NAŠE ZNAČKY

Naše značky

To, čím je Decathlon jedinečný sú naše vlastné značky. Naše produkty si teda sami vyvíjame, dizajnujeme, vyrábame a nakoniec aj testujeme. Pri vývoji všetkých našich produktov sa snažíme zamerať na zachovanie najlepšieho pomeru ceny a kvality na trhu. Prečo je tomu tak? Pretože sa od roku 1976 staráme a neustále zlepšujeme každý článok nášho komplexného reťazca, a tak máme v rukách celý proces od prvotnej myšlienky až po servisné služby našich produktov.
Výskum a vývoj pri našich značkách využíva spoločné zdroje, a vďaka inováciám je možné zvýšiť efektivitu výroby ako aj kvalitu pri zachovaní nízkych nákladov. Všetky naše značky nájdete Tu.

Výroba a logistika

Pri výrobe sa zameriavame na výber kvalitných partnerov a snažíme sa uzatvárať dlhodobé spolupráce pri zachovaní našich hodnôt, čo prináša kratšiu dobu uvedenia výrobkov na trh a opäť zlepšuje kvalitu pri zachovaní nízkej ceny.

Máme taktiež vlastné logistické procesy, do ktorých spadá skladovanie tovaru, doprava a automatizácia. Vďaka tomu, že väčšina našich výrobkov je vyrábaná v Európe, znižujeme ekologickú stopu a šetríme životné prostredie.

Pri distribúcií tovaru je našim cieľom vždy spokojný zákazník, a preto napríklad v prípade bicyklov ponúkame doživotnú záruku na hliníkové rámy, bezplatné kontroly vybavenia, poistenie, financovanie, či vernostné programy ako na predajniach, tak aj na našom internetovom obchode.

Vďaka tomu, že nespolupracujeme s dovozcami a nevyužívame ďalších sprostredkovateľov máme možnosť ponúkať zákazníkom naše produkty za nízke ceny pri nesutálom zachovaní vysokej kvality.

Zárukou kvality je náš výrobný proces od prvotnej myšlienky až po servisné služby. Tento proces si môžete pozrieť na krátkom videu venované našej cyklistickej značke B’TWIN.