Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Potápačský tlakomer SCD 300 barov
  • Potápačský tlakomer SCD 300 barov
Potápačský tlakomer SCD 300 barov

SUBEA

8758217

Potápačský tlakomer SCD 300 barov

50,00 €
  • Potápačský tlakomer SCD 300 barov
Potápačský tlakomer SCD 300 barov
Veľkosť :
Nie je k dispozícii online

Vytvorili sme tento ľahko čitateľný tlakomer na meranie zostávajúceho vzduchu vo fľaši.

VÝHODY

Ľahká čitateľnosť

Ľahká čitateľnosť

Fluorescenčný podklad stupnice do 300 barov s vyznačením rezervy do 50 barov.
Odolnosť

Odolnosť

Odolný voči vysokému tlaku a voči nárazom.

Inštrukcie


Technický popis

Technické parametre

Tlakomer do 300 barov v jednodielnom antikorovom puzdre z pochrómovanej mosadze je odolný voči vysokému tlaku a voči nárazom. Bourdon trubica z medi a berýlia. Hadica s vonkajším priemerom 55 mm. Vonkajší závit. 7/16'' HP. Hmotnosť: 260 g. Rozsah od 0 do 50 barov vyznačený červenou farbou pre lepšiu čitateľnosť a väčšiu bezpečnosť. Krúžok na boku manometra slúži na jeho upevnenie pretiahnutím bezpečnostnej pásky a na jeho uchovanie na dosah ruky potápača.

Správne pripevnenie

Odporúčame vám, aby ste prvý stupeň nedoťahovali príliš silno. Priveľmi silné utiahnutie by mohlo poškodiť 1. stupeň, ktorý je vyrobený väčšinou z pochrómovanej mosadze (jemná zliatina). Tesniaci krúžok hadice zaisťuje potrebnú nepriepustnosť. Použite silikónové mazivo na mazanie tesnení a zvýšite tak ich životnosť.

Revízia regulátora tlaku

Spoločnosť SUBEA odporúča vykonať každé dva roky technickú prehliadku vášho regulátora tlaku, ako aj vizuálnu kontrolu najmenej jedenkrát do roka. Tieto dve kontroly musí vykonať autorizovaný servis SUBEA. Odporúča sa vykonať technickú prehliadku aj po veľmi intenzívnej sezóne (viac než 100 ponorov) alebo po dlhodobom uskladnení.

Skladovanie

Všetko potápačské vybavenie je potrebné skladovať mimo dosahu zdrojov ozónu (elektrické motory, sporáky, atď.) a chrániť pred ultrafialovým žiarením. V opačnom prípade sa môže skracovať životnosť spojov a dôjsť k ohrozeniu vášho zdravia a správnej funkčnosti regulátora tlaku. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného svetla.