PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ PREDAJŇU!
Kód : 8353536
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DOPLNKY NA PADEL

Omotávka na padelovú raketu 900 čierno-červená ARTENGO

ARTENGO
4.3/5
4.3/5
DECATHLON.SK
3.69 - %

od

3.69**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
3.69 - %
Avant0Maintenant3.69**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Určená pre hráčov všetkých úrovní, ktorí hľadajú priľnavú a trvácnu omotávku. Tento ľahko montovateľný grip vám dodá vynikajúcu priľnavosť, či už v zime alebo v lete.

Výhody

Protišmykové vlastnosti Protišmyková štruktúra a ochranná fólia gripu dodáva veľkú priľnavosť
Odolnosť Materiál poskytuje veľkú odolnosť a dlhú životnosť.
Pohodlie Hustota a textúra materiálu prinášajú veľké pohodlie.

Technický popis

Odkiaľ pochádza padel?

Hra padel sa zrodila v Mexiku na konci 60. rokov. Tento šport sa veľmi rýchlo dostal do Španielska a Argentíny, ako aj do všetkých hispánskych krajín Latinskej Ameriky. V súčasnosti je padel druhý najviac hraný šport v Španielsku za futbalom a pred tenisom. Na celom svete je asi 8 miliónov hráčov padelu.

Aké sú pravidlá hry padel?

Proti sebe hrajú 2 hráči (dvojhra). Čo sa týka podania, povolené sú 2 loptičky, ktoré sa podávajú diagonálne pomocou rakety. Odskok je povolený. Loptička musí odskočiť a potom ju môžete zahrať na ktorúkoľvek časť ihriska. Po odskoku loptičku môžete trafiť do steny (iba do steny, nie do mriežky). Po odskoku sa loptička môže odraziť do terénu a hráč ju môže chytiť mimo ihriska. Body sa počítajú rovnako ako v tenise.

Ako začať s padelom?

Pri začiatkoch s padelom odporúčame používať loptičky, ktoré sú určené pre začiatočníkov. Sú mäkšie a pomalšie, vďaka čomu si ľahšie osvojíte kontrolu nad ich trajektóriou. Vhodná obuv chráni pred pošmyknutím na padelovom ihrisku, ktoré je často z umelej trávy a piesku. Čas môžete ušetriť aj tak, že sa prihlásite na kurz, na ktorom si osvojíte správne pohyby, pretože častou chybou je opakovanie naučených gest z tenisu alebo squashu.

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
50.00% polyuretán, 50.00% EVA (etylénvinylacetát)
Tipy na skladovanie Výrobok nevystavujte prudkým zmenám teploty. Skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše výskumné stredisko sídli v Španielsku a má na starosti dizajn a inžinierstvo. Jeho úlohou je identifikovať potreby používateľov a informovať o nich naše vývojové stredisko sídliace vo Francúzsku. Modely testujeme na padelových ihriskách v spolupráci s vhodnými používateľmi. Ich trvácnosť následne testujeme laboratórne v našom vývojovom stredisku. Vďaka tomu dokážeme vyrábať kvalitné a overené produkty.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie