REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8514855
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Jazdecká obuv

Nízka jazdecká obuv 500 Warm hrejivá so šnúrkami čierna FOUGANZA

FOUGANZA
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/04/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 21/04/2021 1.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 21/04/2021 2.99
Vytvorili sme tieto hrejivé, pružné a odolné pérka, aby ste sa mohli naplno venovať jazdeniu v chladnom počasí! Hľadáte štýlovú nízku obuv, ktorá je hrejivá, na pravidelné jazdenie? Nízka obuv 500 Warm, ktorá sa vynikajúco hodí k minichapsom 500 kvôli reálnemu efektu čižmy, je tu pre vás.

Výhody

Hrejivosť Chodidlo podšité syntetickou kožušinou poskytuje maximálnu hrejivosť!
Pohodlie Prepracovaný tvar s odlievanou podrážkou sa ideálne prispôsobí chodidlu!
Odolnosť Syntetický, veľmi odolný materiál a podrážka s bočným šitím.
Jednoduché použitie Zadné zapínanie uľahčuje nazúvanie bez rozväzovania šnúrok.
Protišmykové vlastnosti Ryhovaná podrážka umožňuje dobré držanie nohy v strmeni!

Technický popis

Jednoduchá údržba

Vašu jazdeckú nízku obuv nesporne často zašpiníte, namočíte a niekedy jej pripravíte ťažké chvíľky. Napriek tomu nebudete musieť strácať čas jej údržbou. Keďže sa skladá zo syntetického materiálu, mikrovlákna so záterom, obuv si nevyžaduje čistiace prostriedky ani krém. Mierne prekefovanie a vlhká špongia budú dokonale stačiť!
Odnímateľná stielka sa prispôsobí všetkým typom vložiek a zjednodušuje sušenie.

Doplnok k minichapsom 500

Ľahšia, veľmi pohodlná a štýlová nízka obuv 500 Warm navyše vynikajúco dopĺňa minichapsy 500, vytvorené z rovnakých materiálov. Pérka a minichapsy vám vďaka novým vlastnostiam, ktoré vytvorili naši návrhári, poskytujú možnosť nosiť súpravu, ktorá vyzerá ako jednoliaty celok, ideálny na tréningy a súťaže!

Optimálne pohodlie

Máte pred očami obraz veľkej jazdeckej obuvi, ktorá je tvrdá a nie veľmi príjemne sa nosí? Rýchlo ho zmažte a radšej si obujte perká 500 Warm! Návrhári prepracovali tvar chodidla, aby sa v nich jazdec cítil dokonale. Odlievaná a odnímateľná stielka ešte zväčšuje tento pocit pohodlia... Obuv tak poskytuje vynikajúce spevnenie bez stláčania chodidla a jazdec sa môže cítiť ako v papučiach...

Pružná nízka obuv

Pretože jazdec je predovšetkým športovec, potrebuje istú voľnosť pohybu. A pri jazde na koni sa členkový kĺb mimoriadne namáha. Nízka obuv 500 Warm vďaka svojmu zloženiu z mikrovlákna poskytuje výhodu mimoriadnej pružnosti. Už nemáte výhovorku na to, že ste nespustili päty! Vonkajšia textúra a vnútorná podšívka, vyrobené z kvalitných syntetických materiálov, kopírujú pohyby jazdca.

Odolnosť pri používaní

Nebudeme si nič tajiť. Jazdci často svoju nízku obuv nešetria. Pešo, na koni, v piesku, tráve, v mlákach vody alebo blata, obuv hrá všetkými farbami. Návrhári nízkej obuvi 500 zohľadnili tieto faktory. Syntetické zloženie obuvi a tiež lepenej a šitej podrážky poskytujú skutočnú odolnosť proti oderu a vlhkosti. Keďže majú na vonkajšej strane záter, prispôsobia sa všetkým podmienkam jazdy!

A navyše ľahkosť

Je nutné priznať, že nosenie ťažkej jazdeckej obuvi vôbec nezlepšuje výkony. A ani na strmeňoch sa necítite dokonale v rovnováhe. Náš tím nadšencov si preto lámal hlavu, aby nízku obuv 500 Warm odľahčil. Vďaka ich práci na prepracovanej a optimalizovanej gumenej podrážke je táto jazdecká obuv o niekoľko desiatok gramov ľahšia! Uznajte, že je to príjemné...

Prepracovaný vzhľad

Máte radšej gumičky? Šnúrky? Nízka obuv 500 Warm je v predaji v dvoch verziách. Naši dizajnéri jej dali štýlový vzhľad, ktorý je prepracovaný a optimálne sa prispôsobí chodidlu jazdca. Nepomýľte sa. Nie je kožená, ale syntetický materiál jej poskytuje rovnakú odolnosť, pružnosť a ešte väčšiu jednoduchosť údržby. Je vyrobená v Portugalsku a ponúka technické výhody bez zníženia estetickej kvality.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100% kaučuk
Zvršok:
60% polyuretán, 40% polyamid
Podšívka:
5% polyester, 95% akryl
Tipy na skladovanie Skladujte mimo dosahu vlhkosti a hlavne na vetranom mieste. V žiadnom prípade sa neodporúča sušenie v blízkosti tepelných zdrojov. Výrobok prevráťte naruby, uľahčíte tak schnutie.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie