Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8405535
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DETSKÉ RAKETY NA PADEL

Junior padelová omotávka modrá KUIKMA

KUIKMA
4/5
4/5
DECATHLON.SK
Táto omotávka je určená pre mladých hráčov padelu. Jej dĺžka je prispôsobená veľkosti rakety. Táto omotávka sa ľahko navíja na rukoväť detskej rakety vďaka prispôsobenej dĺžke. Prináša pohodlie a priľnavosť.

Výhody

Pohodlie Zloženie zo 100% polyuretánu zvyšuje pohodlie.
Protišmykové vlastnosti Materiál a textúra prinášajú dokonalú priľnavosť.
Absorpčné vlastnosti Omotávka s hrúbkou 0,6 mm dobre absorbuje pot.

Technický popis

Počet kusov v balení

2

Odkiaľ pochádza padel?

Hra padel sa zrodila v Mexiku na konci 60. rokov. Tento zábavný a príjemný šport sa veľmi rýchlo dostal do Španielska a Argentíny, ako aj do všetkých hispánskych krajín Latinskej Ameriky. V súčasnosti je padel druhý najviac hraný šport v Španielsku za futbalom a pred tenisom. Na celom svete je asi 8 miliónov hráčov padelu.

Aké sú pravidlá hry padel?

Proti sebe hrajú 2 hráči (dvojhra). Čo sa týka podania, povolené sú 2 loptičky, ktoré sa podávajú diagonálne pomocou rakety. Odskok je povolený. Loptička musí odskočiť a potom ju môžete zahrať na ktorúkoľvek časť ihriska. Po odskoku loptičku môžete trafiť do steny (iba do steny, nie do mriežky). Po odskoku sa loptička môže odraziť do terénu a hráč ju môže chytiť mimo ihriska. Body sa počítajú rovnako ako v tenise.

Ako začať s padelom?

Pri začiatkoch s padelom odporúčame používať loptičky, ktoré sú určené pre začiatočníkov. Sú mäkšie a pomalšie, vďaka čomu si ľahšie osvojíte kontrolu nad ich trajektóriou. Vhodná obuv chráni pred pošmyknutím na padelovom ihrisku, ktoré je často z umelej trávy a piesku. Čas môžete ušetriť aj tak, že sa prihlásite na kurz, na ktorom si osvojíte správne pohyby, pretože častou chybou je opakovanie naučených gest z tenisu alebo squashu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Grip 1
100% polyuretán

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naše výskumné centrum sa nachádza v Španielsku a je zamerané na dizajn výrobkov. Jeho úlohou je identifikácia potrieb používateľov a poskytovanie týchto údajov nášmu návrhárskemu centru vo Francúzsku. Prototypy testujú používatelia na padelových ihriskách v reálnych podmienkach. Ich životnosť je následne testovaná v laboratóriu nášho návrhárskeho centra. To nám umožňuje overiť kvalitu našich výrobkov a zaručiť sa za ňu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie