Kód : 8584096
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Lyžiarske okuliare

Okuliare G 540 na lyže a snowboard pre dospelých aj deti fotochromatické čierne WEDZE

WEDZE
4/5
4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Technológia sférického fotochromatického zorníka vám umožňuje lyžovať za každého počasia. Prispôsobia sa na nosenie dioptrických okuliarov. G 540 B PH sú lyžiarske okuliare s fotochromatickým zorníkom, ktorý mení zafarbenie v závislosti od UV lúčov. Excelentná viditeľnosť za každého počasia.

Výhody

Ochrana pred slnkom 100% UV ochrana. Fotochromatický zorník, ideálny do každého počasia.
Ochrana pred zahmlievaním Optimálna úprava proti zahmlievaniu a dvojitý odvetraný zorník.
Zorné pole Sférický zorník, široké horizontálne a vertikálne zorné pole.
Pohodlie Ergonomická pena s dvojitou hustotou a pohodlný textilný materiál.
Držanie na tvári Pás široký 40 mm s dvojitým silikónovým protišmykovým popruhom.
Možnosť nastavenia 2 pracky umožňujú rýchle nastavenie dĺžky elastického pásu.
Kompatibilita Tvar prispôsobený prilbám Wed'ze.

Technický popis

100% UV ochrana.

UV žiarenie poškodzuje zrak. Preto majú všetky naše okuliare v súlade s normou EN 174 100% ochranu proti UV. Lyžiarske okuliare sú najlepšou ochranou: dokonale zakrývajú oči a bránia akémukoľvek prenikaniu UV žiarenia, aj odrazeného.

Optimálna ochrana proti zahmlievaniu

Najvyššia trieda radu Wed'ze, optimálna ochrana proti zahmlievaniu spája dvojitý zorník, úpravu proti zahmlievaniu na vnútornej strane a vetranie cez vetracie otvory vo vnútri zorníka a v ráme lyžiarskych okuliarov. Aby sa umožnilo dobré vetranie vnútra okuliarov, nezakrývajte tieto vetracie otvory (napríklad šálom).

Dvojitý odvetrávaný zorník

Koncepcia okuliarov s dvojitým zorníkom obmedzuje zahmlievanie: vzduch nachádzajúci sa medzi 2 zorníkmi je tepelným izolantom. Tepelný šok je menší, čo spomaľuje zahmlievanie na vnútornom zorníku okuliarov. Zorník takisto obsahuje úpravu proti zahmlievaniu a tiež vetracie otvory, ktoré takisto zaisťujú dobrú cirkuláciu vzduchu.

Sférický zorník

Sférický tvar poskytuje lepšie zorné pole v horizontálnom aj vertikálnom smere. Znižuje tiež optickú deformáciu. Vonkajší zorník je z polykarbonátu veľmi odolného voči nárazom. Vnútorný zorník je z propionátu celulózy.

Kompatibilita s lyžiarskou prilbou

Všetky lyžiarske okuliare Wed'ze sú výborne kompatibilné s lyžiarskymi prilbami Wed´ze.

Popruh

Pás z polyamidu, polyesteru a gumy, široký 40 mm so silikónovým protišmykovým popruhom.

Puzdro z mikrovlákna

Chráňte okuliare a zorník pred prípadným poškriabaním pred i po použití pomocou puzdra z mikrovlákna Wed'ze. Materiál je ideálny na údržbu lyžiarskych okuliarov bez toho, aby ste ich poškriabali. Puzdro čistí takisto zorník.

Farebná vrstva na vonkajšej strane sklíčka

Farebný zrkadlový poťah na vonkajšej strane zorníka lyžiarskych okuliarov umožňuje znížiť množstvo prenosu svetla, ktoré prichádza do oka. Cieľom je znížiť oslnenie a zaistiť väčšiu jasnosť pohľadu pri veľmi jasných podmienkach.

Fotochromatický zorník

Fotochromatický zorník stmavne vďaka UV žiareniu. Odtieň sa mení v priebehu dňa.

Norma EN 174

Norma EN 174 je európska norma, ktorá sa vzťahuje na ochranu zraku pri lyžovaní a podobných aktivitách, ako je napr. snowboarding.

Predchádzanie zahmlievaniu

Vlhkosť podporuje zahmlievanie. Preto zabráňte tomu, aby pena zvlhla, napríklad umiestnením lyžiarskych okuliarov na mokrú prilbu alebo čiapku. Pád tvárou do snehu je významným faktorom vzniku zahmlievania. Preto je vždy potrebné nechať lyžiarske okuliare sušiť celú noc, aby sa odstránili všetky zvyšky vlhkosti, a na druhý deň ste začínali lyžovať s dokonale suchým výrobkom.

2 veľkosti

Okuliare si vyberte podľa obvodu hlavy. Pod 55 cm = vyberte si veľkosť S (predtým S/M). Pri obvode viac ako 55 cm uprednostnite veľkosť L (predtým L/XL).

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Šošovky
60% polyamid, 40% acetát celulózy
Rám
100% termoplastický polyuretán
Elastický pás
31% polyester, 33% polyamid, 36% kaučuk
Pena
100% polyuretán
Tipy na skladovanie Rada: po použití odložte okuliare do puzdra Wed'ze.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: v snehu, zime, v akýchkoľvek podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, výrobní manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či účel, pre ktorý bol výrobok navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie