Detský batoh Arpenaz na turistiku 7 litrov modro-oranžový

8357824

QUECHUA

Pridať hodnotenie
Určené pre deti od 4 do 7 rokov, ktoré chcú mať vlastný batoh rovnako ako ich rodičia. Ideálny na niekoľkohodinové túry.
Tento jednoduchý a praktický batoh s 2 vreckami je určený pre malých turistov. Väčšie pohodlie vďaka polstrovanej zadnej časti a popruhom. Na prenos všetkého, čo malí turisti potrebujú.
Sprievodca veľkosťami

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Objem7 l, ideálne na prenos maškrty alebo prikrývky.
PohodliePenový chrbát a popruhy. Pútka na palce a hrudný popruh.
Nízka hmotnosťHmotnosť len 140 g.
Vrecká a priehradkyJedno vrecko.
Jednoduché otvorenie / zatvorenieRýchle zapínanie na zips.
Odolnosť proti oderu10-ročná záruka.
Dopad na životné prostrediePorovnanie životnosti: batoh – sustainability.decathlon.com.
Záruka10 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Laboratórne testy
Cieľom laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.
2
Záruka 10 rokov
Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.
3
Používateľské testy
Značka Quechua vykonala testy, ktoré preverili životnosť batohov. Tieto testy sa týkali komponentov, švov a hotového výrobku. Získané výsledky umožňujú značke Quechua a Decathlon zaručiť životnosť testovaných batohov po dobu 10 rokov počínajúc dátumom zakúpenia, ktorý je vyznačený na pokladničnom doklade.
4
Ekologické opatrenia
Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Celková známka na stupnici ABCDE umožňuje ľahko zistiť, ktoré výrobky majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti vplyvu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.
Charakteristika
Dĺžka turistikyPoldňa.

Objem5 l.

PohodlieZákladné.

Vrecko na voduNekompatibilné.

Obal do dažďaNie je k dispozícii.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 100.0% polyester

Hodnotenia