VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
Kód : 8565824
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BEŽECKÉ MERAČE TEPOVEJ FREKVENCIE

Náramok na meranie aktivity a srdcovej činnosti Vivosmart 4 čierno-sivý GARMIN

GARMIN
3.6/5
DECATHLON.SK
98.99 - %

od

98.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
98.99 - %
Avant0Maintenant98.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoju telesnú kondíciu a pritom nosiť nenápadný, elegantný a veľmi ľahký výrobok. Ultratenký inteligentný náramok je vybavený funkciami, ktoré sledujú každodennú aktivitu a spánok.

Výhody

Meranie parametrov Sleduje činnosť (krok, spálené kalórie, spánok...), VO2 MAX, hladinu stresu.
Vodotesnosť Dážď, postriekanie, plávanie, šnorchlovanie.
Výdrž batérie Až 7 dní (ak sa nepoužíva na sledovanie kvality spánku).
Nízka hmotnosť Hmotnosť16,5 g.
Objem 7 činností s časomierou, 14 dní údajov (sledovanie činnosti).
Univerzálne použitie Rôzne aktivity.

Technický popis

Elegantný dizajn

Ultratenký tracker v niekoľkých farebných odtieňoch s jasným, dobre čitateľným displejom doplní váš osobný štýl. Displej sa rozsvieti iba v prípade potreby. Pokiaľ je rozsvietený, automaticky sa prispôsobí podľa okolitého svetla, takže je čitateľný aj na priamom slnku. V kancelárii, telocvični, v bazéne a inde sa dokonale prispôsobí vášmu životnému štýlu.

Pulzný oxymeter na zápästí

Pulzný oxymeter Vivosmartu 4 odhaduje hladinu saturácie krvi kyslíkom. Meranie pulzným oxymetrom je závislé na niekoľkých faktoroch: predovšetkým celkový zdravotný stav a fyzická kondícia. Kontrolou pulzným oxymetrom zistíte, koľko kyslíka vaše telo absorbuje. Funkciu merania SpO2 aktivujte v noci, alebo pomocou nej kedykoľvek skontrolujte hladinu kyslíka, vďaka čomu získate viac informácií o vašom tele.

Pokročilé sledovanie spánku

Spánok je zásadným faktorom zdravia, spokojnosti a fyzickej kondície. Ak chcete získať predstavu o vašom spánku, Vivosmart 4 dokáže sledovať fázy ľahkého, hlbokého a paradoxného spánku spolu s pohybmi počas noci. Pre lepšiu predstavu aktivujte pulzný oxymeter, ktorým zobrazíte kyslíkovú hladinu v krvi počas spánku. Po prebudení si môžete prezrieť spánkové štatistiky a porovnať ich cez aplikáciu.

Energetická analýza tela

Funkcia Body Battery používa kombináciu údajov o stresovej záťaži, premenlivosti srdcovej frekvencie, kvalite spánku a fyzickej aktivite, a odhaduje energetické rezervy tela v každom okamihu dňa. Svoj deň si tak môžete rozplánovať a optimalizovať trvanie aktivity a odpočinku. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení na aktivitu, zatiaľ čo nízke číslo znamená, že je potrebné spomaliť tempo.

Sledovanie hladiny stresu

Počas dňa ste sa pravdepodobne namáhali a pocítili stres. Pomocou náramku Vivosmart 4 zistíte, či ste mali pokojný, vyvážený alebo stresujúci deň. Kontrolou premenlivosti pulzovej frekvencie Vivosmart 4 spočíta a zobrazí vašu stresovú záťaž. Použitím časomiery dychových a relaxačných cvičení získate informácie o 4-stupňovej dychovej technike, ktorá vám upokojí myseľ i telo.

Každodenné sledovanie fyzickej kondície a pohody (1/2)

Využitím údajov o pulzovej frekvencii Elevate™ na zápästí Vivosmart 4 odhadne VO2 max., takže získate predstavu o vašej aktuálnej fyzickej kondícii. Podľa VO2 max. Vivosmart 4 odhadne váš fyzický vek, ktorý môžete časom znížiť, pokiaľ budete seriózne a pravidelne trénovať.

Každodenné sledovanie fyzickej kondície a pohody (2/2)

Pre lepší prehľad vás náramok upozorní, pokiaľ sa vaša pulzová frekvencia nečakane zvýši nad stanovený prah. Alarm sa ozve aj vtedy, ak pri 10 alebo viac minútovej neaktivite bude vaša pulzová frekvencia stále vyššia než vami stanovený prah.

Vlastnosti

Sklo: polykarbonát. Materiál puzdra: hliník. Materiál náramku: silikón. Veľkosť puzdra (Š × D × V): 15 × 10,5 × 197 mm. Vhodný pre obvod zápästia od 122 do 188 mm. Dotykový displej. Formát zobrazenia (šírka × výška): 6,6 mm × 17,7 mm. Rozlíšenie displeja (šírka × výška): 48 × 128 pixelov. Typ zobrazenia: OLED. Hmotnosť: malé/stredné: 16,5 g. Výdrž batérie: Do 7 dní.

Funkcia sledovania aktivity

Počítanie krokov, lišta aktivít, automatický cieľ, analýza spánku (sleduje celkový počet hodín spánku, či ide o hlboký alebo nepokojný spánok), spálené kalórie, zdolané poschodia, prejdená vzdialenosť, intenzívne minúty, TrueUp, Move IQ, fyzický vek: áno (v aplikácii). Energetický monitor Body Battery™. Sledovanie stresovej záťaže počas dňa.

Funkcie tréningu, plánovania a analýzy

Vybavenie šport/posilňovanie. Dostupné profily športových aktivít: posilňovacie tréningy, kardio tréningy, eliptický trenažér, stepper, joga. Automatické počítanie opakovaní. Stránky osobne nastaviteľných údajov. Osobne nastaviteľné profily aktivít. Auto Lap®. VO2 max. Osobne nastaviteľné alarmy.

Funkcie pulzovej frekvencie

Zóny TF, upozornenie na pulzovú frekvenciu, kalórie podľa pulzovej frekvencie, maximálne percento pulzovej frekvencie, HR Broadcast (šírenie údajov o pulzovej frekvencii prostredníctvom siete ANT+™ k spárovaným zariadeniam).

Funkcie pre beh a plávanie

Dostupné bežecké profily: beh. Dostupné plavecké profily: plávanie (začiatočníci).

Každodenné inteligentné funkcie

Konektivita: Bluetooth® Smart a ANT+, inteligentné notifikácie, odpoveď na správu, odmietnutie hovoru cez SMS (iba Android™), predpoveď počasia, hudba, nájsť svoj telefón, funkcia nájsť moje hodinky, diaľkové ovládanie VIRB®. Kompatibilita so smartfónmi: iPhone®, Android. Kompatibilný s Garmin Connect™ Mobile.

Snímače

Monitor pulzovej frekvencie Garmin Elevate™ na zápästí, barometrický výškomer, merač zrýchlenia, snímač okolitého jasu, pulzný oxymeter pre aklimatizáciu.

Obsah balenia

Inteligentný náramok na snímanie aktivít Vivosmart 4. Nabíjací kábel / sťahovanie údajov. Návody.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie