Dámska nepremokavá bunda RainCut na turistiku v prírode ružová

8356303

QUECHUA

Pridať hodnotenie
Určené pre turistky, ktoré hľadajú potrebujú pri turistických výletoch dobrú ochranu pred dažďom a vetrom.
Táto turistická bunda pôsobí veľmi žensky, je stiahnutá v páse. Dá sa rôzne upraviť, takže si ju môžete prispôsobiť podľa seba. Budete ju chcieť stále nosiť: je skladná, zloží sa do vrecka!
Sprievodca veľkosťami

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
NepremokavosťNepremokavý náter (2 000 mm). Hlavné švy vodotesné. Kapucňa.
PriedušnosťHydrofilný záter (RET = 12): znižuje kondenzáciu v odeve.
Vrecká1 vrecko na zips. Je možné ju zložiť do pravého vrecka.
Telesná prispôsobivosťNastavenie suchým zipsom na boku.
Jednoduché použitiePútko z tkaniny na prednom zipse umožňuje ľahké rozopínanie s rukavicami.
Dopad na životné prostrediePorovnanie životnosti: dámska nepremokavá bunda – sustainability.decathlon.com.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Nepremokavosť oblečenia
Tento odev bol testovaný v dažďovej komore pod 60 litrami vody/m²/h počas 2 hodín. Test simuluje priemerné zrážkové podmienky v horách.
2
Nepremokavosť materiálu
Odolnosť látky sa meria tlakom vody vyjadreným v mm vodného stĺpca (test na základe normy ISO 811). Čím je tlak vyšší, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 2 000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 2 000 mm vody (čo zodpovedá približne dvom hodinám prudkého dažďa).
3
Vodoodpudivosť materiálu
Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby do materiálu vsakovala. Odev nenasiakne vodu a zostáva ľahký, priedušný a hrejivý. Vodoodpudivosť sa dosiahne úpravou vonkajšieho povrchu látky. Túto úpravu je nutné obnovovať počas celej životnosti oblečenia (odporúčame vždy po troch vypraniach). Všetky nepremokavé bundy Quechua majú vodoodpudivú úpravu.
4
Priedušnosť materiálu
Na meranie priedušnosti materiálu sa používa odparovací odpor RET (test podľa normy ISO 11092). Čím je odpor slabší, tým viac látka prepúšťa vodnú paru tvorenú telom pri pohybe, a tým je priedušnejšia. Napríklad: RET < 9 = extrémne priedušná látka / 9 < RET < 12 = veľmi priedušná látka / 12 < RET < 20 = priedušná látka / RET > 20 = málo priedušná alebo nepriedušná látka.
5
Ďalšie odporúčané výrobky
Vrchné nohavice proti dažďu „Rain-Cut Pant“ na ochranu aj dolnej časti tela, čím získate veľmi účinný komplet ochrany proti vetru a lejakom. Výrobky na údržbu: prípravky na obnovu odolnosti voči vode, ktoré sa pridávajú do prania, v spreji alebo kvapalné. Zlepšia vlastnosti vášho odevu počas celej jeho životnosti.
6
Informácie o veľkosti a strihu
Vďaka širšiemu dámskemu strihu môžete pod bundou nosiť druhú vrstvu oblečenia, ako napríklad ľahký sveter alebo fleecovú mikinu.
7
Ekologické opatrenia
Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z jeho celkového životného cyklu a na základe rôznych ukazovateľov. Celkové hodnotenie ABCDE Vám umožní ľahko identifikovať výrobky s najlepšími vlastnosťami s ohľadom na životné prostredie porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy...). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.
Charakteristika
Hmotnosť170 g vo veľkosti S/M.

Veľkosť2XS/XS,S/M,L/XL,2XL/3X.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 100.0% polyester

Produktová skúška
Všetky naše modely sú testované reprezentatívnou vzorkou používateľov v rovnakých podmienkach, v akých sa ocitnete pri ich používaní. Sme presvedčení, že iba testovanie v reálnych podmienkach, ktoré sami zažívate, nám pomôžu neustále sa zlepšovať a zdokonalovať technické vymoženosti a dizajn našich výrobkov.

Tipy na skladovanie
Pred uskladnením nechajte tento nepremokavý odev úplne vysušiť.

Tipy na údržbu
Perte na 30 °C. Používajte tekutý prací prostriedok, nepoužívajte aviváž. Pred vložením do práčky zapnite zipsy a suché zipsy. Po každom praní znova naimpregnujte vhodným prostriedkom. Vo všetkých našich predajniach Decathlon ponúkame kompletný rad výrobkov špeciálne určených na údržbu nepremokavých a priedušných materiálov. Ich používaním zachováte funkčné vlastnosti vášho oblečenia počas celej jeho životnosti.

Hodnotenia