Kód : 8403244
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
STUDENÉ VODY DOPLNKY

Neoprénová obuv na surf 500 3 mm čierna OLAIAN

OLAIAN
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 30/05/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 31/05/2022 3.99
Náš tím návrhárov vyvinul obuv obzvlášť vhodnú na surfovanie a bodyboarding v studenej vode v trvaní menej ako 2 hodiny. Pružná obuv z neoprénu s hrúbkou 3 mm pre lepšie pohodlie a vyššiu hrejivosť v studenej vode. Jemná podrážka pre lepší kontakt s doskou.

Výhody

Protišmykové vlastnosti Protišmyková gumená podrážka. Dobrá robustnosť.
Citlivosť Tenká podrážka pre dobrý kontakt s doskou.
Stabilita Silikónový pás na priehlavku pre lepšiu stabilitu.
Vodotesnosť Lepené/šité spoje. Tvarovaná manžeta.

Technický popis

Zostaňte v teple dlhšie vďaka tepelnému príslušenstvu! Na každý teplotný rozsah iný výstroj...

Keď ste vo vode, viac ako polovicu telesného tepla strácate cez končatiny (nohy, ruky, hlava). Preto odporúčame toto príslušenstvo:
v teplej a vlažnej vode (> 17 °C) nízke neoprénové topánky.
V chladnej vode (12 – 17 °C): vysoké papuče (čižmičky) a rukavice.
Vo veľmi studenej vode (7 – 12 °C): vysoké čižmy, rukavice, kukla a vrchná kukla... Celú našu ponuku neoprénového príslušenstva nájdete na decathlon.sk.

Ako si správne vybrať obuv?

Prvým kritériom výberu topánok na surf je teplota vody. Teplota vody sa mení podľa miesta a obdobia. Pravidelne preto kontrolujte, či teplota vody na vašom mieste zodpovedá odporúčanému rozsahu teplôt: Teplé vody viac ako 20 °C. Vlažné vody od 17 do 22 °C. Studené vody od 12 do 17 °C. Veľmi studené vody od 7 do 12 °C. Teplotu na vašom mieste môžete zistiť na stránke seatemperature.org.

Výber správnej veľkosti

Topánky a čižmičky na surf sa musia nosiť vo vhodnej veľkosti, čím zaručia najlepšiu tepelnú účinnosť. Pri skúšaní na sucho je normálne, že sa budete cítiť trochu stiahnuto. Výber topánok so správnou veľkosťou zaručuje najlepšie držanie a umožňuje predísť tomu, aby sa počas športovania naplnili vodou.

Materiály

Obuv na surf z neoprénu s hrúbkou 3 mm zaručuje lepšiu tepelnú izoláciu. Neoprén je potiahnutý syntetickou textíliou pre lepšiu odolnosť voči odretiu. Hrúbka neoprénu: 3 mm. Neoprén je zložený z elastomérnej peny s uzavretými komôrkami (polychloroprén) obsahujúcimi bublinky dusíka s izolačnými vlastnosťami. Sami testujeme a zaručujeme tepelné vlastnosti našich neoprénových materiálov.

Tesniaci strih

Švy sú šité a lepené, aby sa zaistila tesnosť a trvácnosť. Švy sú tzv. „slepé“: niť neprechádza celou vrstvou neoprénu, čo zabraňuje prieniku vody. Vo vnútri nie sú žiadne nite, čo zabraňuje podráždeniu pokožky. Na citlivých miestach sú vo vnútri rozmiestnené záplaty kvôli zosilneniu a zvýšeniu pohodlia.

Obuv na viaceré vodné športy.

Naša obuv na surf je navrhnutá tak, aby splnila očakávania tých najnáročnejších surfistov.

Vyberte si svoju vlastnú kombinézu!

Naše modely kombinéz sú zoradené aj podľa rozsahu teplôt vody: Teplé vody, Mierne vody, Studené vody. Naše neoprény sú navrhnuté tak, aby splnili očakávania tých najnáročnejších surferov. Spôsob, akým ich vyrábame, ich robí vhodnými aj na iné vodné športy, napríklad kitesurfing, windsurfing, wakeboarding, vodné lyžovanie, aktívnu chôdzu pri mori alebo paddleboarding. Celú ponuku kombinéz na surf nájdete na decathlon.sk

Čo je značka Olaian?

Olaian, surferská značka spoločnosti Decathlon.
Sídli v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je značkou spoločnosti Decathlon pre surfovanie. V našich kanceláriách, kde sme doslova „s nohami vo vode“, môžeme za jeden deň rad produktov navrhnúť a následne ich otestovať priamo pri surfovaní.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
26% polyester, 74% neoprén
Podošva:
100% Guma - Styrene Butadiene (SBR) - Latex
Podšívka:
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte na suchom a dobre vetranom mieste. Vyhýbajte sa zdrojom tepla. Nesušte na priamom slnku, aby ste predĺžili životnosť neoprénu. Neodporúčame prať v práčke.
Obmedzenie v používaní Určené do vody od 12 °C do 17 °C.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Vytvorené a testované našimi vývojovými tímami v Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie