Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.

Naše značky
Sme návrhármi a vývojármi našich produktov. Objavte naše exkluzívne značky.

Quechua

Quechua

Produkty Quechua sú vyvíjané v údolí pod Mont Blancom a testované po celom svete. Sú určené na turistiku v každom ročnom období a prostredí.
Forclaz

FORCLAZ

Produkty Forclaz sú vyvíjané v údolí pod Mont Blancom a testované po celom svete. Sú určené na treking v každom ročnom období a prostredí.
Inesis

INESIS

Inesis je značka golfových potrieb, jej cieľom je sprístupniť golf pre všetkých, inovatívne golfové produkty, skvelý pomer ceny a kvality.
Wedze

Wed´ze

Lyžovanie, snowboarding alebo skialpinizmus, značka Wed´ze podporuje lyžiarov a snowboardistov bez ohľadu na ich úroveň, aby si užili svoju jazdu na maximum. Wed´ze vyvíja svoje produkty pod Mont Blancom
Inovik

INOVIK

Značka Inovik predstavuje produkty pre bežecké lyžovanie, využíva technologické inovácie, technické riešenia, ktoré vyvíjajú pod Mont Blancom a testujú priamo v náročných podmienkach Álp.
BTWIN

B-TWIN

Značka B-TWIN bicyklov z dielne Decathlon je vyvíjaná a testovaná v Lille vo Francúzsku. Určené sú všetkým milovníkom cyklistiky. Značka sa ďalej delí na podznačky ktoré sa špecializujú.
ROCKRIDER

ROCKRIDER

Značka bicyklov Rockrider z dielne Decathlon je vyvíjaná a testovaná v Lille vo Francúzsku. Určené sú milovníkom horskej cyklistiky.
logo_van_rysel

VAN RYSEL

Značka najvyššej rady cestných bicyklov z dielne Decathlon v Lille vo Francúzsku. Určené sú pokročilým a výkonnostným športovcom.
Oxelo

OXELO

Značka korčúl, kolobežiek a skateboardov z dielne Decathlon . Cieľom pre Oxelo je uľahčiť prepravu a šport vo Vašom meste, každý deň.
Kalenji

Kalenji

Je medzinárodnou značkou bežeckej skupiny Decathlon. Kalenji je tím vášnivých bežcov, ktorí pracujú každý deň s jediným cieľom vašej bezpečnosti a vašej radosti. Či už ste príležitostný, pravidelný alebo intenzívny bežec, Kalenji myslí na všetkých z vás, aby ste zvýšili svoje potešenie z behu.
Domyos

DOMYOS

Domyos je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, jednoduché a inovatívne produkty, ktoré sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca fitnes.
Artengo

ARTENGO

Artengo je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, produkty pre Tenis, Stolný tenis, a je zakladajúcou značkou aj pre ostatné raketové športy, Squash, Padel, Plážový tenis a iné. Produkty sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca raketových športov.
Solognac

SOLOGNAC

V značke Solognac pracujú aktívni poľovníci, ktorí sa snažia plniť požiadavky všetkých používateľov po celom svete. Pracujú na vývoji produktov a zlepšujú ich vlastnosti. Zvažujú možnosti priemyselnej výroby a v neposlednom rade nízku cenu, ktorá je pre Decathlon kľúčová.
Caperlan

Caperlan

Caperlan je značka, ktorú spoločnosť Decathlon založila v roku 2007. Výskumné stredisko sa nachádza v meste Cestas, kde sú produkty podrobené testom na rôznych typoch vôd, aby vyhovovali každému náročnému rybárovi.
Fouganza

FOUGANZA

Značka založená Decathlonom v roku 2005. Vývojom zabezpečujú nadšenci jazdenia na koňoch. Zameriava sa na všetkých ktorý radi vidia svet zo sedla koňa. Zámerom značky aby produkty boli technicky inovatívne, a dostupné pre všetkých jazdcov
Kipsta

KIPSTA

Značka Kipsta bola založená v roku 1998. Kipsta je spojením Francúzkych slov Kip (príslušenstvo) a Sta (štadion) Pri vývoji a testovaní spolupracuje s profesionálnymi športovcami a športovými klubmi vo Francúzku. Napríklad s Tourcoing Lille Métropole Volleyball club
Tarmak

TARMAK

Tarmak sa zameriava na basketball, je najmadšou značkou v portfóliu Decathlon. Vývoj a testovanie sa odohráva v Tourcoing in Lille France.
Nabaiji

Nabaiji

Nabaiji vzniklo v roku 2008 a je medzinárodnou značkou plaveckej skupiny Decathlon. Je to tím vášnivých plavcov, ktorí pracujú každý deň s jediným cieľom vašej bezpečnosti a vašej radosti. Vo svojom globálnom dizajnérskom centre v Hendaye v Basque-u sa každý deň objavujú inovatívne produkty a nové nápady, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nielen vaše športové ciele, ale aj zvýšiť výkonnosť.
Subea

SUBEA

Subea vznikla v roku 2017 a je to medzinárodna značka pre podvodné športy, ktorá sa distribuuje výhradne v obchodoch a internetových stránkach spoločnosti Decathlon. Objavte naše inovatívne a technické produkty vyvinuté v Hendaye v našom projekčnom centre v priamom kontakte s vodou.
Olaian

OLAIAN

V Olaian sprevádzame surfistov bez ohľadu na ich úroveň a prostredie. Pracujeme v najväčšom otvorenom priestore na svete v Hendaye pár metrov od nášho ihriská (oceán). Práve tu premýšľa naš tím dizajnérov o inováciách zajtrajška. Pretože len tu, v srdci vĺn, môžeme zaručiť technickú stránku našich výrobkov.
Itiwit

ITIWIT

Čo znamená ITIWIT? "ITIWIT" je kontrakcia "ITInerary" a "InuIT", obyvateľov Arktídy a Grónska, ktorí vymysleli kajaky pred tisíckami rokov. Produkty su testované v Hendaye v zálive Txingudi, v najväčšej otvorenej kancelárii na svete, ktorú naši inžinieri, dizajnéri a prototypy navrhujú produkty zajtrajška.
Tribord

TRIBORD

Tribord vznikol v roku 1997 a venuje sa produktom pre jachting, plachtenie a plavby. Všetky produkty od značky Tribord vznikajú vo vývojovom centre Hendaye na francúzsko-španielskych hraniciach. Tu vznikajú prototypy, ktoré sa následne testujú v laboratóriách aj v reálnych podmienkach v spolupráci s profesionálnymi športovcami z celého sveta.
Geologic

GEOLOGIC

Cieľom značky Geologic je rozvoj precíznych športov ako sú ľukostreľba, petang, šípky či billiard. Zámerom je poskytnúť zákazníkovy hodiny spokojnosti a zábavy.
Oroks

OROKS

Oroks je Francúzska značka špecializovaná na vývoj a predaj hokejového vybavenia. Výrobky značky OROKS sú navrhnuté nadšencami pre nadšencov
Simond

Simond

Simond (založená 1860) sa zameriava na výrobky pre horolezcov. Vývoj aj testovanie prebieha na úpetí Mont Blanc s výhľadom na l’ Aiguille Verte, les Drus a les Aiguilles de Chamonix vo Francúzku.
Newfeel

Newfeel

Výskumn a vývoj značky Newfeel sa každý deň zameriava na najvhodnejšiu úroveň komfortu chodcov všetkých vekových skupín. Obuv Newfeel sprevádza chodidlá na každom kroku vašej cesty.