Turistický batoh NH100 10 l modro-fialový

8331388

QUECHUA

Určené pre turistky a turistov, ktorí chodia radi na turistiku k moru, na vidiek, do lesa, na hory.
Tento turistický batoh s objemom 10 l vám poskytne ideálny objem na niekoľkohodinovú túru a prenos všetkého potrebného: jedla na túru a bundy odolnej proti vetru.

Nakupujte
     v predajni

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Objem10 l.
PohodlieVystlané ramienka a chrbát. Opora palcov.
OdvetrávanieJednoduché riešenie chrbta a popruhov, bez odvetrávania.
Vrecká a priehradky1 vrecko na zips.
Odolnosť proti oderuZáruka 10 rokov.
Záruka10 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Laboratórne testy
Značka Quechua vykonala testy, ktoré preverili životnosť batohov. Tieto testy sa týkali komponentov, švov a hotového výrobku. Získané výsledky umožňujú značke Quechua a Decathlon zaručiť životnosť testovaných batohov na 10 rokov, ktorá sa počíta od dátumu zakúpenia vyznačeného na pokladničnom doklade.
2
Záruka 10 rokov
Záruka sa vzťahuje na nedostatky na batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.
3
Ekologické opatrenia
Na základe vlastného rozhodnutia vás Oxylane a Quechua informujú o vplyve výroby turistických batohov na životné prostredie počas celej ich životnosti. Táto práca je výsledkom experimentu realizovaného od júla 2011 v spolupráci s francúzskym Ministerstvom ekológie. Batohom značky Quechua boli na základe ich vzájomného porovnania pridelené známky ABCDE. Detaily o projekte a metódy výpočtov sú k dispozícii na stránke www.oxylane.com/20/demarche-environnementale.
Charakteristika
Dĺžka turistikyPol dňa.

Objem10 litrov.

PohodlieJednoduchý chrbát z peny.

NastavenieZákladné.

Vrecko na voduNekompatibilné.

Obal do dažďaNie je k dispozícii.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 100.0% polyester Podšívka : 100.0% polyester

Produktová skúška
Všetky naše výrobky sú testované používaním, a to reprezentatívnou vzorkou používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, a pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Tipy na skladovanie
Batoh skladujte na suchom mieste.

Tipy na údržbu
Aby si materiál zachoval svoje vlastnosti (predovšetkým nepremokavosť), odporúčame batoh neprať v práčke, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky, ani chlórom. Nežehlite. Na ručné čistenie batoha odporúčame použiť vlažnú mydlovú vodu, prípadne kefku. Po niekoľkých rokoch používania môžete obnoviť vodoodpudivosť materiálu pomocou impregnačného spreja.
Zoradiť podľa
Super batoh
Použité Viac ako 1 rok
Sme s tymto batohom nadmieru spokojni a uz mame v rodine 3:) Este cakame kym bude v ponuke aj cerveny. To,ze aj po viac ako roku vyzeraju pri nasich detoch ako nove znamena,ze su takmer neznicitelne;)Zmesti sa tam vsetko potrebne na turu,cestu,ci kupko. Zazracny batoztek za zazracnu cenu;))
dobre
Použité Od 3 do 6 mesiacov
spokojenost, funkcne
Nie taký malý ako sa zdá....
Použité Viac ako 1 rok
perfektný batoh, ktorý nám prirástol k srdcu....každý člen rodiny má svoj a vojde doň kopec vecí, či už na turistiku , na plávanie alebo len tak do mesta, či na prechádzku s deťmi....pitko, plienky, náhradné oblečenie, vreckovky... :) , no každý zatúžil po svojom
Malý, comfortný, lacný
Použité Od 7 mesiacov do 12 mesiacov
Tento ruksak vlastním už nejakú dobu a som s ním nad mieru spokojný. Zakaždým sa do neho zbalím či už na pobežky po meste alebo kratšie cesty. Je možno malý ale zmestí sa do neho naozaj veľa. Určite odporúčam.
baťoh
Použité Od 2 do 8 týždňov
šikovný a praktický
Výborný batoh
Použité Od 2 do 8 týždňov
aj pre deti, aj pre dospelých na krátke túry. Naozaj sa doň vmestilo všetko potrebné!
Najlepsi
Použité Od 2 do 8 týždňov
Najlepši malý batoh za skvelú cenu. Je to ako Hermionina taška z Harryho Pottera. Všetko sa doň zmestí. Vrelo odporúčam
najvacsi maly batoh na svete
Použité Viac ako 2 roky
za 2,79€ je to super odolný batoh, do ktorého sa zmetí viac ako do 20L ruksaku a na ktorom sa dá šmýkať po snehu
  • 1