Dámske trojuholníkové plavky Mae vrchný diel čierne

8331432

OLAIAN

Určené pre začínajúce surfistky pohybujúce sa v pene. Vhodné na rekreačné pádlovanie postojačky a šnorchlovanie.
Vrchný diel plaviek má posuvné trojuholníky, ktoré spevnia a zakryjú poprsie. Možno ho nastaviť na obvode chrbta a na krku pomocou pružných šnúrok.
Sprievodca veľkosťami

Nakupujte
     v predajni

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Drží na tele aj vo vlnáchTvar prispôsobený pre udržanie stability v malých vlnách.
Spevnenie poprsiaMierne spevňujúce, vhodné pre malé a stredne veľké poprsie.
Rýchle schnutieMateriál s prímesou polyméru zabezpečuje rýchle schnutie.
Dopad na životné prostrediePorovnanie životnosti: vrchný diel plaviek – sustainability.decathlon.com.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Ste začínajúca surfistka
Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Často krát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.
2
Typ postavy
Nastaviteľné trojuholníkové plavky sú vhodné na všetky typy postáv. Vďaka nízkemu spevneniu sú vhodné predovšetkým pre malé a stredne veľké poprsie. Sú veľmi pohodlné vďaka zaväzovaniu okolo krku a na chrbte a vrchnému dielu, ktorý viac-menej zahaľuje poprsie. Vďaka strihu a pružnému materiálu sú plavky veľmi pohodlné.
3
Test držania vo vlnách
Vytvárame plavky, ktoré sľubujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky aspoň 12 surfistiek s rôznymi postavami, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez nich prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.
4
Prispôsobiteľnosť
Výhodou týchto plaviek je, že vrchné trojuholníkové diely sa dajú posúvať podľa veľkosti poprsia.
5
Podšívka
Pokožka pod mokrými plavkami nepresvitá vďaka podšívke.
6
Výber veľkosti
Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.
7
Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie
Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/.
8
Chcete vymeniť vaše plavky?
Veľkosť alebo model vám nevyhovujú? Chcete ho vymeniť v našej predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.
9
Olaian, značka Decathlonu pre surfovanie
Olaian, sídliaca v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka Decathlonu pre surfovanie a bodyboarding. V našich návrhárskych oddeleniach, ktoré nazývame „nohy vo vode“, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky, potom ich otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 82.0% polyamid, Hlavná tkanina : 18.0% elastan Podšívka : 100.0% polyester

Produktová skúška
Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Tipy na údržbu
Pred prvým použitím plavky vyperte. Po každom použití opláchnite čistou vodou. Plavky môžete prať v práčke na 30 °C s použitím malého množstva pracieho prášku. Nepoužívajte aviváž.

Hodnotenia