Kód : 8371149
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
RUKAVICE NA LYZOVANIE / SNOWBOARD

Lyžiarske rukavice Warm Fit modré WEDZE

WEDZE
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Tieto tenké, ľahké a pružné rukavice boli vytvorené pre pokročilých lyžiarov. Budú vás sprevádzať na jarných lyžovačkách. Rukavice Warm Fit poskytujú hrejivosť potrebnú na lyžovanie v teplom počasí.

Výhody

Hrejivosť Vatová výplň 100 g/m² s podšívkou zo syntetickej kožušiny.
Nepremokavosť Rukavice nie sú nepremokavé. Vodoodpudivý vonkajší materiál.
Odolnosť Žiadne špeciálne zosilnenie.
Možnosť nastavenia Pružná manžeta na zápästí.

Technický popis

Vodoodpudivosť materiálu

Všetky rukavice Wedze majú vodoodpudivú úpravu, vďaka ktorej materiál nevsakuje vodu, ale voda steká po povrchu. Látka tak nenasiakne vodou. Ostáva ľahká a hrejivá. Vodoodpudivosť sa dosiahne úpravou na vonkajšej strane materiálu. Aby bola táto úprava dlhodobo účinná, je nutné ju po 2 až 3 praniach obnovovať špeciálnymi výrobkami, ktoré dostanete v našich predajniach.

Vetruvzdornosť

Všetky rukavice Wedze sú vetruvzdorné. Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Pri vonkajšej teplote 0 °C a vetre s rýchlosťou 20 km/h budete pociťovať teplotu -10 °C. Vetruvzdorné zložky pomáhajú znižovať chladivé efekty, ktoré vyvoláva vietor alebo rýchlosť súvisiaca so športovou činnosťou.

Čo znamená obratnosť rukavíc/palčiakov?

Je to schopnosť manipulovať s predmetmi v rukaviciach. Obratnosť všetkých našich rukavíc bola ohodnotená na stupnici od 1 do 5 v teste pri používaní. Keď je obratnosť 5, manipulácia s predmetmi v rukaviciach je rovnaká ako holou rukou. Na posúdenie úrovne obratnosti našich rukavíc sme testovali schopnosť zložiť a nasadiť si lyžiarske okuliare, upraviť si háčiky na lyžiarskej obuvi alebo rozopnúť a zapnúť si bundu.

Zloženie/rady

Zloženie
Podšívka
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Dlaň
100% polyester
Výplň
100% polyester
Manžeta
97% polyester, 3% elastan
Záter
100% polyuretán
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Pred uložením do skrine skontrolujte, či je výrobok úplne suchý.

Naše záväzky

Schválil 12 zákazníkov Decathlonu prispelo k schváleniu výrobku v používateľskom teste v Tignes vo finálnej etape jeho vývoja. Chcete sa aj vy podieľať na testovaní našich výrobkov? Kontaktujte nás na wedze.com.
Testovanie výrobku Rukavice a palčiaky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: sneženie, chlad a všetky ostatné podmienky vyskytujúce sa pri lyžovaní. Tímy vývojárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie