Kód : 8518787
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
KOMPASY ALEBO VÝBAVA NA ORIENTÁCIU

Mapník na bicykel otočný GEONAUTE

GEONAUTE
3.6/5
DECATHLON.SK
27.99 - %

od

27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
27.99 - %
Avant0Maintenant27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Nastaviteľný mapník, ktorý sa pripevňuje na riadidlá horského bicykla pri orientačnom behu, expedičných pretekoch alebo cyklistike. Objavte tento otočný mapník, ktorý sa na bicykel namontuje za pár sekúnd. A samozrejme počas jazdy je stabilný.

Výhody

Možnosť nastavenia Orientujte sa ľahko: otočte si mapu počas pohybu pomocou otočnej dosky.
Jednoduchá montáž / demontáž Mapník si jednoducho namontujete a nastavíte bez náradia.
Stabilita Choďte naplno a čítajte počas šliapania: mapník je stabilný.
Skladnosť Ľahko sa prenáša a skladuje: strmeň sa dá úplne sklopiť.

Technický popis

Koncepcia, ktorá vychádza z nášho orientačného behu.

Na začiatku tohto produktu boli naše skúsenosti: mapníky sa ťažko hľadajú a ťažko sa montujú. Preto aby sme vám ponúkli jednoduchý, praktický a dostupný výrobok, náš tím zložený z 3 ľudí podstúpil preteky, stretnutia, testy a vývoj prototypov. Naša obľúbená spomienka? Keď istý bežec pretekár náš prototyp vo finále majstrovstiev Francúzska v expedičných pretekoch. A takto sme nevrhli tento odolný mapník, ktorý sa ľahko montuje.

Konečne mapník, ktorý sa dá namontovať bez náradia!

Keď sa pripravujete na orientačný beh, musíte si so sebou vziať už dosť výbavy. Nemusíte pridávať ešte skrutkovač a imbus kľúč. Pred štartom nemusíte ešte majstrovať. Pre jednoduchšiu a pokojnejšiu prípravu vám preto ponúkame tento mapník, ktorý namontujete a nastavíte bez náradia. Plastové nôžky (obzvlášť odolné) sa pripevnia na riadidlá a vďaka sťahovacím kolieskam nestratíte skrutky počas jazdy.

Nastaviteľný, otočný a skladný mapník.

Na ľahkú orientáciu na mape je potrebné mapu zorientovať so smerom pohybu. A na bicykli? Ponúkame vám mapník, ktorý sa dá otáčať okolo vlastnej osi. Pomocou strmeňa si navyše môžete nastaviť výšku a náklon mapníka. Aby ste získali viac miesta v batohu, dá sa úplne zložiť. Posledný trik? Pomocou gumových podložiek môžete mapník prispôsobiť tenším riadidlám.

Predstavujeme vám praktický a stabilný mapník:

Nie je vždy ľahké čítať mapu počas jazdy. Najmä na horskom bicykli, keď cesty nie sú vôbec odpočinkové. Preto sme navrhli tento polotvrdý mapník s rozmermi 30 × 30 cm, ktorý pohlcuje vibrácie, aby sa mapa dala ľahko čítať. Pomocou systému s gumičkovými úchytkami môžete otvoriť plastový kryt, založiť mapu a zatvoriť ho jednou počas jazdy. Posledný trik? Máte aj miesto na buzolu.

Lancelot, dizajnér, vám porozpráva o navrhovaní mapníka na bicykel

„Keď sme začali s týmto projektom, zapísal som sa na súťaže, aby som pochopil potreby pri tomto športe. Hneď sa mi zapáčila jeho hravá povaha a rozmýšľanie, ktoré ponúka len málo športov. Ale zároveň som hneď mal ťažkosti s montážou svojho mapníka a strácal som skrutky v priebehu pretekov. Navrhli sme teda plastové úchytky, ktoré sú oveľa jednoduchšie a extra pevné. Ďalšou potrebou bolo samozrejme ľahké čítanie mapy a používanie len jednej ruky počas jazdy!“

V prípade pádu

Ohybná doska sa dá sklopiť bez toho, aby sa pri páde rozbila.

Rozmery plochy

Štvorcová plocha s rozmerom 30 × 30 cm.
Miesto na buzolu s priemerom 5,2 cm, ktoré vyhovuje 99% buzol na trhu. Vzdialenosť medzi plochou a riadidlami je 16 cm, keď je strmeň umiestnený kolmo na plochu. Ale pretože sa môže otáčať, môžete sa rozhodnúť znížiť túto výšku podľa vlastného želania!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Main part
100.00% polyamid
Doska
100.00% polystyrén
Skrutky
100.00% nehrdzavejúca oceľ
Tipy na skladovanie Po použití opláchnite v čistej vode a vysušte voľne na vzduchu, následne sklopte strmeň na dosku a uskladnite.

Naše záväzky

Schválil Tento mapník bol testovaný a schválený orientačnými cyklistami na francúzskych majstrovstvách v expedičných pretekoch 2018 vo francúzskych Pyrenejach.
Testovanie výrobku Korózne skúšky, skúšky pádom.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie