Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.
Kód : 8504469
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBUV NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE ŽENY POKROČILÉ

Dámska lyžiarska obuv 550 Evofit na zjazdovku sivá WEDZE

WEDZE
5/5
5/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 05/02/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 07/02/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 07/02/2022 3.99
Navrhnutá pre skúsené lyžiarky, ktoré hľadajú pohodlnú obuv na napredovanie na zjazdových lyžiach. 100 % tepelne tvarovateľná vnútorná topánka sa dokonale prispôsobí anatómii vášho chodidla pre lepšie pohodlie. Zloženie Overlap takisto zvyšuje pohodlie jazyka topánky.

Výhody

Tuhosť Stredná. Flex 80. Dobrý kompromis presnosť/pohodlie. Ideálne na zdokonaľovanie.
Držanie na nohe 104 mm: Široké chodidlo. Vnútorná topánka Overlap z hrubej peny.
Telesná prispôsobivosť 100 % tepelne tvarovateľná vnútorná topánka.
Možnosť nastavenia 4 mikrometrické pracky. 2 nastaviteľné pracky s ozubením. Remienok 30 mm.
Jednoduché použitie Priehlavok: pružný materiál pre široký otvor na obúvanie.
Hrejivosť Izolačná topánka a vložka zadržiavajú teplo.

Technický popis

Zážitok

Vnútorná topánka 550 Evofit od Wedze má škrupinu z PU na zachovanie flexu 80, ktorý je progresívny a konštantný v každej teplote. Vnútorná topánka Evofit umožňuje veľkú anatomickú prispôsobivosť. Vložka Fit je vynikajúca a dá sa vylepšiť tepelným tvarovaním celej topánky! Systém vnútornej topánky Overlap (tvar kapsičky) ponúka tiež dobrý prenos váhy, dobrý odraz a ľahké obúvanie.

Nastavenie háčikov

Táto obuv má 4 pevné mikrometrické pracky z hliníka. Dĺžku pracky môžete nastaviť uťahovaním alebo povoľovaním háčika. Horné háčiky majú 3 polohy (nastavenie bez náradia), aby sa prispôsobili každému lýtku. Široký sťahovací remeň v hornej časti silno a jednoducho spevní vrchnú časť škrupiny.

Čo je to flex?

Značky stanovujú pre každú lyžiarsku obuv index flexu, ktorý informuje o tuhosti obuvi. Toto číslo určuje tuhosť celku: čím je táto hodnota vyššia, tým je škrupina tuhšia. Flex do 60 je určený pre začínajúce lyžiarky. Flex od 60 do 80 je určený pre pokročilé lyžiarky. Vyšší flex je určený skúseným lyžiarkam. Osoby s väčšou silou sa môžu zaradiť o úroveň vyššie.

Ako zistíme, či nám sedí veľkosť obuvi, ktorú si skúšame?

Keď je chodidlo v topánke, zapnite háčiky na polovičné nastavenie. Môžete háčiky stiahnuť ešte viac? Znamená to, že obuv pre vás nie je vhodná. Po zapnutí obuvi nohu 3-krát poriadne ohnite, pričom riadne zatlačíte na holennú kosť (ruky si položte na kolená), aby sa päta v topánke posunula dozadu. Postavte sa rovno: Špičkou by ste sa mali dotknúť škrupiny. Pri podrepe sa chodidlo posunie dozadu a koniec už nesmiete cítiť.

Čo robiť v prípade bolesti nôh?

1. Vyberte si funkčné a tenké lyžiarske ponožky, ktoré nespôsobujú tlak a zlepšujú cirkuláciu krvi v chodidlách. 2. Vyberte si podrážku prispôsobenú vášmu chodidlu, aby ste predišli zraneniam. Požiadajte predajcu o radu. 3. Ak aj po dvoch dňoch lyžovania budete stále cítiť nejaké nepohodlie, vnútorné topánky tepelne vytvarujte.

Je moja vnútorná topánka tepelne tvarovateľná a na čo tepelné tvarovanie slúži?

Vnútorná topánka Evofit je zložená zo 100 % tepelne tvarovateľnej peny, možno ju teda nahriať, aby sa vytvarovala podľa vašich chodidiel a škrupiny obuvi. Zvyšuje sa tak kompatibilita chodidla s vnútornou topánkou a so škrupinou, a tým sa znižuje nepohodlie.

Ako si doma tepelne vytvarovať vnútorné topánky?

1. Rúru zohrejte na 80 °C tak, aby teplo sálalo rovnomerne.
2. Vyberte topánky zo škrupiny.
3. Vyberte stielky z topánok.
4. Vložte topánočky presne na 10 minút do rúry.
5. Vyberte topánky z rúry.
6. Vložte stielky do topánok.
7. Vložte topánky do lyžiarok.
8. Obujte si lyžiarky a opatrne zapnite každý háčik.
9. Počkajte 15 minút pri teplote okolitého prostredia a až potom sa vyzujte.
Teraz ste pripravený/-á lyžovať.

Ako skladovať lyžiarsku obuv?

1. Vyberte vložku, ktorá je vo vnútri plastových škrupín a obuv vyvetrajte. 2. Háčiky zavrite pri prvom záreze, aby sa zabránilo deformácii obuvi, a ak je to možné, uložte ich do obalu. 3. Ak je to možné, uschovajte ich na suchom mieste, kde teplota neklesne pod 10 °C. Plastová časť obuvi tak ostane dlho ako nová!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
100% polypropylén
Podošva:
100% termoplastický polyuretán
Podšívka:
100% polyester
Hrejivá podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po každom použití nechajte uschnúť..
Tipy na skladovanie Pred odložením nechajte obuv vysušiť. Skladujte so zapnutými háčikmi v obale na lyžiarsku obuv a v miestnosti s miernou teplotou.
Obmedzenie v používaní Nesušte na radiátore.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky výrobky Wedze sú navrhované a vyrábané na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie