Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8493608
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBUV DIEVČATÁ

Detská turistická obuv Crossrock nepremokavá 28 až 34 fialová QUECHUA

QUECHUA
4.5/5
4.5/5

Farba : Černicová / Jahodová

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vyvinul túto obuv na aktivity v horách v každom teréne v suchom počasí. Nepremokavá obuv Crossrock odolá všetkým dobrodružstvám vášho dieťaťa. Môžete ho bez obáv vziať na hory.
Decathlon kuriér

Výhody

Nepremokavosť Nepremokavá membrána testovaná pri používaní a v laboratóriu.
Priľnavosť Gumová podrážka poskytuje vynikajúcu priľnavosť a trvanlivosť.
Odolnosť Vďaka podrážke a vystuženému zvršku.
Tlmenie došľapu Vďaka medzipodošve z EVA peny po celej dĺžke chodidla.
Jednoduché použitie Ľahko sa obúva vďaka širokému suchému zipsu a samozaťahovacím šnúrkam.

Technický popis

Priľnavosť podrážky

Priľnavosť našich podrážok má svoje označenie.
Aby ste to mohli využiť naplno, obuv musí byť testovaná v laboratóriu, aby sa určil index priľnavosti na rôznych povrchoch (hladkom, drsnom, suchom, mokrom).
Na potvrdenie týchto skúšok testujeme kvalitu našich podrážok priamo v teréne v horách pomocou reprezentatívnej vzorky používateľov.

Test nepremokavosti

Táto obuv bola testovaná v laboratóriu aj teréne a je zárukou optimálnej nepremokavosti a priedušnosti. Po ponorení obuvi do vody pod tlakom vzduchu sa kontroluje, či sa na jej povrchu netvoria vzduchové bubliny. Potom sa obuv napoly ponorená do vody nasadí na mechanické rameno simulujúce chôdzu a overuje sa, či jej vnútro zostane úplne suché. Pri tomto modeli test rovnajúci sa vzdialenosti 8 km za vyššie uvedených podmienok.

Predĺženie nepremokavosti

Nepremokavosť obuvi môže byť narušená tým, že sa voda do obuvi dostane vrchnou časťou. Aby ste nohy udržali v suchu dlhšie, odporúčame používať návleky alebo polovičné nepremokavé návleky, ktoré ochránia vrchnú časť topánky pred prienikom vody, ale aj kamienkov či piesku... Niekoľkokrát za rok odporúčame použiť impregnačný prostriedok, vďaka ktorému výrobok opätovne získa pôvodnú vodoodpudivosť a odstráni vonkajšie škvrny.

Akú veľkosť vybrať?

Nebojte sa vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť. Zabezpečíte si tým optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: ostrihajte si nechty nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či máte obuv zašnurovanú tak, aby sa vám chodidlo nešmýkalo v topánke dopredu.

Rady pri nákupe

Vždy skúšajte dieťaťu obidve topánky. Obuv skúšajte postojačky a v ponožkách určených na turistiku. V prípade potreby si vyskúšajte viacero modelov alebo veľkostí. Dve miesta, ktoré je treba skontrolovať, aby obuv dobre sedela: pätu a špičku pri chôdzi z kopca. Obuv vás nesmie nikde tlačiť. Nechajte dieťa, aby sa v nich prešlo po predajni. Zo začiatku treba nosiť obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila chodidlám.

Odnímateľná vnútorná vložka

Vyberateľná vnútorná vložka urýchli sušenie. Môžete ju takisto nahradiť ortopedickou vložkou.

Náš ekologický prístup

Pretože sme si vedomí potreby chrániť životné prostredie, Quechua sa angažuje v znižovaní vplyvu výroby svojich výrobkov na životné prostredie.
Dnes tento výrobok nie je ekologický, ale stále pracujeme na tom, aby bol šetrnejší k životnému prostrediu: ekologická výroba, možnosť opravy a trvácnosť sú v centre nášho vývoja.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
50% polyuretán, 50% polyester
Podošva:
70% butadiénový kaučuk (BR), 30% EVA (etylénvinylacetát)
Podšívka:
100% polyester
Tipy na údržbu Čistite vlhkou handrou. Sušte na suchom a vetranom mieste.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Tipy na skladovanie Skladujte obuv na suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Výrobky Quechua sa testujú v horách, v podmienkach, s ktorými sa môžete stretnúť počas turistiky aj vy.
Naša odborníčka Sarah spolu so skupinou detí testuje a overuje produkty počas celého obdobia ich vývoja až po ich uvedenie na trh.
Testovanie výrobku Naše vývojové stredisko sa nachádza na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie