Kód : 8405261
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
MESTSKÉ ELEKTRICKÉ BICYKLE

Elektrický mestský bicykel Elops 920 znížený rám ELOPS

ELOPS
4.2/5
4.2/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 Zadarmo
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 13.95
Náš tím nadšencov vytvoril tento bicykel s elektrickým pohonom na zrýchlenie bicyklovania. Pedálujte bez problémov. Zlepšite si jazdu v meste: Keď fúka protivietor, keď meškáte do práce alebo keď máte množstvo vecí - motor so snímačom výkonu sa vám prispôsobí.

Výhody

Pohodlie na bicykli Získajte viac pohodlia: ergonomická poloha, široké plášte a odpružená vidlica.
Jednoduché použitie Šliapnite do pedálov: centrálny motor, krút. moment 70 Nm, 7 rýchlostí, nosič.
Bezpečnosť Jazdite bezpečne:LED osvetlenie, kotúčové brzdy vpredu a V-brake vzadu.
Doživotná záruka Dlhšia životnosť: Doživotná záruka na rám,riadidlá a predstavec.

Technický popis

Batéria a motor: technické údaje

Hlavný motor Brose (Drive T Alu) 250 watt (v súlade s európskou normou). Krútiaci moment: 70 Nm.
Batéria 36 volt/11,6 Ah (kapacita 418 Wh), hmotnosť 2,6 kg. 2-ročná záruka (350 až 500 cyklov pri nabití na 100%) vybavená komponentmi Samsung.
Zostavu ovládate pomocou LCD panela s 3 režimami + 1 režim Walk umožňujúci tlačenie bicykla pri chôdzi. Výdrž 50 až 90 km: závisí od hmotnosti, používania, terénu, vonkajšej teploty a asistenčného režimu.

Ako funguje elektrobicykel?

"S motorom na pedáloch a snímačom výkonu sa vám Elops 920 E prispôsobí: čím viac pedálujte, tým viac vám motor pomáha. Máte rovnaký pocit ako pri klasickom bicykli. A batéria? Je vybavená svetelnou kontrolkou stavu nabitia a zámkom na kľúč: odopnite ju a nabite v salóne alebo kancelárii a vezmite si ju se sebou kdekoľvek, keď bicykel necháte vonku!"

Na čo slúži nízky rám?

„Ľahšie vysadnúť na bicykel!
Pre pohodlnejšiu jazdu vám ponúkame mestský bicykel so zníženým hliníkovým rámom.
Prečo hliník?Okrem toho, že je ľahší ako oceľ, hliník dodáva rámu viac tuhosti: prenos výkonu motora prebieha efektívnejšie.
Veľkosť M je vhodná pre cyklistov od 155 cm do 175 cm, veľkosť L je vhodná pre cyklistov 175 cm až 195 cm."

Vidlica

Elektrický mestský bicykel poskytuje väčšie pohodlie. Aj na dlažbe? Áno: vďaka teleskopickej vidlici (s odpružením) bez nastavenia váš bicykel pohlcuje a filtruje vibrácie cesty a tlmí nárazy súvisiace s povrchom. Praktická výhoda na dlažobné kocky, chodníky, električkové koľajnice atď.

Poznáte prehadzovanie s nábojom?

Bicykel má prehadzovač Shimano so 7 rýchlosťami, ktoré ovládate rukoväťou. Prehadzovač s nábojom umožňuje meniť rýchlosť aj pri zastavení. Nečakajte však dovtedy, kým budete na svahu. Prečo sú na elektrickom bicykli rýchlosti?Vysvetlenie od dizajnérky Céline: „Pretože je to stále bicykel a nie moped! Takže v závislosti od terénu môžete prehadzovať rýchlosti: elektrický bicykel je výkonnejší a batéria sa vybíja pomalšie.

Brzdy

„Pre účinné a bezpečné brzdenie sme váš bicykel vybavili brzdovými pákami Tektro z hliníka: sú ľahké a presné.
A aby sme vám zaručili výkonné a progresívne brzdenie v daždi, má bicykel mechanické brzdové čeľuste na prednom kolese."

Hliníková sedlovka a pohodlné sedlo:

"Hliníková sedlovka absorbuje viac vibrácií a sedlová objímka na skrutku znižuje riziko krádeže. A čo sedlo? Naše obľúbené: po mnohých testoch sme vybrali široké a pohodlné sedlo z tvrdej peny, ktorá je prispôsobená tlakovým bodom na sedle.
Prečo práve toto? Pretože je najpohodlnejšie!"

Kolesá/plášte

"Aby sa vám v meste lepšie jazdilo, zvolili sme 28-palcové široké kolesá:jazda bude „plynulejšia“ a ľahšie zdoláte drobné prekážky. Chodník, kanál, výmole alebo koľajnice električky - ani na nich rovnováhu nestratíte! Okrem toho má reflexné pásy pre vyššiu viditeľnosť. A ráfiky? Dvojitá stena pre lepšiu pevnosť a výplet 36 lúčov.“

Príslušenstvo a výbava, ktoré vám uľahčia jazdu

„Na uľahčenie jazdy po meste sme mysleli aj na detaily:
Nosič (nosnosť 27 kg), na ktorý sa dá upevniť detská sedačka, je kompatibilný s cyklotaškami so samoupevňovacím systémom a na bicykli nájdete aj zvonček.
Hliníkový stojan na zadnom kolese sme špeciálne vyvinuli pre hmotnosť elektrobicykla.
Aby ste prišli do práce čistí, bicykel má blatníky a kryt reťaze. A samozrejme bicykel dodávame spolu s nabíjačkou!“

Osvetlenie

„Už nemusíte šliapať, aby osvetlenie fungovalo: energiu poskytuje batéria.
LED osvetlenie 20 luxov zabudované v ráme umožňuje vidieť do vzdialenosti 45 m pred seba a byť videný na 150 m zozadu.
Osvetlenie ovládate na riadidlách na obrazovke rozhrania. Aby vás bolo vždy vidieť, rozsvieti sa hneď po zapnutí motora!“

Rady na údržbu

Tlak v pneumatikách časom klesá. Ide o bežný jav: cyklistická duša je z mierne porézneho materiálu. Preto pravidelne kontrolujte nahustenie pneumatík.
Jazda na nesprávne nahustených pneumatikách znižuje výdrž batérie, je namáhavejšia a zvyšuje riziko defektu. Pred akýmkoľvek zákrokom na elektrobicykli (čistenie, elektrická alebo mechanická údržba) ho najskôr odpojte od napätia a vyberte akumulátor.

Správna údržba vášho elektrobicykla

"Tlak v pneumatikách časom bežne klesne. Je to normálne: cyklistická duša je z mierne porézneho materiálu. Preto pravidelne kontrolujte nahustenie pneumatík.
Jazda na nesprávne nahustených pneumatikách znižuje výdrž batérie, je namáhavejšia a zvyšuje riziko defektu. Pred akýmkoľvek zákrokom na elektrobicykli (čistenie, elektrická alebo mechanická údržba) ho najskôr odpojte od napätia a vyberte akumulátor.

Posledné slovo pred cestou?

"Elektrický bicykel vám poskytuje možnosť prepravovať sa po meste bez potenia sa. Nikdy neprídete neskoro a vezmete si so sebou všetko, čo potrebujete. Vďaka tomu sa bicykel stáva každodenným prepravným prostriedkom v meste. Nechajte auto v garáži a vyskúšajte mestský bicykel: je geniálny!
"

Hmotnosť používateľa

Tento bicykel s elektrickou asistenciou bol schválený podľa európskej normy EN 15194 s nosnosťou do 125 kg (používateľ vrátane vybavenia, ako napr. batožina, detská sedačka, košík, nákup,...).

Režimy asistencie

Režim 0: Bez asistencie
Režim 1: +80 %
Režim 2: +160 %
Režim 3: +320%

Hmotnosť

S/M: 26,05 kg
LXL: 26,1 kg

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Rám bicykla
100% hliník 6061
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode

Naše záväzky

Záruka Doživotná záruka na rám a riadidlá a 2 roky na elektronické prvky a odnímateľné súčiastky.

Vaše hodnotenie

Naše služby

MESTSKÝ E-BICYKEL ELOPS920E LF
ÚDRŽBA A OPRAVY
NÁHRADNÉ DIELY