Hide Filters
Filtre 0
Zoradiť podľa:
BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN

DOMYOS

8389495

BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN

1 200,00 €
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
 • BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
BEŽECKÝ PÁS INTENSE RUN
Veľkosť :
Nie je k dispozícii online

Náš tím navrhol tento bežecký pás na kardio tréningy až 35 hodín týždenne.

VÝHODY

Univerzálne použitie

Univerzálne použitie

Prekonávajte sa vďaka max. rýchlosti do 22 km/h a max. sklonu 15 %.
Pohodlie

Pohodlie

Bežecká plocha vhodná na dlhé kroky: 51 x 150 cm.
Interaktivita

Interaktivita

40 predvolených programov nastaviteľných podľa úrovne pokročilosti.
Konektivita

Konektivita

Kompatibilita s aplikáciami Domyos Econnected a Kinomap
Skladnosť

Skladnosť

Skladateľný pás, kolieska na prenos.
Doba montáže

Doba montáže

Montáž trvá 60 minút a vyžaduje prítomnosť 2 osôb.

Inštrukcie


Technický popis

Rozmery a hmotnosť

Rozmery v rozloženom stave: D × Š × V: 178 × 89 × 151 cm. Rozmery zloženého pásu: D × Š × V: 90 × 89 × 166 cm. Hmotnosť pásu: 101 kg.

Rozmery balenia: D × Š × V: 187 × 96,7 × 35 cm. Hmotnosť balenia: 112 kg.

Výkon motora

Testovaný na maximálnu rýchlosť 22 km/h pri hmotnosti 150 kg, výkon motora pásu Intense Run je 2 HP a 1490 wattov. Priemerná spotreba elektrickej energie predstavuje 700 wattov.

Exkluzívny výrobok: používajte až 35 h týždenne

Bežecký pás Intense Run by Domyos bol vytvorený na intenzívne alebo rodinné používanie do 35 h týždenne. Kapacita motora, rozmanitosť programov, hrúbka bežeckého pásu a mnohé ďalšie funkcie boli upravené tak, aby ponúkli pás vyhovujúci čo najväčšiemu počtu používateľov. Jednoduchý a intuitívny pás sa prispôsobí vašim potrebám pri akejkoľvek úrovni cvičenia.

Ovládací panel Intense Run by Domyos

Dotykový displej zaručuje ľahké a intuitívne ovládanie, aby ste si mohli naplno užívať cvičenie. 5 LED ukazovateľov pre hlavné funkcie: čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť, sklon a tepová frekvencia. Ovládací panel je tiež vybavený:
snímač Bluetooth na pripojenie tabletu na individuálny tréningový systém Domyos Econnected; 2 reproduktory po 5 wattov; 1 kolíkovú zásuvku (3,5 mm) s káblom; 1 vertikálne nastaviteľný ventilátor.

40 uložených programov

40 programov vytvorených trénerom Domyos je nahraných v ovládacom paneli na dosiahnutie štyroch cieľov: Udržiavanie zdravia, Spaľovanie kalórií, Vytrvalosť a Intervalový tréning. Každý program má špeciálne zameranie: profil, doba trvania, rýchlosť a sklon a možno ho veľmi jednoducho nastaviť a prispôsobiť vašej úrovni. Bežecký pás môžete navyše pripojiť k aplikácii Domyos E Connected, ktorá bude zaznamenávať vaše výkony.

Interaktivita

Aby ste si udržali motiváciu a zlepšovali svoje výkony, odporúčame pripojiť vaše zariadenie k aplikácii Econnected alebo Kinomap.
S aplikáciou Econnected si prispôsobíte trvanie programov, vytvoríte vlastné intervalové tréningy, zvolíte výzvy a nahráte si vaše výkony a pokroky. Vďaka aplikácii Kinomap si môžete nastaviť rôzne scenérie pri cvičení. Vlastným tempom alebo v režime výziev, samostatne alebo s komunitou Kinomap.

Ovládanie rýchlosti a sklonu

Bežecký pás Intense Run by Domyos je vybavený skratkou na rýchle nastavenie rýchlosti a sklonu pásu počas tréningu. Exkluzívne: diaľkové ovládanie pripojené na Bluetooth umožňuje ešte presnejšie nastavenie bez potreby ovládacieho panela! Vďaka jednoduchej manipulácii budete môcť behať úplne voľne.

Meranie srdcovej frekvencie

Bežecký pás Intense Run by Domyos je dodávaný s hrudným pásom, vďaka ktorému môžete spoľahlivo sledovať vašu tepovú frekvenciu počas tréningov. Navyše máte možnosť nastaviť si trénované oblasti, čím ešte viac zvýšite účinnosť počas cvičenia: základná vytrvalosť, prah, max. tepová frekvencia... Intense Run by Domyos bude vašim skutočným tréningovým partnerom.

Zníženie hlučnosti

Ticho je rozhodujúce kritérium, ktorému venujeme veľkú pozornosť pri vývoji našich výrobkov. Každý deň pracujeme na tom, aby sme zlepšili akustické pohodlie povrchu našich pásov, a aby sme tak ponúkli väčšie pohodlie našim športovcom.
Bežecký pás Intense Run by Domyos dosahuje hlučnosť 54 dB pri rýchlosti 10 km/h bez bežca.

Skladanie a uskladnenie

Bežecký pás Intense Run by Domyos sa dá zložiť, aby nezaberal veľa miesta, keď sa nepoužíva. Naši odborníci navrhli jeho objem tak, aby sa dosiahol správny pomer skladnosti a stability. Ak chcete predĺžiť životnosť svojho bežeckého pásu, skladujte ho na suchom mieste a chráňte pred prachom. Je tiež vybavený kolieskami na ľahší presun. Pás môžete presúvať za zadnú stranu, keď je zložený, vďaka rukovätiam umiestneným na zadnej strane ovládacieho panela.

Výhody bežeckého pásu

Tréning chôdze alebo behu je ideálny pre všetkých, kto si chce udržať fyzickú kondíciu, zdokonaliť postavu alebo zlepšovať kardiovaskulárnu činnosť svojho tela.
Bežecký pás Intense Run vám umožní trénovať doma pri akomkoľvek počasí a jednoducho zaradiť tréningy do vášho každodenného života. Môžete si tak prispôsobiť cvičenie vlastným cieľom a brať pritom ohľad na svoju kondíciu. Bude sa vám cvičiť pohodlnejšie a účinnejšie.

Záruka / podpora / návody na použitie


Videá