Naše hodnoty

Vitalita

U nás v Decathlone veríme, že šport je kľúčom k šťastiu a vitalite. Pokúšame sa inšpirovať a motivovať našich zamestnancov, dávame im možnosť ukázať ich kreativitu a nadšenie pre šport. Často sa pýtame, ako môžeme daný produkt inovovať, ako ho môžeme vylepšiť a ponúkať ešte za dostupnejšiu cenu. Naša snaha nestagnovať na jednom mieste nás posúva ďalej. Vitalita nám pomáha vidieť nové príležitosti na zlepšenie, či už sa to týka produktu, spokojnosti zákazníka alebo samostatnej predajne. Na to, aby sme dosiahli náš požadovaný vysoký štandard, potrebujeme ľudí, ktorí sú zapálení pre šport a veria v naše produkty. Naši zamestnanci sú vždy ochotní Vám poradiť pri nákupe, či už ste začiatočník alebo pokročilý.

Zodpovednosť

Zodpovednosť je jednou z našich základných hodnôt, na ktorých si zakladáme. Naši zamestnanci sú plne zodpovední za ich rozhodnutia, či už vo vlastnom tíme alebo pri styku so zákazníkom. Uvedomuejem si, že je nevyhnutné zaoberať sa súčasným stavom nášho životného prostredia. Čas na uvedomenie uplynul a je čas konať, preto prijímame zodpovednosť za znižovanie, opätovné použitie, recykláciu a opravy už teraz. Ukážkovým príkladom u nás je napríklad premena plastových fliaš na bežecké bundy či použitie prírodných tkanín, čím môžeme všetci pomôcť znížiť našu uhlíkovú stopu.

Vášeň

Každý náš zamestnanec má vášeň pre šport. Tento zápal pre šport posúva Decathlon vpred. Vieme, že presne tak ako život, aj šport nie je o výsledkoch ale o ceste k výsledkom. Taktiež vieme, že profesionálni športovci sú len bežní ľudia, ktorí sa nikdy nevzdali. Naša snaha rásť a posúvať sa ďalej ako firma, pochádza zo športu. Či už idete za lepšou postavou, zdolať horu alebo si len v kľude chcete zaplávať, vášeň nesmie chýbať. Tento príbeh si píšete vy sami ale my sme tu pre vás, aby sme vám k tomu pomohli. Nikdy nebolo ľahšie začať písať tento príbeh, preto vám ponúkame širokú škálu produktov, z ktorej si zaručene budete vedieť vybrať.