Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
OUTSHOCK
8562956

Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé

9,00 €
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
  • Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
Chrániče členkov na box s integrovanou ochranou 500 sivé
Veľkosť :
Sprievodca veľkosťami Odporúčaná veľkosť:
Nedostupné online

Určené pre športovcov venujúcich sa kickboxu či thajskému boxu, ktorí si chcú chrániť priehlavky pri sparingovom tréningu alebo tréningu na boxovacom vreci.

VÝHODY

Ochrana proti nárazom

Ochrana proti nárazom

Penová výstelka 20 mm + kruhová pena na úrovni spojenia píšťaly s chodidlom.
Držanie na nohe

Držanie na nohe

Textilný poťah chrániča zaisťuje optimálne spevnenie výrobku počas cvičenia.
Kompatibilita

Kompatibilita

Získajte chránič píšťaly a chodidla pridaním chrániča píšťaly 500 ERGO.

Technický popis

Premeňte svoj chránič členka na chránič píšťaly a členka bez zmeny výbavy!

V druhoch boxu, v ktorých sa používajú kopy a údery môžete používať chrániče priehlavku (napr. na kardio box), chrániče píšťaly (na francúzsky box a pod.) alebo chrániče píšťaly a chodidla (na thajský box).
Aby sme zbytočne nepreťažili vašu tašku na športovú výbavu, má chránič priehlavku 500 evolučný charakter. Dá sa použiť s chráničom píšťaly ERGO 500, čím získate chránič píšťaly a chodidla bez nutnosti zmeny výbavy ... a pritom si zachováte tú istú úroveň spevnenia a ochrany!

Osobný ochranný prostriedok

Tento chránič členka sa považuje za osobný ochranný prostriedok, preto bol vyvinutý v súlade s platnými európskymi normami (norma EN13277-2).

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Pre veľkosť topánky medzi 36 a 39 zvoľte veľkosť S.
Pre veľkosť topánky medzi 40 a 43 zvoľte veľkosť M.
Pre veľkosť topánky medzi 44 a 47 zvoľte veľkosť L.

Chrániče priehlavku, chrániče píšťaly, chrániče píšťaly a chodidla? Náš tím vývojárov hovorí o chráničoch na box

„Naším cieľom bolo prejsť od chrániča priehlavku alebo chrániča píšťaly k chrániču píšťaly a chodidla bez toho, aby sme museli všetko dávať dole z nohy. A pritom hlavne dbať na anatómiu nohy. Nasadenie chrániča píšťaly je často hotovým trestom: stále sa otáča, treba ho opakovane napravovať. Teraz sa môžete zahriať s chráničom priehlavku a potom pridať chránič píšťaly na sparing. Chceli sme ponúknuť chránič, ktorý necítiť. Venujete sa boxu, my sa postaráme o vašu ochranu – to je naša myšlienka.“

Ako zhodnotiť ochranu? Naše vysvetlenie

Úroveň ochrany výrobku sa zakladá na dvoch veciach: prekrytí chráneného miesta a tlmení nárazov.
Pokiaľ ide o chránené oblasti, študovali sme anatómiu chodidla a členka.
Čo sa týka pohlcovania nárazov, s desiatkou boxeriek a boxerov sme skúmali energiu, ktorá sa prenáša pri údere počas sparingu na strednej úrovni. Výsledok? Chránič priehlavku 500 pohlcuje nárazy sily 10 joulov (norma predpisuje 3 jouly), čo zaručuje maximálnu ochranu.

S hrdosťou vám predstavujeme...

...výrobok naozaj prispôsobený vášmu cvičeniu, ktorý sa ľahko zmení na chránič píšťaly a chodidla.
Na dosiahnutie toho náš tím vývojárov začal s laboratóriom SportsLab študovať anatómiu, potom vyhotovil 3D modely a vykonal skúšky s rôznymi materiálmi. A po mnohých diskusiách, veľkom množstve prototypov a laboratórnych testoch a odskúšaniach na tridsiatke boxerov a boxeriek v klube vznikol spoľahlivý viacúčelový chránič, ktorý sa ľahko nosí!