Kód : 8554915
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný

KOPAČKY AGILITY 500 MID MG

4.6/5
4.6/5

Farba : Čiernopetrolejová / Kobaltová modrá

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Kopačky Agility 500 MG s vysokým zvrškom sme vytvorili pre mladých pokročilých futbalistov na tréningy i zápasy 2 až 3x týždenne. Široká a pohodlná obuv, ktorá umožní mladým futbalistom napredovať. Nová exkluzívna podrážka MG zaisťuje optimálnu trakciu na syntetickom ihrisku alebo suchej tráve.

Výhody

Pohodlie Vnútro: PU a elastín. Vnútorná vložka s tlmením v päte a špičke.
Priľnavosť Zaoblené duté štuple uľahčujú zmenu smeru na ihrisku.
Kontakt s loptou Pružný a polstrovaný zvršok.
Odolnosť proti oderu Podrážka z TPU odolná proti oderu na suchom, syntetickom či prírodnom povrchu.

Technický popis

Obuv určená špeciálne pre deti - vyvinutá v spolupráci s podológom

Naši vývojári značky KIPSTA sú presvedčení, že „dieťa nie je zmenšenina dospelého človeka.“ Keďže navrhujeme produkty špeciálne určené mladým futbalistom, na modeli Agility 500 MG sme vyvinuli nový strih prispôsobený morfológii detského chodidla. Päta a priehlavok sú širšie a umožňujú lepšie spevniť chodidlo.

Pre väčší komfort a pohodlie dieťaťa

Osobitnú pozornosť venujeme deťom, ktorých telo je počas rastu mimoriadne namáhané, a preto sme model Agility 500 MG vybavili pred tvarovanou stielkou s výstužou z EVA na päte a v prednej časti chodidla, ktorá zaisťuje tlmenie došľapu a spevnenie päty.
Naše dizajnérske tímy navyše zdvojnásobili vnútornú ochranu z peny, aby zabezpečili pätu a podporili pohodlie vďaka menšiemu treniu.
Materiály PU a elastín prinášajú pohodlie a spevnenie.

Dieťa sa obuje jednou rukou a môže byť prvé na ihrisku

Vieme, že kopačky s vysokým zvrškom sa niekedy obúvajú ťažko. Pre ľahšie obúvanie sme model Agility 500 MG MID vybavili širokým otvorom na obúvanie s prímesou elastanu. Zadné pútko na prsty ešte viac uľahčuje nazúvanie.

Exkluzívna podrážka MG (mix ground)

Futbalové ihriská sa vyvíjajú, a preto sme pre model Agility 500 v spolupráci s podológom vyvinuli exkluzívnu kombinovanú podrážku (MG), ktorá je ideálna na syntetické ihriská novej generácie ako aj na suchý a prírodný trávnik.

Vyvinuté v spolupráci s podológom

Vďaka odbornému poradenstvu nášho podológa pri vývoji podrážky MG sme pre Agility 500 MG použili duté zaoblené štuple, čo umožnilo kopačky odľahčiť. Podrážka obsahuje otočný bod na uľahčenie zmeny smeru, a tým poskytuje mladým futbalistom vynikajúcu trakciu.
Posledný štupeľ na vonkajšej strane päty je nižší, aby absorboval nárazy pri dopade na pätu počas behu a umožnil prirodzený došľap.

Obuv s dlhou životnosťou

Zvršok kopačiek Agility 500 MG tvorí zložka z TPU, ktorá dokáže odolávať náročným podmienkam na ihrisku a nárokom mladých futbalistov počas celej sezóny za akýchkoľvek herných podmienok.

Dizajnérske a inžinierske stredisko Kipsta - poznatky získané vo Francúzsku

KIPSTADIUM v meste Tourcoing na severe Francúzska je svetovým centrom pre navrhovanie a vývoj futbalových produktov značky KIPSTA. Tím vyvíjajúci obuv pozostáva z nadšených futbalistov, produktových vedúcich, odborníkov a dizajnérov, ako aj zo skupiny zaoberajúcej sa certifikáciou produktov (testovaním). Všetky naše poznatky získané vo Francúzsku sme vložili do vývoja kopačiek AGILITY, aby sme deťom ponúkli obuv nabitú technológiami za najlepšiu cenu.

Prispôsobte si svoje kopačky a staňte sa jedinečnými

Čo je lepšie ako mať jedinečnú a prispôsobenú obuv? Preto si môžete vašu obuv označiť menom vo vybraných predajniach spoločnosti Decathlon. Viac sa dozviete vo vybraných servisoch predajní Decathlon.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Zvršok:
100% polyuretán
Podšívka:
100% polyester
Podošva:
100% termoplastický polyuretán
Tipy na údržbu Perte v ruke. Po každom použití nechajte uschnúť.. Sušte na suchom a vetranom mieste. Nechajte voľne uschnúť.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Tipy na skladovanie Obuv po použití vyberte z tašky a nechajte vetrať. Skladujte na suchom a vetranom mieste. Nechajte vysušiť a potom vykefujte jemnou kefkou. V prípade potreby dočistite handričkou.
Obmedzenie v používaní Neperte v práčke, neumývajte pod prúdom vody ani v sprche.

Naše záväzky

Schválil Naši podológovia - odborníci na chodidlá mladých športovcov.
Testovanie výrobku Naše futbalové kopačky vyvíjame, testujeme a overujeme v spolupráci s mladými hráčmi a partnerskými klubmi, ako aj spolu s 200 deťmi vo veku od 4 do 14 rokov, ktoré tvoria Akadémiu Kipsta a prispievajú k vyvíjaniu našich produktov počas celého roka.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie