Batoh Abeona 17 l čierny

8281571

NEWFEEL

Pridať hodnotenie
Určené pre každého, kto potrebuje denne prenášať svoje športové alebo osobné veci.
Potrebujete praktický a pevný batoh? Tento batoh s objemom 17 l je stvorený pre vás! Batoh má hlavnú priehradku veľkým otvorom (formát A4) a predné vrecko na zips. Penové nastaviteľné popruhy.

Dostupné zásoby

  • PredajňaMnožstvo

Zobraziť všetky predajne

Výhoda
Vrecká a priehradkyJednoduché ukladanie vecí vďaka hlavnému priečinku a prednému vrecku na zips.
Telesná prispôsobivosťPrispôsobí sa vašej veľkosti vďaka nastaviteľným penovým popruhom.
VodoodpudivosťChráni veci pred jemným dažďom vďaka vodoodpudivému materiálu.
OdolnosťLaboratórne testy materiálu (zips) zaručujú dlhú životnosť výrobku.
Záruka2 Roky/Rokov
Technické informácie

1
Testovanie výrobkov pri praktickom použití
Všetky naše tašky a kufre sú testované používaním, a to reprezentatívnou vzorkou používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, a pri simulácii reálnych každodenných podmienok používania. Na našich „protokolovaných užívateľských testoch“ sa podieľa produktový manažér značky Newfeel a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.
2
Laboratórne testy
V našich laboratóriách Strenfit simulujeme extrémne podmienky používania, aby sme mohli otestovať odolnosť materiálov, švov, spojov a plastických častí. Vďaka týmto testom poskytujeme na naše výrobky dvojročnú záruku.
3
Ako sa meria objem tašiek a kufrov Newfeel?
Objem je meraný jednotnou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a každého vrecka používame malé guľôčky. Guľôčky potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám poskytne ekvivalentný objem v litroch.
Informácie / Koncept / Technológie
Zloženie
Hlavná tkanina : 100.0% polyester

Tipy na údržbu
Aby si látky zachovali svoje vlastnosti (predovšetkým nepremokavosť), odporúčame tento batoh neprať v práčke, nesušiť v sušičke bielizne, nečistiť chemicky ani pomocou chlóru, Nežehlite. V prípade manuálneho čistenia tašky použite vlažnú mydlovú vodu, prípadne aj kefku. Po niekoľkých rokoch používania môžete vodoodpudivosť materiálov obnoviť impregnačným sprejom.

Hodnotenia