Kód : 8514901
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBUV NA PADEL

Obuv PS 190 námornícka modrá ARTENGO

ARTENGO
4.1/5
4.1/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 06/07/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 06/07/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 06/07/2022 3.95
Tieto topánky sú určené pre začínajúcich hráčov padelu. Táto obuv prináša mladým hráčom padelu nevyhnutnú priľnavosť bez kĺzania na syntetickom turfe s pieskom.

Výhody

Priľnavosť Špeciálny keper pre dokonalú priľnavosť na syntetickom turfe.
Tlmenie došľapu Obuv s medzipodošvou zo vstrekovanej EVA peny, ktorá dobre tlmí došľap.
Priedušnosť Oblasti zo sieťoviny na zvršku pre lepšie odvádzanie potu.

Technický popis

Prečo je na padel vhodné nosiť špeciálnu obuv?

Padel sa hrá na syntetickom turfe s pieskom. Práve preto sa na ňom kĺže. Obuv na padel má podrážku so špeciálnou vzorkou, ktorá zaručuje hráčom všetkých úrovní nevyhnutnú priľnavosť. Prináša tiež stabilitu po bokoch, spevnenie chodidla a tlmenie došľapu vďaka absorpcii nárazov.

Ako sa hrá padel?

Proti sebe hrajú 2 hráči (dvojhra). Čo sa týka podania, povolené sú 2 loptičky, ktoré sa podávajú diagonálne pomocou rakety. Odskok je povolený. Loptička sa musí odraziť od zeme a potom ju môžete zahrať na ktorúkoľvek časť ihriska. Po odskoku loptičku môžete trafiť do steny (iba do steny, nie do mriežky). Po odskoku sa loptička môže odraziť do terénu a hráč ju môže chytiť mimo ihriska. Body sa počítajú rovnako ako v tenise.

A na začiatok vám náš návrhársky tím dáva niekoľko tipov

Okrem špeciálnej obuvi je na začiatku dobré použiť gule určené pre začiatočníkov. Sú mäkšie a pomalšie, vďaka čomu sa ľahšie naučíte získať kontrolu nad trajektóriou. Dobrý nápad je aj kurz, ktorý vám môže ušetriť čas a hlavne sa vyhnete kopírovaniu nesprávnych gest, napríklad z tenisu alebo squashu.

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
60% butadiénový kaučuk (BR), 40% EVA (etylénvinylacetát)
Zvršok:
60% polyuretán, 40% polyester
Podšívka:
100% recyklovaný polyester

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše výskumné centrum sa nachádza v Španielsku a je zamerané na dizajn výrobkov. Jeho úlohou je identifikácia potrieb používateľov a poskytovanie týchto údajov nášmu návrhárskemu centru vo Francúzsku. Prototypy testujú používatelia na padelových ihriskách v reálnych podmienkach. Ich životnosť je následne testovaná v laboratóriu nášho návrhárskeho centra. To nám umožňuje overiť kvalitu našich výrobkov a zaručiť sa za ňu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie