Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.
Kód : 8485947
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
BODYBOARDY A DOPLNKY

Špirálový leash na bodyboard 900 ramenný čierny RADBUG

RADBUG
3.6/5
3.6/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu od 29/01/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto od 01/02/2021 1.99
  • Doručenie domov od 01/02/2021 2.99
Navrhnuté pre skúsených bodyboarderov, aby nestratili svoju dosku. Upevnite na rameno, je vhodný na všetky druhy vĺn. Špirálový robustný leash na bodyboard pripevniteľný na rameno. Plug (úchyt) v balení.

Výhody

Telesná prispôsobivosť Popruh prispôsobený tvaru paže. Otočný kĺb na každom konci.
Odolnosť Špirálová, polyuretánová, 7 mm trubica.
Skladnosť Špirálový spoj. Nenatiahnutý: 30 cm/Natiahnutý: 145 cm.
Jednoduché použitie Nasadíte si ho na rameno aj zložíte jedinou rukou.

Technický popis

V Olaian navrhujeme výrobky na bodyboard pre každú úroveň: začiatočníci, pokročilí aj skúsení.

Oboznámte sa s pojmami, ktoré používame: Začiatočník: jazdí na vlnách < 80 cm, učí sa chytať vlny, nepraktizuje podplávanie vlny. Pokročilý: jazdí na vlnách až do 1,5 m, ovláda smer a vie niekoľko trikov (360°, El Rollo...). Skúsený: jazdí na všetkých druhoch vĺn a ovláda všetky triky, dokonca aj vzdušné: ARS, 360°, otočky, ponory... Poznámka: odporúčame používať plutvy pri každej úrovni.

Ako používať váš leash na bodyboard pre skúsených

Tento leash sa pripevňuje k bodyboardu pomocou dodaného úchytu alebo je tento už súčasťou dosky. Pre použitie si navlečte remienok nad lakeť na stranu, ktorá vám viac vyhovuje. Zatiahnite remienok druhou rukou a upevnite ho pomocou suchého zipsu. Poznámka: Remienok tohto leashu je príliš široký na umiestnenie na zápästie.

Konštrukcia prispôsobená všetkým podmienkam: úroveň expert.

Vybrané materiály pre tento leash zaisťujú výbornú pevnosť na každý druh vlny. Dávajte si pozor, aby ste sa nevystavili nebezpečenstvu, ak sa leash pokazí. Pre každým použitím skontrolujte stav leashu a nevystavujte ho dlho UV žiareniu. Pravidelne ho oplachujte a uskladňujte na suchom a tmavom mieste.

Kompaktnosť.

So špirálovým leashom máte k dispozícii kompaktný leash, ktorý vám nezavadzia pri jazde. Ak leash necháte príliš dlho natiahnutý, špirály sa uvoľnia a jeho kompaktnosť už nebude zaručená. Odporúčame preto pred každým uskladnením upevniť nastaviteľný koniec k lanku pripojenému k úchytu pomocou suchého zipsu. To zabezpečí, že leash nebude natiahnutý, keď ho nepoužívate. Pozrite sa na ilustračný obrázok.

Kde na doske umiestniť úchyt na leash?

Na vybranom mieste vyvŕtajte zospodu dierku pomocou krížového skrutkovača. (Ak by ste vŕtali zvrchu, mohli by ste poškodiť skĺznicu dosky). Vsuňte postupne obe časti úchytu, skrutka musí byť navrchu. Zaskrutkujte pomocou dvojeurovej mince, až kým sa skĺznica mierne nedeformuje.

Bezpečnostné pravidlá a správanie sa vo vode. 1. časť.

Bodyboard je fantastický šport, pri ktorom je nutné dodržiavať určité základné pravidlá pre potešenie a bezpečnosť všetkých. 1. Informujte sa o mieste a skontrolujte jeho charakter: prúd, skaly, vplyv prílivu, veľkosť vĺn, počet osôb vo vode... 2. Nepreceňujte vašu úroveň a zvoľte radšej ľahšie miesto na bodyboarding, pokiaľ podmienky prevyšujú vaše schopnosti. 3. Používajte vhodnú výbavu: Leash, plutvy a dosku v dobrom stave, vhodnú neoprénovú kombinézu.

Bezpečnostné pravidlá a správanie sa vo vode. 2. časť

4. Rešpektujte pravidlá prednosti na vlne: Prednosť má ten, ktorý je najbližšie k zrázu vlny. 5. Vyhýbajte sa zóne zrázu, keď vystupujete na vrchol vlny, aby ste neskrížili dráhu iným surferom. 6. Používajte plutvy, ak úroveň vody prevyšuje výšku vašich bokov. 7. Ak nepoužívate plutvy, odporúčame jazdiť v mieste vyhradenom na kúpanie, informujte sa u miestnych plavčíkov. 8. Jazdite viacerí.

Olaian

Olaian je nová značka spoločnosti Decathlon venovaná surfovaniu, bodyboardu a skimboardu. Toto baskicky znejúce meno je inšpirované svetom nášho vývojového strediska v Hendaye priamo v srdci Baskicka. Vzniklo spojením slov „ola“, lebo „olatu“ znamená vlna a „ian“, čo je baskická prípona vo význame „dnu/vo“. V Olaiane vidíme v každej vlne príležitosť na hru a chceme, aby sa každý zdokonaľoval zábavnou formou bez ohľadu na svoje prostredie a úroveň schopností.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
100% polyuretán
Popruh
100% polyamid
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Opláchnite a skladujte na suchom a dobre vetranom mieste.

Naše záväzky

Schválil Nicolas Capdeville (trojnásobný majster sveta v bodyboardingu).
Testovanie výrobku Vyvinutý a testovaný našimi tímami vývojárov s vášňou pre bodyboarding v mestečku Hendaye (Francúzsko). Materiály použité na tomto výrobku sú testované v laboratóriu s cieľom zaručiť lepšiu kvalitu a trvácnosť.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie