Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá

DOMYOS

8490151

Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá

9,50 €
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
 • Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
Mikina 100 na cvičenie pre najmenších modrá
Veľkosť :
Nedostupné online

Náš tím vytvoril pre vaše dieťa túto hebkú mikinu, ktorá ho udrží pri cvičení v teple.

VÝHODY

Hebkosť

Hebkosť

Hebká mikina poskytne vášmu dieťaťu maximálne pohodlie.
Pružnosť

Pružnosť

Vďaka jej pružnosti bude mať vaše dieťa úplnú voľnosť pohybu.
Hrejivosť

Hrejivosť

Páperovitá vnútorná strana a vyhrnutý golier udržia vaše dieťa v teple.
Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Vďaka veľkému zipsu a prispôsobenému zapínaniu sa jednoducho oblieka.

Technický popis

Pohodlie

Čo príjemnejšie by ste dieťaťu mohli obliecť na tričko? Mikina 100 je prispôsobená potrebám najmenších detí a poskytne im maximálne pohodlie: vďaka páperovitému vnútru sa budú citiť ako v perinke. Vaše dieťa je v teple a pripravené ísť si zacvičiť. Pred cvičením, počas neho aj po ňom sa vďaka hebkosti mikiny môže dieťa v pohodlí zabávať.

Hrejivosť

Neprichádza do úvahy, aby váš malý športovec prechladol pred cvičením alebo po ňom. Mikina 100 je vďaka zloženiu z bavlny, polyesteru a elastanu ideálne hrejivá. Vďaka zdvihnutému golieru dieťaťu neprefúkne ku krku. Dieťa sa pri cvičení rýchlo zahreje a mikinu si môže kedykoľvek vyzliecť, aby sa mu cvičilo pohodlnejšie. Ocení ju neskôr po skončení cvičenia cestou z telocvične.

Samostatnosť

Postupne ako sa deti učia, chcú byť stále samostatnejšie. Náš tím vytvoril mikinu 100 tak, aby to vášmu dieťaťu uľahčil. Jednoducho sa zapína pomocou veľkého, dobre viditeľného zipsu. Chlopnička na golieri, do ktorej sa skryje zips, zabráni priškripnutiu kože. Mikina je dostatočne elastická, rovnako jednoducho sa oblieka aj vyzlieka.

Aké oblečenie vybrať na cvičenie pre najmenších?

Vaše dieťa potrebuje pri cvičení pohodlie, a v tom sa môže spoľahnúť na výrobky Domyos: môže si vybrať tričká, nohavice alebo legíny a mikinu, ktorú si ľahko vyzlečie, keď sa zahreje. Našim cieľom je, aby dieťa nič neobmedzovalo v pohybe a mohlo cvičiť v pohodlí bez toho, že by bolo nutné stále si upravovať vyhŕňajúce sa oblečenie. Podľa úrovne dieťaťa vyberajte technicky viac alebo menej prepracované oblečenie. Doplňte párom tenisiek a máte z neho štýlového športovca!

Cvičenie pre najmenších

Poznáte cvičenie pre najmenších? Je to zábavná pohybová aktivita určená deťom od 1 do 6 rokov, ktorá spočíva v prekonávaní rozličných prekážok z vhodných materiálov: tunely, kladiny, žinenky, trampolíny...dieťa sa plazí, skáče, učí sa udržať rovnováhu a zlepšovať svoje motorické schopnosti. Tejto príjemnej aktivite sa môže dieťa venovať v klube alebo doma, vnútri ako aj vonku.

Výhody cvičenia pre najmenších

Venuje sa vaše dieťa cvičeniu pre najmenších? Vedeli ste, že táto zábavná aktivita v skutočnosti podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa? Pri skúšaní rôznych aktivít a objavovaní nových pocitov sa váš malý športovec učí rovnováhe, rozvíja si motoriku a koordináciu pohybov, oboznamuje sa so svojim telom a so všetkým, čo dokáže! Je to výborný spôsob, ako dieťa učiť sebadôvere.