Kód : 8494539
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE CHLAPCI POKROČILÍ

Detské lyžiarske nohavice PNF 500 zelené WEDZE

WEDZE
4.5/5
4.5/5

Farba : Jablková zelená

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vyvinul tieto lyžiarske nohavice, ktoré budú vaše dieťa sprevádzať pri zlepšovaní na lyžiach ako aj pri raste. Hrejivé a nepremokavé nohavice so systémom zipsov Pull'n Fit, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie dĺžky nohavíc. Veľkosť a ramienka (odnímateľné) sú tiež nastaviteľné.

Výhody

Hrejivosť Vata 100 g/m². Podšívka z česaného úpletu dodáva pocit tepla a hebkosti.
Nepremokavosť Dobrá: záter 5000 mm, nepriepustné švy na zadku. Návleky naspodku.
Možnosť nastavenia Nastaviteľná dĺžka nohavíc a pásu. Nastaviteľné, odnímateľné traky.
Priedušnosť Priedušný materiál odvádza pot.
Vrecká 2 bočné vrecká na zips.
Odolnosť Zosilnenia naspodku nohavíc (hrany lyží).
Možnosť osobného upravenia Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Technický popis

Technológia Pull'n Fit zips

Inovatívna technológia Pull'n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych nohavíc tak, aby vyhovovala detskej postave. Vďaka novému systému Pull'n Fit je koniec príliš krátkym alebo príliš dlhým nohaviciam. Stačí vytiahnuť zips a skrátiť ich!

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Úprava materiálu záterom

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu nohavíc. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri fyzickej aktivite. Preto sú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vodotesné hlavné švy.

Okrem nepremokavého materiálu sme nohavice posilnili nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásiky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. Na týchto nohaviciach sa nachádzajú na sedacej časti.

Odolnosť

Nabrúsené hrany lyží by pri jazde mohli poškodiť spodné lemy nohavíc, preto sme ich vybavili praktickými výstužami.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoje nohavice na lyžiarskom výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo zima na nohy na lyžiarskom svahu?

Na udržanie nôh v teple a v suchu stačí použiť 2 vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvádzanie potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nečasom a hrejivosť.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100% polyester
Hlavná tkanina
100% polyester
Podšívka
100% polyester
Záter
100% polyuretán
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Perte samostatne. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte nohavice úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie