Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
Hodinky HR 500 čierne
KALENJI
8563506

Hodinky HR 500 čierne

50,99 €
39,00 €
-23%
Najnižšia cena v 30 dňoch pred zľavou bola 50,99 €
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
 • Hodinky HR 500 čierne
Hodinky HR 500 čierne
Veľkosť :
Nedostupné online

Vytvorili sme tieto hodinky pre bežcov, ktorí hľadajú jednoduché hodinky s meraním tepovej frekvencie na zápästí a počítaním kalórií.

VÝHODY

Meranie parametrov

Meranie parametrov

Tepová frekvencia na zápästí (v bpm a %TFM), stopky, spálené kalórie.
Interaktivita

Interaktivita

Automatické a ručné zóny námahy (pohodlie, vytrvalosť, odolnosť).
Dobrá viditeľnosť

Dobrá viditeľnosť

Displej čitateľný aj pri plnom slnečnom žiarení.
Výdrž

Výdrž

2,5 dňa v režime kardio, 30,5 dní v režime hodiniek.
Vodotesnosť

Vodotesnosť

Vodotesné do 5 atm. Môžete plávať na hladine.
Pohodlie

Pohodlie

Meranie tepovej frekvencie na zápästí je pohodlnejšie.
Konektivita

Konektivita

Tepová frekvencia sa môže posielať do aplikácie Decathlon Coach.

Technický popis

Prečo behať s kardio hodinkami?

Tepová frekvencia sa meria v bpm (údery za minútu). Čím je vaša námaha intenzívnejšia, tým vaše srdce rýchlejšie bije a teda hodnota bpm je vyššia.
Keďže hodinky HR 500 poznajú vašu tepovú frekvenciu, dokážu vám povedať, v akom type námahy sa nachádzate: zahrievanie, pohoda, vytrvalosť, odolnosť, maximálna. Každá z týchto námah má odlišné účinky na telo: pohodlie pri aktivite, strata hmotnosti, väčšia vytrvalosť...

Tepová frekvencia na zápästí

Meranie tepovej frekvencie na zápästí je veľkým pokrokom, ktorý zjednodušuje kardio hodinky a zvyšuje ich pohodlie. Už 4 roky naše výskumné a vývojové tímy testujú rôzne riešenia merania tepovej frekvencie na zápästí.
Zvolili sme technológiu optického merania tepu pre väčšie pohodlie a zároveň zaručenie spoľahlivosti signálu.

Behanie podľa kardio vám umožní nadýchnuť sa

Zvyknete byť na konci behu zadychčaní? Hodinky HR 500 vám umožnia prispôsobovať beh v reálnom čase, aby ste sa nedostávali do „tvrdej zóny“. V pohodovej zóne dokážete pri behu rozprávať. V zóne vytrvalosti bude námaha intenzívnejšia, ale nebudete strácať dych. V zóne odolnosti stratíte dych už po niekoľkých minútach.

Behanie podľa kardio merania a spaľovanie tukov

Beháte kvôli línii? „Pohodová“ zóna je zvlášť zaujímavá, pretože umožňuje spáliť viac tukov a bráni zadýchaniu. V tejto zóne telo nie je v strese. Má čas spaľovať tuky a meniť ich na energiu pre svaly.

Vyhľadajte tréningové programy pre vás

Tepová frekvencia počas vašich tréningov sa môže prenášať priamo do tréningu v aplikácii Decathlon Coach.
Decathlon Coach je bezplatná mobilná aplikácia, ktorá vás bude sprevádzať počas tréningov.

Ako sa vypočítajú moje zóny námahy?

Zóny námahy sa vypočítajú automaticky v závislosti od vašej rezervnej tepovej frekvencie (RTF = maximálna tepová frekvencia − kľudová tepová frekvencia).
Vaša maximálna tepová frekvencia sa odhaduje na základe vášho veku a pohlavia. Vo všeobecnosti je kľudová tepová frekvencia stanovená na 70 bpm (úderov za minútu).
Zahrievanie: < 60 % vašej RTF.
Pohodlie 60 až 70 % vašej RTF.
Vytrvalosť: 70 až 80 % vašej RTF.
Odolnosť 80 až 90 % vašej RTF.
Odolnosť v „tvrdej zóne“: 90 až 100 % vašej RTF.

Tepová frekvencia na zápästí: Ako to funguje?

Keď športujete, srdce vám bije rýchlejšie, ako napríklad pri behu. Nával krvi v žilách sa zvyšuje. Zelené svetlo pod remienkom umožňuje hodinkám HR 500 snímať nával krvi pod pokožkou a teda tepovú frekvenciu. Táto technológia optického snímača je kompletne zabudovaná do hodiniek: Už nepotrebujete hrudný pás!

Je optický kardio snímač menej presný ako hrudný pás?

Počas našich testov sme namerali, že optický snímač má presnosť priemerne plus mínus 2 bpm. Meranie je tiež trochu menej pohotové pri intervalovej námahe. Myslíme si, ako aj mnoho bežcov, že výhody kardia na zápästí (pohodlie, jednoduchosť, hmotnosť atď.) ďaleko prevyšujú nevýhody.

Ako nosiť hodinky HR 500?

Aby sa zaručilo optimálne meranie tepovej frekvencie, kardio hodinky HR 500 je nutné nosiť na zápästí za vystupujúcou kostičkou (malá kostená guľka na zápästí).
Snímač musí byť v kontakte s pokožkou, preto musí byť náramok dobre utiahnutý. Výkonnosť optického merania tepov bude menšia, ak sú vaše hodinky príliš voľné. Pozrite si naše inštruktážne video na konci tejto stránky.

Funguje optické snímanie tepu hodiniek HR 500 na všetkých typoch pokožky?

Technológia snímača tepu hodiniek HR 500 je vhodná na všetky farby pokožky a všetky ochlpenia. Na tmavých alebo tetovaných pokožkách je množstvo svetla odrazeného pokožkou menšie. Snímač sa potom prispôsobí tým, že vysiela viac svetla alebo sa upraví citlivosť svetelného snímača.

Je optické snímanie tepu hodiniek HR 500 vhodné na všetky športy?

Technológia snímača tepu hodiniek HR 500 je ideálna na športové aktivity s opakovanými pohybmi, ako je beh, chôdza alebo bicyklovanie.
Pri športoch s nesynchronizovaným pohybom, ako je fitness, posilňovanie, raketové a kolektívne športy môžete zistiť chyby v meraní.

Ručné zadanie tepových zón

Ak chcete trénovať v presne stanovenej tepovej zóne, môžete ručne zadať do hodiniek tepovú zónu (v bpm alebo %TFmax). O vychýlení z tejto zóny vás informuje grafický ukazovateľ na displeji a takisto zvukové upozornenie. Takisto môžete sami zadať vašu pokojovú tepovú frekvenciu a maximálnu tepovú frekvenciu, ak ju poznáte.

Porovnajte svoje behy

Hodinky HR 500 umožňujú prezerať prehľady posledných bežeckých tréningov. Pre každý tréning nájdete čas behu, priemernú tepovú frekvenciu a množstvo spálených kalórií.

Výdrž a nabíjanie

Bežecké hodinky HR 500 majú výdrž 2,5 dňa v režime kardio a 30,5 dní v režime hodiniek. Nabíjanie pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Rozmery

Využiteľný priemer displeja: 25 mm. Hrúbka: 14 mm.
Hmotnosť: 34,4 g.

Záruka a popredajný servis

Na výrobky Decathlon sa vzťahuje 2-ročná záruka. .

Obmedzenia pri používaní

Hodinky sú navrhnuté na používanie počas športovania a záujmových aktivít. Nejde o lekárske monitorovacie zariadenie. Informácie, ktoré hodinky poskytujú sú orientačné a nemali by byť používané na sledovanie príznakov choroby či poruchy.
Neodporúčame používať meranie tepovej frekvencie vo vode.

Videá