Slnečné okuliare WALKING 100 na športovú chôdzu kategória 3 sivé

8329069

QUECHUA

Pridať hodnotenie
Určené pre občasných športových chodcov do slnečného počasia. Športové okuliare kategória 3 - 100 % anti-UV.
Elegantné a moderné slnečné okuliare WALKING 100 s nadčasovým dizajnom a okrúhlymi sklami. Účinne chránia pred slnkom (100 % ANTI UV) a sú ľahké (20 g).

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Ochrana pred slnkomSklo kategórie 3 - zachytáva 100 % UV žiarenia. Ideálne do slnečného počasia.
Nízka hmotnosťĽahké slnečné okuliare: 20 g.
OdolnosťSklá a rám tvorí veľmi odolný polykarbonát.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Sklo
Kategória 3: prepúšťa 8 až 18 % svetla (ochrana do slnečného počasia,podľa normy: ISO 12312-1). Filtrujú 100 % UV žiarenia. Materiál: polykarbonát odolný proti nárazom. Tvar: cylindrické zakrivenie - Base 6.
2
Rám
Typ obrúčok: polkruhový. Materiál rámu: polykarbonát. Materiál sedielok: polykarbonát. Materiál straníc: polykarbonát. Materiál nástavcov straníc: polykarbonát. Veľkosť: vhodné pre stredne široké a široké tváre (pre ženy aj mužov).
Informácie / Koncept / Technológie
Skúška
Tieto okuliare zodpovedajú norme ISO 12312-1.

Produktová skúška
Všetky naše športové okuliare testujeme v laboratóriách DECATHLON, ale aj v skutočných podmienkach používania, pre ktoré boli vyvinuté. Tímy návrhárov, inžinierov, vývojárov a produktových manažérov tak overujú, že naše športové okuliare plne zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú sú určené.

Tipy na skladovanie
Okuliare čistite vhodnými prostriedkami: vlhčené obrúsky,handrička z mikrovlákna, sprej na okuliare (z radu doplnkov). Nepoužívajte papierové utierky či vreckovky, ani handričky s obsahom silikónu.

Hodnotenia