Kód : 8519111
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE DETI POKROČILÉ

Detské lyžiarske náprsenkové nohavice PNF 500 slivkové WEDZE

WEDZE
4.5/5

Farba : Černicová / Fuksiová

DECATHLON.SK
27.99 - %

od

27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
27.99 - %
Avant0Maintenant27.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Malý odvážlivec? Tieto nohavice sme vylepšili zosilneniami, ktoré budú sprevádzať pokroky vášho dieťaťa na svahu zároveň s jeho rastom. Systém Pull'n Fit umožňuje jednoduché nastavenie dĺžky nohavíc a ramienok, vďaka čomu 1 nohavice slúžia aj 2 sezóny. Zosilnenie na zadku a kolenách pre odolnosť voči šmykom.

Výhody

Hrejivosť Vata 100 g/m². Podšívka z česaného úpletu dodáva pocit tepla, hebkosti.
Nepremokavosť Dobrá: Záter 5 000 mm, nepriepustné švy na zadku. Zosilnenia na spodku nohavíc.
Možnosť nastavenia Nastaviteľná dĺžka nohavíc a ramienok.
Odolnosť Zosilnenia na zadku, kolenách a naspodku nohavíc (proti odreniu o hrany lyží).
Priedušnosť Priedušný materiál odvádza pot.
Možnosť osobného upravenia Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Technický popis

Technológia Pull'n Fit

Inovatívna technológia Pull'n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych náprsenkových nohavíc tak, aby vyhovovali postave dieťaťa.

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia udržiava malých lyžiarov v správnej teplote a nie je im ani príliš teplo ani príliš zima. Odev sa prispôsobuje telesnému stavu ich tela a vonkajšiemu prostrediu. Ako izolačný materiál na udržanie tela v teple používa Wed'ze vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Nánosová úprava

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu náprsenkových nohavíc. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri námahe. Preto zostanú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vodotesné hlavné švy

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť náprsenkových nohavíc nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. V prípade týchto náprsenkových nohavíc sa nachádzajú na sedacej časti.

Odolnosť

Dobre poznáme spotrebu energie počas lyžovačky. Preto venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše výrobky. Chceme zaistiť, aby boli čo najodolnejšie. Tieto náprsenkové nohavice sú navyše zosilnené na zadku, kolenách a naspodku nohavíc.

Prispôsobenie

Na štítok, ktorý sa nachádza na v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoje náprsenkové nohavice počas lyžiarskeho výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo chladno na nohy na lyžiarskom svahu?

Aby ste si udržali nohy v teple a suchu, oblečte si dve vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvod potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nepriaznivým počasím a zvýšenie hrejivosti.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Výplň
100.00% polyester
Hlavná tkanina
100.00% polyamid
Všitý diel
100.00% polyester
Podšívka
100.00% polyester
Druhá podšívka
100.00% polyamid
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby. Pred prvým použitím vyperte. Nečistite chemicky. Perte so zapnutým zipsom. Nepoužívajte aviváž.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Sušte v bubnovej sušičke pri nízkej teplote
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie