Kód : 8562909
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
RUKAVICE NA LYZOVANIE / SNOWBOARD

Lyžiarske rukavice 500 na zjazdové lyžovanie čierne WEDZE

WEDZE
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vytvoril tieto veľmi hrejivé rukavice pre pravidelných lyžiarov. Sú hebké, ľahko sa navliekajú a prinášajú maximálne pohodlie počas lyžovačky. Tieto lyžiarske rukavice sú nepremokavé, hrejivé a hebké a zaručia vám pohodlie po celý deň. Špeciálna manžeta vo vnútri rukavíc zabraňuje prenikaniu vzduchu či snehu.

Výhody

Hrejivosť Vata 200 g/m² chrbát ruky, 80 g/m² dlaň, podšívka z umelej kožušiny. Manžeta.
Nepremokavosť Nepremokavá membrána a vodoodpudivý vonkajší materiál.
Odolnosť Dlaň ruky z polyuretánu a výstuž na ukazováku.
Možnosť nastavenia Sťahovanie na gumu na zápästí.
Jednoduché použitie Široká manžeta sa môže nosiť na rukáve bundy alebo pod ním.

Technický popis

VODOODPUDIVOSŤ MATERIÁLU

Všetky rukavice a palčiaky Wed'ze majú vodoodpudivú povrchovú úpravu, ktorá zaručuje, že materiál vodu nevsakuje, takže steká po povrchu. Látka tak nenasiakne vodou. Ostáva ľahká a hrejivá. Vodoodpudivosť sa dosiahne úpravou na vonkajšej strane materiálu. Aby bola táto úprava dlhodobo účinná, je nutné ju po 2 až 3 praniach obnovovať špeciálnymi prípravkami, ktoré dostanete v našich predajniach.

NEPREMOKAVÁ MEMBRÁNA

Tieto lyžiarske rukavice obsahujú nepremokavú membránu, ktorá sa skladá z veľmi tenkého polyméru, umiestneného medzi podšívkou a vrchným materiálom rukavice. Membrána zabraňuje presakovaniu vody a zaisťuje nepremokavosť výrobku. Vonkajšie materiály výrobku majú navyše vodoodpudivú úpravu, ktorá obmedzuje nasávanie vody. Iba gumové rukavice sú vodotesné. Rukavice s membránou majú v extrémnych podmienkach obmedzenú vodotesnosť.

VETRUVZDORNOSŤ

Všetky rukavice a palčiaky Wed'ze sú vetruvzdorné. Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Pri vonkajšej teplote 0 °C a vetre s rýchlosťou 20 km/h budete pociťovať teplotu -10 °C. Vetruvzdorné materiály pomáhajú znižovať ochladzujúci efekt, ktorý vyvoláva vietor alebo rýchlosť pri športovej činnosti.

Nepriepustnosť

Do vnútra rukavíc 500 bola integrovaná špeciálna manžeta. Táto hebká a pohodlná manžeta zaručuje, že do vnútra rukavíc neprenikne žiadny vzduch ani sneh v prípade vetra či pádov. Väčšia hrejivosť.

JEDNODUCHÉ NAVLIEKANIE

Pre rýchle navlečenie stačí jednoducho potiahnuť popruh na zápästí druhou rukou.

ZABEZPEČENIE PROTI STRATE

Vďaka pružnému pútku, ktoré si môžete dať na zápästie, zabránite strate rukavíc napríklad na lyžiarskom vleku, keď si budete chcieť rukavice stiahnuť.

ČO ZNAMENÁ OBRATNOSŤ RUKAVÍC / PALČIAKOV?

Je to schopnosť manipulovať s predmetmi v rukaviciach. Obratnosť všetkých našich rukavíc bola ohodnotená na stupnici od 1 do 5 v teste pri používaní. Keď je obratnosť 5, manipulácia s predmetmi v rukaviciach je rovnaká ako holou rukou. Na posúdenie úrovne obratnosti našich rukavíc sme testovali schopnosť zložiť a nasadiť si lyžiarske okuliare, upraviť si klipsne na lyžiarskej obuvi alebo rozopnúť a zapnúť si bundu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyester
Hlavná podšívka
100% polyester
Dlaň
100% polyester
Výplň
100% polyester
Manžeta
100% polyester
Všitý diel
2% viskóza, 83% polyester, 14% bavlna
Záter
100% polyuretán
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Pred uložením do skrine skontrolujte, či je výrobok úplne suchý.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wedze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: sneženie, chlad a všetky ostatné podmienky vyskytujúce sa pri lyžovaní. Náš vývojový tím overuje, či vlastnosti produktu dokonale zodpovedajú požiadavkám pri jeho používaní v praxi.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie