Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Filtre 0
MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
  • MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
  • MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
MEDICINBAL 5 KG ČIERNY

DOMYOS

8754988

MEDICINBAL 5 KG ČIERNY

45,00 €
  • MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
  • MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
MEDICINBAL 5 KG ČIERNY
Veľkosť :
Nie je k dispozícii online

Vytvorili sme pre vás medicinbal na statické aj dynamické posilňovanie svalov.

VÝHODY

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Pomôcka na precvičenie celého tela v stoji aj v ľahu.
Odolnosť

Odolnosť

Špeciálne upravený povrch odolá opotrebovaniu.

Technický popis

Akú hmotnosť lopty si vybrať?

Odporúčame vám zvoliť hmotnosť lopty podľa skupiny svalov, ktorú chcete posilniť. Svaly spodnej časti tela sú silnejšie ako svaly hornej časti tela, na cvičenie drepov a výpadov tak môžete zvoliť väčšiu hmotnosť lopty.
Medicinbal máme v ponuke vo viacerých hmotnostiach/veľkostiach: 1 kg (priemer 19,5 cm, 2 kg (priemer 22 cm, 3 kg (priemer 22 cm), 4 kg (priemer 24 cm) a 5 kg (priemer 24 cm)... Výber je na vás :)

3 DÔVODY NA ZAPOJENIE MEDICINBALU DO VÁŠHO FITNESS TRÉNINGU


1. Lopta je univerzálna, využijete ju na množstvo cvikov a pomôže vám spestriť si váš tréning. 2. Je takisto alternatívou k činkám, predovšetkým pri cvikoch ako sú throw a floor tap alebo statickým cvikom ako sitting twists. 3. Vďaka guľatému tvaru môžete s loptou cvičiť aj koordináciu, rovnováhu a vykonávať cvik "horolezec" s rukami na lopte. Tak čo, presvedčili sme vás?

NEVIEM AKÉ CVIKY ZVOLIŤ

Samozrejme, že máme nápady! Pozrite si naše tipy na tejto stránke: https://eclub.decathlon.fr/exos/BALLON-LESTE-MEDECINE-BALL#/. Náš tím pre vás pripravil bezplatný tréningový program s desiatkami videí.

Náš tip

Skvelý nápad je cvičiť vo dvojici. Napríklad, môžete cvičiť drep a pri stúpaní podať loptu partnerovi. On následne urobí to isté.