Kód : 8281598
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
POĽOVNÍCKA OBUV

Poľovnícka obuv Crosshunt 300 nepremokavá SOLOGNAC

SOLOGNAC
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 18/05/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 18/05/2021 1.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 18/05/2021 2.99
Náš tím navrhol túto obuv na každú poľovnícku aktivitu v daždivom počasí v málo členitom teréne s agresívnou vegetáciou. Vynikajúca viacúčelová obuv! Pohodlná, odolná, nepremokavá, do každého málo členitého terénu, kde sa stretávate s agresívnou vegetáciou.

Výhody

Odolnosť proti agresívnej vegetácií V teréne sa môžete pohybovať vďaka jej odolnosti proti prederaveniu.
Nepremokavosť Poľujete v suchu: Vodotesné materiály a priedušná nepremokavá membrána.
Tlmenie Chráňte svoje kĺby pred nárazmi vďaka podrážke z polyuretánovej peny.
Priľnavosť Plocha a tvar dezénu zlepšujú odvádzanie blata.
Odolnosť proti oderu Podrážka zo 100 % gumy je odolná proti oderu a opotrebovaniu.
Pohodlie Zaručené pohodlie vďaka vystlanej a priedušnej vnútornej vložke.
Hmotnosť Kráčajte ľahko: 1,14 kg/pár vo veľkosti 43.

Technický popis

Odolnosť

Zabrániť predčasnému opotrebovaniu obuvi, to je jedna z priorít nášho návrhárskeho tímu. Vonkajšie materiály tejto obuvi sú odolné proti oderu a roztrhnutiu. Jej švy a spoje, testované v laboratóriu, vydržia v každom type prostredia. Obuv je zosilnená obsádzkou na celej spodnej polovici: päta, špička, boky. Háčiky a pútka na šnúrky sú kovové a podrážka zo 100 % gumy je odolná proti oderu.

Nepremokavosť

Poľujte v daždi... so suchými nohami! Táto obuv sa skladá z materiálov s vodoodpudivou úpravou, vďaka ktorým je nepremokavá. Priedušná membrána odvádza pot. Nohy máte suché, či už poľujete v daždi alebo ste vo vlhkej vegetácii. Táto obuv bola testovaná na 8000 dynamických krokov vo vode, t. j. 10 km chôdza vo vode siahajúcej do polovičnej výšky.

Tlmenie došľapu v podrážke

Chráňte svoje telo a kĺby vďaka jej tlmeniu došľapu! Podrážka sa skladá z dvoch materiálov: Spodok podrážky z prírodnej gumy je veľmi odolný proti oderu, zatiaľ čo medzipodošva z polyuretánovej peny poskytuje veľké pohodlie a pritom udržiava pružnosť pri ohybe chodidla.

Priľnavosť/adhézia podrážky

Aby sa zaručila dobrá priľnavosť, naše tímy vybavili túto obuv vpredu a vzadu výrezmi v tvare schodíkov a skosenou vzorkou. Skosená a široká vzorka zaisťujú priľnavosť na každom type povrchu: na poli alebo v blatistom prostredí... Medzery v dezéne umožňujú prirodzené odvádzanie pôdy a blata. Po poľovačke oklepte obuv o seba a podrážky sa zbavia nečistôt.

Pohodlie

Pretože je vždy príjemnejšie zdolávať kilometre s pohodlnou obuvou, pridali sme lisovanú odnímateľnú stielku, aby sme ešte zvýšili tlmenie došľapu. Vystlaná vnútorná vložka z peny je súčasne priedušná a pohodlná. Vysoký zvršok a jazyk s légou obmedzujú prenikanie vody, vegetácie, pôdy, piesku... A táto poľovnícka obuv je tiež veľmi ľahká: 1,14 kg/pár vo veľkosti 43.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Vrchná časť - hlavný materiál
70% polyester, 30% brúsená teľacia koža
Podošva
20% polyuretán, 80% latex
Podšívka:
100% polyester
Tipy na skladovanie Uchovávajte na suchom a vetranom mieste.
Udržujte mimo dosahu ohňa.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Obuv Solognac bola testovaná a overená v laboratóriu. Tento model bol testovaný a overovaný počas výroby, aby bol dokonale nepremokavý po 8 000 krokoch pod vodou. Pri všetkých výrobkoch (100% výroby) sa takisto testuje nepremokavá vnútorná vložka.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie