Batoh Forclaz 30 litrov čierno-červený

8332422

QUECHUA

Pridať hodnotenie
Určené pre turistky a turistov na poldňovú alebo celodennú turistiku v horách.
Turistický batoh s objemom 30 l je pohodlnejší vďaka odvetranému chrbtu! Označenie Air Cooling označuje zlepšenú cirkuláciu vzduchu, ktorá umožňuje lepšiu kontrolu hrejivosti a vlhkosti.

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
ObjemObjem: 31 l. Hmotnosť: 920 g. Rozmery: 61 cm × Š: 28 cm. 24 cm.
PohodliePútka na palce. Uťahovacie popruhy. Bedrový pás na spevnenie.
OdvetrávanieVeľmi odvetraný chrbát (označenie AirCooling) uľahčuje cirkuláciu vzduchu.
Vrecká a priehradkyVrecká: 1 vonkajšie, 1 vnútorné, 2 bočné sieťované vrecká, 1 na páse.
Odolnosť proti oderuZáruka 10 rokov.
Dopad na životné prostrediePorovnanie životnosti: batoh: sustainability.decathlon.com.
Záruka10 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Laboratórne testy
Cieľom laboratórnych testov je overiť a schváliť nasledovné prvky: látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb voči UV žiareniu, praniu, nepremokavosť... Následne sa vykoná skúška hotového výrobku na odolnosť pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.
2
Záruka 10 rokov, technickí partneri
Oddelenie výskumu a vývoja pre ťažkú konfekciu, partner značky Quechua pre výskum a schvaľovanie komponentov a zostáv, vykonalo testy simulujúce opotrebenie batohov. Tieto testy sa týkali komponentov, švov a hotového výrobku. Získané výsledky pomohli značke Quechua zaručiť životnosť testovaných batohov na 10 rokov odo dňa nákupu, ktorý je vyznačený na pokladničnom doklade.
3
Záruka 10 rokov, podmienky
Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. V prípade platnej záruky bude výrobok vymenený za nový alebo zdarma opravený. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.
4
Ako sa meria objem batohov?
Objem každého výrobku je meraný štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch.
5
Ako si nastavím batoh?
1. Povoľte všetky popruhy (ramenné, bedrové, priťahovacie popruhy). 2. Batoh si dajte na chrbát. 3. Pri batohoch s objemom 50 l a viac umiestnite opasok na bedrá (okolo bedrovej kosti panvy) a utiahnite ho. Pri menších objemoch umiestnite opasok okolo pása. 4. Utiahnite popruhy na pleciach. 5. Prispôsobte priťahovacie popruhy.
6
Ako správne naplniť batoh?
Na dno batoha dajte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Okolo neho umiestnite oblečenie. Ak na stan nie je miesto v batohu, dajte ho pod batoh. Nepremokavú a/alebo fleecovú bundu majte poruke. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, kartu, okuliare...). Hydrovak by mal byť umiestnený v špeciálnej priehradke, zvyčajne pozdĺž chrbta.
7
Ekologické opatrenia
Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Celkové hodnotenie ABCDE Vám umožní ľahko identifikovať výrobky s najlepšími vlastnosťami s ohľadom na životné prostredie porovnaním výrobkov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy...). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu výrobkov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Polyester.

Produktová skúška
Všetky naše modely sú testované reprezentatívnou vzorkou používateľov v rovnakých podmienkach, v akých sa ocitnete pri ich používaní. Sme presvedčení, že iba testovanie v reálnych podmienkach, ktoré sami zažívate, nám pomôže neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať technické vymoženosti a dizajn našich výrobkov.

Tipy na skladovanie
Batoh skladujte na suchom mieste.

Tipy na údržbu
Aby si materiál zachoval svoje vlastnosti (predovšetkým nepremokavosť), odporúčame batoh neprať v práčke, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky, ani chlórom. Nežehlite. Na ručné čistenie batoha odporúčame použiť vlažnú mydlovú vodu, prípadne kefku. Po niekoľkých rokoch používania môžete obnoviť vodoodpudivosť materiálu pomocou impregnačného spreja.

Hodnotenia