Kód : 8496188
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Kopačky na suchý povrch

Kopačky Agility 500 FG na suchý povrch sivo-oranžové KIPSTA

KIPSTA
3.2/5
3.2/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš tím vytvoril tento viacúčelový model Agility 500 pre hráčov na hru 3-krát týždenne na suchom teréne. Hľadáte obuv na hru na umelom povrchu alebo trávniku? Vyvinuli sme pre vás kopačky Agility 500 s hrubým a odolným zvrškom, ako aj pohodlnou medzipodošvou.

Výhody

Pohodlie Pohodlná, tvarovaná medzipodošva, pružný a polstrovaný zvršok.
Priľnavosť Univerzálne okrúhle štuple zaisťujú dobrú priľnavosť na suchom povrchu.
Odolnosť proti oderu Hrubý zvršok z TPU je odolný voči oderu.

Technický popis

Pohodlie

Vieme, že pohodlie futbalovej kopačky je základom na to, aby sa hráč mohol sústrediť iba na hru. Preto naše tímy návrhárov použili pri výrobe kopačiek Agility 500 FG perforovanú vnútornú vložku s tlmiacou EVA penou v päte a špičke, čo zaisťuje nielen tlmenie, ale aj spevnenie. Okrem toho, aby bolo možné znížiť dopad medzi loptou a nohou, použili sme pružné materiály a výstuže v špičke.

Priľnavosť

Na zaistenie vynikajúcej priľnavosti v každej fáze tréningu alebo zápasu na prírodnom suchom alebo umelom trávniku osobitnú pozornosť sme venovali podrážke. Nič sme nenechali na náhodu: guľaté štuple sú veľmi univerzálne a ich dômyselné umiestnenie zaisťuje optimálnu priľnavosť.

Odolnosť

Vieme, že opakované zápasy a tréningy spolu sa spájajú s odermi o zem a že tieto kritériá sa podieľajú na opotrebovaní kopačiek. Preto sa naši odborníci rozhodli na zvršku použiť syntetický materiál z PU, ktorý je veľmi odolný voči opakovanému namáhaniu obuvi počas celej sezóny. V prípade podrážky sme sa rozhodli pre materiál z TPU, ktorý sa vyznačuje veľkou odolnosťou, dokonca aj pri intenzívnom používaní.

Praktický detail

Pretože každý hráč je jedinečný, mysleli sme si, že by ste si svoju obuv Agility 500 FG radi prispôsobili. Preto ak si to želáte, môžu vám v servisných strediskách v obchode vygravírovať na kopačky vaše meno. Pre viac informácií sa obráťte na predajne Decathlon.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100% termoplastický polyuretán
Zvršok:
100% polyuretán
Podšívka:
100% polyester
Tipy na skladovanie Čo najčastejšie ako je to možné, nechajte obuv voľne uschnúť. Nenechávajte obuv v taške, hlavne ak je vlhká.
Obmedzenie v používaní Neperte v práčke.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Model Agility 500 FG bol vyvinutý a vytvorený hráčmi futbalu, ktorí sú nielen zanietení, ale aj nároční. Naši inžinieri, dizajnéri a riaditelia výroby futbal súťažne hrajú a osobitnú pozornosť venujú kvalite každého modelu. Okrem toho, aby bolo možné čo najviac vyhrávať, vykonali sme mnoho testov s futbalistami v celom priebehu vývoja. Testovacích hráčov sme vybrali vzhľadom na ich požiadavky a úroveň hry.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie