REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8485452
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Jazd.čižmy do manéže

Jazdecké minichapsy 500 zo syntetického materiálu čierne FOUGANZA

FOUGANZA
4.3/5
4.3/5

Farba : ČIERNA

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 25/04/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 28/04/2021 1.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 28/04/2021 2.99
Naši návrhári pre vás vytvorili tieto štýlové a funkčné minichapsy, ktoré sa vám perfektne prispôsobia pri jazdách na koni. Minichapsy 500 sú priliehavé, pružné a odolné a perfektne sa hodia k obuvi 500. Získate s nimi dokonalý efekt čižiem, spevnenie spodnej časti nôh a lepší kontakt s koňom.

Výhody

Telesná prispôsobivosť Dve výšky a jedna guma, aby sa obuv dobre prispôsobila každej telesnej stavbe.
Odolnosť Syntetický materiál so špeciálnou povrchovou úpravou na výcvik v každom počasí.
Protišmykové vlastnosti Mäkký a odolný materiál kvôli lepšiemu kontaktu s koňom.

Technický popis

Jednoduchá údržba

Vôbec nebudete potrebovať obvyklé glycerínové mydlo, tuk alebo lesk: mikrovlákno sa vďaka svoje povrchovej úprave ľahko udržiava. V akomkoľvek počasí budete môcť sadnúť na svojho koňa alebo poníka a ani v nepriaznivom počasí sa nemusíte báť o svoje oblečenie. Stačí kefka na odstránenie prípadného blata alebo hliny a vlhká špongia – a vaše minichapsy budú opäť krásne!

Doplnok k obuvi 500

Minichapsy 500 sú priliehavé, pružné a odolné a perfektne ladia s obuvou rovnakého radu. Jazdec s nimi získa harmonické jazdecké oblečenie a dokonalý efekt čižiem. Vďaka dielom v prednej časti a zaobleným tvarom ladia minichapsy dokonale s obuvou a jazdec s nimi získa harmonické oblečenie vhodné na výcvik i súťaže.

Špičkové prispôsobenie

O minichapsoch ani nebudete vedieť, že ich máte na sebe: sú priliehavé a perfektne sedia na nohách jazdca. S cieľom vyhovieť všetkým jazdcom sme pre vás vyrobili minichapsy 500 v dvoch rôznych výškach a niekoľkých veľkostiach lýtka. Vďaka gume minichapsy priliehajú na telo ako uliate. Aby vám dobre držali, vyberte si dostatočne tesné! K maximálnemu prispôsobeniu minichapsov na telo prispieva pružnosť materiálu a zaoblenie na úrovni lýtka.

Pružnosť

Minichapsy 500 poskytujú potrebnú pevnosť, dobre držia, ale ich výhodou je aj mimoriadna pružnosť. Materiál, povrchová úprava mikrovlákna a obopnutie dolnej časti nôh vám zaistí skutočnú voľnosť pohybu. Voľnému ohýbaniu členkov nič nebráni. Spodná časť nôh je pevná a udržuje dobrý kontakt s koňom, takže môžete trénovať pohodlne a pohybovať sa úplne voľne.

Odolnosť

V našich minichapsoch 500 zo syntetického materiálu, mikrovlákna s povrchovou úpravou, sa nemusíte báť vlhkého počasia. Materiál je odolný voči treniu. Kvôli väčšej odolnosti je v blízkosti zipsu z vnútornej strany kľukatý šev, ktorý umožňuje jazdcovi prispôsobiť minichapsy perfektne svojmu lýtku. Patentné gombíky v dolnej časti minichapsov ešte lepšie zaisťujú zapínanie. Ste pripravení na všetko!

Štýlové minichapsy

Naše minichapsy 500 so všitými dielmi sú vyrobené z kvalitných materiálov a dodajú vám štýlový vzhľad. Môžete ich bez problémov nosiť aj na preteky. Guma a pružný materiál vám umožnia dobre prispôsobenie minichapsov v dolnej časti nôh a jemne zaoblia lýtko, takže minichapsy vám nebudú pri jazde prekážať. Minichapsy sa vyrábajú v Európe a je to výrobok, ktorý má veľa predností z praktického, ale aj estetického hľadiska. Jednoducho budete mať v sedle svoj štýl!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
60% polyuretán, 40% polyamid
Hlavná podšívka
50% polyuretán, 50% polyamid
Tipy na skladovanie Skladujte mimo dosahu vlhkosti a hlavne na vetranom mieste. Po každom použití usušte a vyhnite sa pritom blízkosti tepelných zdrojov (radiátorov, ohňa).

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie