Kód : 8514339
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Lovecké siete

Poľovnícky skladací štít s maskovaním SOLOGNAC

SOLOGNAC
4.4/5
DECATHLON.SK
73.99 - %

od

73.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
73.99  %
Avant0Maintenant73.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Vyvinuli sme túto zástenu v tvare štítu pre nadšených poľovníkov na drobnú sťahovavú zver na rýchle splynutie s väčšinou biotopov. Potrebujete zástenu, ktorá sa zmontuje a rozoberie za pár sekúnd? A navyše sa ľahko prenáša? Tento model je stvorený pre vás: je nastaviteľný, ľahko sa ovláda a prispôsobí sa rôznym reliéfom povrchu.

VÝHODY

Rýchlosť akcie Zástenu zmontujete a rozoberiete za pár sekúnd.
Možnosť nastavenia 3 nožičky (z toho 2 nastaviteľné) na prispôsobenie zásteny reliéfu terénu.
Nízka hmotnosť Hliníková konštrukcia je praktická a ľahká na prenos. Váži 2,10 kg.
Univerzálne použitie Do prepravného obalu 2 v 1 sa zmestia pri poľovačke aj náboje.
Stabilita 3 kotviace kolíky zvyšujú stabilitu zásteny vo vetre, ak je to potrebné.
Maskovanie Realistické maskovanie s 3D priestrihmi na lepšie odvetranie.
Detail výrobku
Detail výrobku

TECHNICKÝ POPIS

Zástena sa rýchlo nainštaluje a je ideálna na poľovačku na drobné sťahovavé vtáctvo (drozdy, holuby hrivnáky a pod.).

Predstavte si: vydáte sa na poľovačku na drozdy alebo holuby hrivnáky a potrebujete sa zamaskovať pred zrakom tohto sťahovavého vtáctva. Nechcete však strácať čas „ručným“ montovaním stanovišťa. Aké je riešenie v takomto prípade? Zoberte si so sebou túto zástenu v tvare štítu, ktorú umiestnite po rozložení, kde chcete (na kraj lesa, poľa atď.). Za pár sekúnd ju nainštalujete a môžete strieľať na prvé drozdy čvíkotavé alebo na holuby hrivnáky.

Ľahké príslušenstvo, ktoré sa jednoducho prenáša, na poľovačku bez námahy

Často potrebujete kráčať niekoľko minút k miestu poľovačky a pritom niesť zástenu. S týmto skladacím a ľahkým modelom (konštrukcia a diely sú z hliníka) sa už pri prenášaní nezapotíte: vďaka pevnému popruhu nesiete zástenu ľahko na pleci bez akejkoľvek námahy. A navyše pomocou 3 praciek v hornej, strednej a spodnej časti obalu na ňu pohodlne zavesíte sedačku. Skrátka, zástena 2 v 1. Skvelá pomôcka!

Jednoducho ovládateľná zástena, ktorá sa zmontuje a demontuje len za pár sekúnd.

Okrej nízkej hmotnosti (2,10 kg) sa zástena veľmi rýchlo a jednoducho inštaluje. Jej jednoduché používanie (montáž/demontáž) je jedným z jej hlavných tromfov. Po vybratí z obalu rozložte 2 nožičky tak, aby zástena vytvárala trojuholník. Potom spojte navzájom dve hliníkové tyče vložením pravej časti do oranžovej posuvnej rúčky. Potom potiahnite dve rúrky vpravo a vľavo maximálne smerom nahor (budete počuť zvuk kliknutia).

Potrebujete sa presúvať so zmontovanou zástenou? Je to veľmi jednoduché!

Potom nastavte výšku 2 zadných nožičiek, aby ste ich prispôsobili reliéfu terénu. V prípade silného vetra použite na zaistenie vyššej stability 3 kotviace kolíky, ktoré sú súčasťou balenia. Zástena je tak hotová za menej ako 30 sekúnd. Pri demontáži tejto zásteny v tvare štítu vykonajte tie isté úkony v opačnom poradí. Ľahko uchopiteľná rúčka slúži na presun so zástenou o pár metrov tak, aby ste zaujali pozíciu v migračnom koridore vtáctva.

Maskovacia zástena na dokonalé utajenie poľovníka pred zrakom drobnej sťahovavej zveri

Táto funkčná poľovnícka zástena je najpraktickejšia v našom sortimente. Zástena je vhodná najmä na lov vtáctva na ťahu. Má realistické maskovanie v 3D rozlíšení zobrazujúce vetvy, stromy a listy rôznych farieb. Vaše mimikry vo vnútri biotopu a vegetácie tak bude dokonalé. Na zaistenie realistickejšieho vyhotovenia slúži množstvo laserových priestrihov v látke umožňujúcich prienik vetra: ich cieľom je napodobniť prirodzený pohyb listov.

Drobné výhody tejto poľovníckej zásteny v tvare „štítu“

Ak napríklad poľujete na drozdy na ťahu, môžete vystrieľať veľa nábojov. Preto naši návrhári a dizajnéri navrhli prepravný obal tak, aby ste do neho mohli uložiť nové náboje a použité nábojnice. Ako vidno v prezentačnom videu, obal sa pripne klipsňou ku konštrukcii: do dvoch priehradiek, odolných proti záťaži, možno vložiť celé škatule nábojov.

Zopár doplňujúcich technických údajov

Rozmery zloženej zásteny:
Výška: 113 cm.
Rozmery rozloženej zásteny:
Výška: 172 cm.
Šírka na zemi: 120 cm.
Šírka v hornej časti:160 cm.
Okrem návodu v papierovej forme vo vnútri balenia je ďalší návod na montáž/demontáž zásteny vytlačený na prepravnom obale. Nie je tak už žiaden dôvod, prečo by ste si nemali vybrať túto zástenu v tvare štítu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Zloženie
Prút
100.00% hliník
Hlavná tkanina
100.00% polyester

NAŠE ZÁVÄZKY

Záruka 2 roky

VAŠE HODNOTENIE