Kód : 8494575
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
POĽOVNÍCKE SPEVNENÉ OBLEČENIE DO DAŽĎA

Nepremokavá poľovnícka bunda Renfort 900 Becasse gaštanovohnedá SOLOGNAC

SOLOGNAC
4.3/5
4.3/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 15/07/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 15/07/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 15/07/2022 3.95
Určená na všetky druhy poľovačky v lese v daždivom počasí. Táto bunda, určená na poľovačky na sluky, je vyrobená z troch rôznych materiálov, ktoré chránia poľovníka pred vegetáciou, prispôsobia sa jeho pohybom a chránia ho v nepriaznivom počasí.

Výhody

Odolnosť voči agresívnej vegetácii Vďaka materiálu, ktorý sa nachádza na častiach vystavených agresívnej vegetácii.
Nepremokavosť Nepremokavá vďaka materiálom a nepriepustným pásikom.
Priedušnosť Bočné mechanické prieduchy a dvojcestný jazdec zipsu zaisťujú dobrú priedušnosť.
Voľnosť pohybu Vďaka špeciálnemu materiálu na miestach ťahu počas streľby.
Detail výrobku
Detail výrobku

Technický popis

Odolnosť odevu: podstatný údaj pre poľovníka, ktorý chce poľovať na tieto prefíkané vtáky

V Bretónsku sa poľuje inak ako v Landes a v provensalských krovinách inak ako na strmých alpských zrázoch. Poľovníci, ich psy a ich spôsob zvládnutia územia sa líšia od jedného biotopu k druhému, ale všetci milovníci poľovačiek na sluky majú jednu potrebu spoločnú: mať odev odolný voči vegetácii a zarastenému prostrediu, kde sa vetvy navzájom prepletajú a kde si človek ťažko razí cestu.

Bunda navrhnutá poľovníkmi pre poľovníkov, ktorí sa pohybujú v ťažko prístupnom prostredí

Keďže sa milovníci poľovačiek na sluky často pohybujú v husto zarastenom a ťažko preniknuteľnom prostredí, vystavujú svoj odev ťažkým skúškam. Po zmapovaní najnamáhanejších oblastí vystavených tŕňom a kroviskám sme sa rozhodli zosilniť paže, predlaktia a spodnú časť bundy jedným z našich najodolnejších materiálov.

Priedušná a vetruvzdorná bunda odvádza teplo a chráni pred výkyvmi počasia

Nadšenci poľovačiek sú vystavení náročným podmienkam: kráčať dlhé hodiny, často niekoľko desiatok kilometrov, aby sa im podarilo vyplašiť ukrytého vtáka, je namáhavé. Často sa pritom aj zapotia. Je preto prvoradé vybaviť sa priedušným odevom, ktorý neakumuluje teplo. Bunda má preto bočné prieduchy a dvojitý jazdec zipsu slúži na reguláciu teploty pri zvýšenej námahe.

Nemusíte sa báť dažďa ani vody kvapkajúcej zo stromov: bunda Renfort 900 je nepremokavá

Na poľovačke vyzváňajú zvončeky a musíte udržať tempo so psami, ktorí hľadajú stopu. Divoké vtáctvo sa často ukrýva vo vlhkých až močaristých podrastoch. Ak chcete mať potešenie zo vzlietnutia vtáctva, nesmiete sa obávať hustého krovia a vodných kvapiek, ktoré môžu všetko premočiť. Naša bunda je nepremokavá: dážď a stekajúca voda zo stromov už nepredstavujú žiaden problém.

Zopár dôležitých technických údajov o stupni nepremokavosti tohto odevu

S nepremokavosťou 5000 mm poskytuje táto bunda pre poľovníkov vysokú úroveň nepremokavosti. Odolnosť materiálu voči tlaku vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (test podľa normy ISO 811). Čím je tlak vyšší, tým je materiál nepremokavejší. Bunda, vrecká a švy sú podrobené testu nepremokavosti počas 2 hodín so 60 litrami vody. Chráni používateľa pred lejakom predstavujúcim 12 cm dážď počas 3 hodín.

Akým spôsobom zaručí bunda voľnosť a ľahkosť všetkých vašich pohybov?

Predierať sa tenkým stromovým podrastom, hustým lesom a krovinatým podrastom je náročné. Často je potrebné prekračovať prekážky, kľakať si, chrániť sa pred korunami stromov. Vtedy je dôležité mať na sebe odev, ktorý sleduje všetky vaše pohyby, aby vám uľahčil postup. Pružný materiál zadnej časti bundy vám umožňuje ľahšie sa zohýnať, prechádzať popod alebo cez vetvy a dovoľuje bezproblémovú streľbu.

Kapsu na úlovok veľmi ľahko vyčistíte!

Pes ňuchá, zrýchli a zamrzne v pohybe. Pernatá zver je určite nablízku. Ak sa teda objaví a budete mať šťastie a trafíte ju za letu, potom určite využite kapsu na úlovok zabudovanú do zadnej časti bundy, ktorú zapnete pomocou bočných zipsov. Kapsu navyše ľahko vyčistíte po otvorení vodorovného zipsu, vďaka ktorému ju úplne otvoríte.

Drobné výhody tejto bundy

Kľúče už nikdy nestratíte, pretože si ich môžete pripnúť ku karabínke na prednom ľavom hornom vrecku. Výcvikový obojok svojho psa môžete pripevniť k pútku na vonkajšej strane bundy. Poznámka: kapucňa poľovníckej nepremokavej bundy Renfort 900 nie je odnímateľná. Môžete si ju však šnúrkou upraviť tak, aby vám neprekážala pri streľbe.

Čože? Potrebujete viacej informácií? Uvádzame zopár doplňujúcich informácií

Bunda určená na poľovačku na pernatú zver vám umožní nosiť náboje bez nutnosti nosiť na opasku puzdro na náboje. Ako? Pomocou špeciálnych pútok všitých vo vnútri vreciek na zips: môžete umiestniť 7 nábojov do ľavého vrecka a 7 nábojov do pravého vrecka, t. j. spolu 14 nábojov. Bunda vo veľkosti L váži 1,2 kg.

Hmotnosť

Veľkosť S: 1,132 kg.
Veľkosť M: 1,186 kg.
Veľkosť L: 1,212 kg.
Veľkosť XL: 1,250 kg.
Veľkosť 2XL: 1,310 kg.
Veľkosť 3XL: 1,380 kg.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podšívka
100% polyester
Materiál na ramene
100% polyester
Predná strana pásu (látka)
88% polyamid, 12% elastan
Hlavná tkanina
100% polyamid
Vrecko
100% bavlna
Záter
100% polyuretán
Druhá podšívka
100% polyamid
Tipy na údržbu Perte oddelene.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie