Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8590030
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA NA SNOWBOARDOVANIE MUŽI SKÚSENÍ

Dievčenské náprsenkové nohavice Bib 500 na snowboard a lyžovanie béžové DREAMSCAPE

DREAMSCAPE
5/5
5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 18/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
Tieto veľmi hrejivé a nepremokavé náprsenkové nohavice so všetkými možnými vlastnosťami sme vytvorili na pravidelné až intenzívne snowboardovanie. Zosilnenia na kolenách, zadku a naspodku nohavíc, systém pull & fit sprevádza pri raste postavy, odnímateľná výstelka na kolenách, náprsné vrecko, hrejivejšia vata na zadku...

Výhody

Hrejivosť Recyklovaná vata 100 g/m². Fleecová podšívka zadku a warmseat: +54 % hrejivosti.
Nepremokavosť Záter 10 000 mm, 100 % nepriepustné švy.
Možnosť nastavenia Systém Pull'N Fit: nastaviteľná dĺžka nohavice o 1 až 2 veľkosti.
Pohodlie Kneepad: odnímateľné penové výstelky zvyšujú pohodlie pri kľačaní v snehu.
Obmedzenie prenikania snehu Náprsenkové nohavice, koniec snehu na chrbte. Zosilnenia na spodku nohavíc.
Vrecká 3 vrecká, z čoho 1 zapínacie náprsné vrecko (ideálne na cereálne tyčinky).
Kompatibilita Vhodné na nosenie chrániča chrbtice pod náprsenkovými nohavicami.
Odolnosť Materiál odolný proti oderu a zosilnenia na kolenách a zadku.

Technický popis

Väčšia hrejivosť na zadku: Hrejivá horná časť

Od pásu nohavíc až do polovice stehien sme použili vatu, ktorá zaisťuje o 54 % väčšiu tepelnú izoláciu než klasická vata. Cieľ je jasný: pri snowboardovaní sa predsa dosť často sedí na zadku. Pre túto etapu, keď snowboardisti musia čakať, je určená naša spevnená tepelná izolácia. Sú veľmi príjemné aj na sedačkových lanovkách.

Nepremokavosť

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme vodotesnosť detských snowboardových náprsenkových nohavíc od Decathlonu nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé, teplom lepené pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný.
Na tomto výrobku sú všetky švy vodotesné.

Na čo slúži vodoodpudivosť mojich detských snowboardových náprsenkových nohavíc alebo detských snowboardových nohavíc?

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Látka tak nenasiakne vodou a ostáva ľahká a hrejivá. Počas životnosti výrobku je potrebné túto úpravu obnovovať (v priemere po 2 až 3 vypraniach, pomocou výrobkov, ktoré ponúkame v sieti našich predajní). Všetky naše nepremokavé snowboardové bundy sú vybavené vodoodpudivou úpravou.

Technológia Pull'n Fit zips

Technológia Pull’n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych nohavíc. Vďaka Pull’n Fit je koniec príliš krátkym alebo príliš dlhým nohaviciam! Stačí vytiahnuť zips a skrátiť ich!

Kneepad (polstrovanie na kolenách)

Nohavice boli vyrobené s použitím materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby mohli lepšie odolávať nepriaznivému počasiu (dážď, sneh, vietor atď.). Nepremokavosť bola testovaná v špeciálnej dažďovej komore, ktorá umožňuje simulovať reálne podmienky, akým môže byť snowboardista vystavený. Na záver sme strávili niekoľko dní snowboardovaním za každých podmienok, aby sme skutočne overili nepremokavosť výrobku.

Obmedzenie prenikania snehu

Cieľom náprsenkových nohavíc je zabrániť prenikaniu snehu na chrbát. Mimoriadne účinné!
Avšak iným možným miestom prenikania je spodok nohavíc. A tam sme použili návleky.
A keďže sú to hlavne snowboardové náprsenkové nohavice, návleky majú prístup k uťahovaciemu koliesku snowboardovej obuvi, aby ste pri upravovaní stiahnutia obuvi nemuseli návleky zdvíhať.

Náprsné vrecko

Využili sme náprsenkový strih a pridali sme jedno vrecko na hrudi, ktoré je veľmi praktické a ktoré deti počas testov veľmi oceňovali.

Zips na malú potrebu

Na dievčenských náprsenkových nohaviciach zips otvára náprsenkové nohavice v páse o približne 300°. Vďaka tomu môžu ísť dievčatá na toaletu v lyžiarskom stredisku bez toho, aby si museli vyzliecť bundu alebo vrchnú časť náprsenkových nohavíc.

Kompatibilita s chráničom chrbtice

Pod tieto snowboardové náprsenkové nohavice možno nosiť chránič chrbtice. Ideálne, ako nám to dobre fungovalo počas testov:
1. vrstva: lyžiarske alebo snowboardové spodné termo oblečenie,
2. vrstva: fleecová mikina alebo iná hrejivá vrstva, chránič chrbtice, náprsenkové nohavice, detská snowboardová alebo lyžiarska bunda.

Možnosť napísať na náprsenkové nohavice meno dieťaťa

V prípade potreby môžete na náprsenkové nohavice napísať meno dieťaťa.

Zosilnenia na kolenách a zadku

Všetok materiál týchto snowboardových náprsenkových nohavíc je odolný proti oderu a roztrhnutiu, ale zadok a kolená majú ešte odolnejší materiál. Je to snowboardovanie, padáme trochu viac ako pri lyžovaní (a máme to radi), a tieto náprsenkové nohavice sú vyrobené tak, aby vydržali všetko.

Ako funguje záruka výrobku?

Záruka na tento produkt je 5 rokov, počnúc dátumom predaja vyznačenom na pokladničnom bločku. Produkt v záruke bude vymenený. Záruka pokrýva výlučne chyby produktu a nevzťahuje sa na chyby vyplývajúce z jeho bežného či netradičného používania.

Ako sa starať o tento výrobok?

Na uchovanie vlastností a životnosti odevu vám odporúčame. Perte samostatne v práčke pri 30 °C. Zvoľte program na syntetické tkaniny. Nepoužívajte aviváž.
Keďže sú náprsenkové nohavice veľmi hrubé, pri sušení ich sušte z vrchnej strany, potom ich otočte, aby uschla aj vnútorná strana.
Nečistite chemicky. Nesušte na radiátore. Vodoodolnosť látky môžete zvýšiť aplikáciou impregnačného spreja na vonkajšiu stranu látky.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyamid
Všitý diel
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Výplň
100% polyester
Bočná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Záter
100% polyuretán
Tipy na údržbu Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž. Perte v programe na jemnú bielizeň. Perte s produktami podobných farieb.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Poznámka Tento výrobok je určený na lyžovanie a snowboardovanie. Pri inom použití hrozí prekročenie technických možností výrobku. Dôrazne vám odporúčame nosiť prilbu, chrbtový chránič a ochranné šortky, aby ste si naplno užili jazdu.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky na snowboardovanie Dreamscape od spoločnosti Decathlon sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: V snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri snowboardovaní a lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 5 roky

Vaše hodnotenie