Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.

16.10. otvárame
Decathlon trenčín

Otvárame pre Vás predajňu Decathlon v Trenčíne!


Decathlon už viac ako 5 rokov sprístupňuje radosť zo športovania na Slovensku. A už 16.10. sa nám to podarí v ďalšom meste, a to v TRENČÍNE! Pripravujeme pre Vás predajňu, v ktorej nájdete športové produkty našich značiek, ktoré pre vás navrhujeme, testujeme a vyrábame vo vývojových centrách po celom svete.

V poradí 10. predajni Decathlon Slovensko sa môžete tešiť na množstvo športov ako napríklad cyklistiku, turistiku, lyžovanie, snowboardovanie, beh, fitness, cvičenie pre deti, poľovníctvo, rybárstvo, plávanie, ľadové korčuľovanie, futbal, tenis, basketbal, golf, inline korčuľovanie, kolobežky a mnoho ďalších.

Predajňa Decathlon Trenčín sa bude nachádzať v Hypermarkete Tesco a ponúkne servis bicyklov, kolobežiek, kolieskových korčúľ, brúsenie korčúľ a potlač tričiek. Vďaka zákazníckemu účtu môžete vrátiť/vymeniť tovar až do 365 dní od zakúpenia a navyše si nebudete musieť odkladať bločky z nákupov. Všetky športové produkty a doplnky si budete môcť vyskúšať a otestovať priamo počas nakupovania.

Ak sa Vám na predajni nepodarí nájsť tovar, ktorý ste hľadali, tak celú našu športovú ponuku 15 000 produktov a 55 športov môžete objaviť na stránke www.decathlon.sk s možnosťou viacerých spôsobov doručenia. Tovar si budete môcť bezplatne rezervovať na predajni alebo už zaplatený tovar si budete môcť vyzdvihnúť, vďaka bezplatnej službe Klikni a Vyzdvihni. Samozrejmosťou je aj vyzdvihnutie tovaru na jednom z 1400 výdajných miest po celom Slovensku za poplatok od 1,99 eur. Ak Vám nevyhovuje ani jedna z možností, tak si budete môcť nechať doručiť tovar priamo k Vám domov za poplatok od 2,99 eur v závislosti od hmotnosti objednávky.

Tešíme sa na Vás už 16.10. v Trenčíne!

#SportPreVsetkychNaSlovensku

Katalóg

Nájdete nás

Belá 6469
913 21 Trenčín
Pondelok - Nedela : 9:00 / 20:00