Kód : 8327955
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DOPLNKY, NEOPRÉNY SCD

Krátka potápačská kombinéza SCD neoprén 1 mm SUBEA

SUBEA
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 15/08/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 17/08/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 17/08/2021 3.99
Vytvorili sme túto krátku kombinézu pre potápačov s prístrojom. Krátka kombinéza z neoprénu s hrúbkou 1 mm pod neoprénovú kombinézu pre väčšie tepelné pohodlie počas potápania v studených vodách.

Výhody

Voľnosť pohybu Neoprén sa prilepí na pokožku a tak ju chráni pred priamym kontaktom s vodou.
Jednoduché obliekanie Zapínanie na trupe uľahčuje obliekanie.
Kombinovateľnosť Vhodná pre všetky typy potápačských kombinéz.

Technický popis

Regulujte si hrúbku a teplotu!

Pri ponáraní je chlad naším najhorším nepriateľom! Treba sa vybaviť tepelnou ochranou v závislosti od teploty vody. Aby ste nemuseli mať na každú situáciu samostatnú kombinézu, tento koncept bol uplatnený na 5 produktoch, ktoré môžete v závislosti od teploty zladiť s kombinézou.
Tak môžete dopĺňať tepelnú izoláciu kuklou, vrchným neoprénom (typ ,,myš"), bundou s kuklou, 1 mm spodnými šortkami alebo 5,5 mm hornými šortkami.

Triky na údržbu potápačskej kombinézy

1) Po každom použití kombinézu z vnútornej aj z vonkajšej strany namočte do čistej vody. 2) Následne ju ošetrite baktericídnym prípravkom. 3) Dobre opláchnite čistou vodou. 4) Nechajte vysušiť na širokom ramienku na tienistom a dobre vetranom mieste. Pozor, slnko odfarbuje textilné časti a urýchľuje starnutie neoprénu. Zipsy je možné čistiť pomocou zubnej kefky a premazať silikónovým olejom.

Čo je značka Subea?

Zo značky Tribord sa vyvinula značka spoločnosti Decathlon Subea zameriavajúca sa na vodné športy (šnorchlovanie, potápanie, podmorský lov, zadržiavanie dychu). Postupne budú všetky označenia výrobkov zameraných na podvodné športy nahradené.
Prečo Subea? Pretože: SUBaquatic Experiences are Amazing!
Viac informácií nájdete na www.subea.com.

Zloženie/rady

Zloženie
Pena
10% polyamid, 90% neoprén
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Kombinézu nechajte vyschnúť mimo dosahu slnečného svetla a ďaleko od zdrojov tepla. Zaveste kombinézu na ramienko, aby sa zachoval jej tvar a šetril neoprén.
Obmedzenie v používaní Na plávanie.

Naše záväzky

Schválil Naším odborným partnerom je Planet Ocean (5-hviezdičkové potápačské centrum PADI) vo Water Sports Center by Decathlon v Hendaye vo Francúzsku. Toto centrum používa výrobky značky SUBEA celý rok.
Tím inštruktorov sa podieľa na náročnom vývoji potápačských výrobkov Subea: od samotného návrhu s tímom SUBEA (vedúci výroby, dizajnéri a inžinieri) až po dlhodobé skúšky v spolupráci s potápačmi z potápačského centra (od začiatočníkov až po skúsených inštruktorov).
Testovanie výrobku Výrobok bol vytvorený a testovaný našimi tímami a odbornými partnermi vo výskumnom centre Hendaye vo Francúzsku s cieľom otestovať izolačné vlastnosti.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie