Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8560592
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE A DOPLNKY DO DAŽĎA

Pánska nepremokavá cyklistická bunda 100 do mesta krikľavá žltá BTWIN

BTWIN
4.2/5
4.2/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Jazdíte príležitostne v meste na bicykli a hľadáte ochranu pred nečakaným dažďom alebo vetrom? Vyberte si cyklistickú bundu 100. Drobný dážď vás už neprekvapí. Nepremokavá bunda sa dá poskladať a uložiť do batoha, takže si ju môžete vziať kamkoľvek. Dobré vetranie vďaka bočným zipsom.
Decathlon kuriér

Výhody

Nepremokavosť Užite si jazdu v suchu počas 1 hodiny vďaka nepriepustným pásom a kapucni.
Odvetrávanie Bunda je priedušná vďaka bočným otvorom.
Skladnosť Zložte ju do vrecka a majte stále so sebou. Kapucňu zložte do goliera.
Vetruvzdornosť Látka so záterom vás ochráni pred vetrom.
Vrecká Pokojná jazda vďaka 2 vreckám na zips.
Nízka hmotnosť Môžete ju mať stále pri sebe, váži iba 380 g (veľkosť ).

Technický popis

Veľkosť a strih

Bunda 100 je určená pre príležitostných cyklistov na presuny v meste v daždivom počasí. Vďaka strihu dobre kryje spodnú časť chrbta, ramená, krk a zápästia pri jazde na bicykli a zaisťuje vynikajúcu ochranu pred ľahkým dažďom a vetrom. Bočné otvory sú umiestnené v podpazuší, čo zaisťuje dobré odvetrávanie. Na kapucňu si môžete nasadiť aj prilbu. Dá sa zložiť do zadného vrecka a jednoducho prenášať.

Nepremokavosť materiálu

Bunda je nepremokavá vďaka odolnému materiálu so záterom a nepriepustným pásikom. Odolnosť látky voči tlaku vody sa meria v mm vodného stĺpca (test podľa normy ISO 811). Náš materiál odolá tlaku, ktorý vyvíja 3000 mm vody. Konečný produkt sa testuje laboratórne v dažďovej komore simuláciou dažďa v objeme 60 l vody/hod./m² počas 1 hodiny, t. j. v podmienkach priemerných zrážok.

Priedušnosť materiálu

Hydrofilný záter (RET=12): znižuje zrážanie vlhkosti v odeve. Na zistenie toho, či je látka priedušná, sa meria odparovací odpor RET (test podľa normy ISO 11092). Čím nižšia odolnosť, tým viac tkanina prepúšťa vodnú paru tvorenú telom v pohybe, a tým viac je priedušná.

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Všitý diel
100% polyamid
Tipy na údržbu Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Perte v studenej vode. Nesušte v sušičke. Po každom použití nechajte uschnúť.. Sušte na suchom a vetranom mieste. Potlač nežehlite. Perte s produktami podobných farieb.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Výrobok neskladajte, ak je vlhký, pretože by mohlo dôjsť ku kondenzácii vody a vzniku plesní. Výrobok po použití a pred zložením najskôr nechajte vyschnúť.
Obmedzenie v používaní Nie je vhodná na jazdu v silnom daždi.

Naše záväzky

Schválil Náš tím sídli uprostred francúzskeho mesta Lille, kde býva počasie počas dňa veľmi premenlivé. Počas celého roka navrhujeme a vyvíjame nové produkty, aby sme vám uľahčili život na bicykli. Preto každý produkt testujeme v teréne a ešte pred jeho uvedením na trh, aby sme naše odevy určené do dažďa mohli vyskúšať a neustále zlepšovať.
Testovanie výrobku Nepriepustné švy testované v laboratóriu. Tento produkt bol testovaný v dažďovej komore pod 60 l vody/m²/h počas 1 hodiny. Test simuluje priemerné podmienky prudkého dažďa.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie