Kód : 8385469
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA A DOPLNKY NA POTÁPANIE

Jednohustotný náustok na regulátor tlaku SCD pre ženy a deti modrý SUBEA

SUBEA
5/5
5/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 07/07/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 07/07/2022 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 07/07/2022 3.99
Návrhársky tím Subea navrhol tento náustok s chráničom špeciálne určený pre menšie čeľuste. Vynikajúci anatomicky tvarovaný náustok vyvinutý v spolupráci s ortodontistami určený pre ženy a deti na výmenu náustku regulátora tlaku.

Výhody

Pohodlie v ústach Anatomický silikónový náustok vyvinutý v spolupráci s ortodontistami.
Jednoduchá montáž / demontáž Vhodný pre všetky druhy regulátorov tlaku. Zabezpečte uťahovacím krúžkom.

Technický popis

Regulátory tlaku Subea: jedinečný tvarovaný náustok!

Tieto náustky boli vyvíjané tak, aby boli schopné zaručiť vynikajúce pohodlie vďaka anatomickému náustku vyvinutému spolu s ortodontistami. Náustok dobre drží v ústach vďaka svojmu exkluzívnemu tvaru, krídelkám na podnebí, opore jazyka a tiež vďaka rôznej hustote a hrúbke materiálu prispôsobenej veľkosti uhla, ktorý zvierajú čeľuste, keď sú ústa zatvorené.

Správna údržba

Po mimoriadne intenzívnej sezóne (viac ako 100 ponorov) alebo po dlhšej nečinnosti odporúča Subea pre zachovanie záruky prehliadku a ročnú údržbu.

Hmotnosť

0,032 kg

Zloženie/rady

Zloženie
Podvozok
100% silikón
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode. Sušte na suchom a vetranom mieste.
Tipy na skladovanie Potápačský výstroj je potrebné skladovať mimo zdrojov produkujúcich ozón. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.
Obmedzenie v používaní Potápanie si vyžaduje autorizovaný certifikát kontroly.

Naše záväzky

Schválil Naším odborným partnerom je Planet Ocean. Ide o päťhviezdičkové potápačské stredisko Padi vyvinuté značkou Tribord. Toto centrum používa výrobky značky Tribord celý rok. Tím inštruktorov sa neúnavne podieľa na vývoji výrobkov na potápanie. od samotného návrhu s našimi výrobnými manažérmi, dizajnérmi a inžiniermi, cez prototypové skúšky až po dlhodobé skúšky na opotrebovanie výrobkov v spolupráci s potápačmi od začiatočníkov až po skúsených inštruktorov.
Testovanie výrobku Všetky regulátory tlaku na potápanie boli vyvinuté vďaka používateľským a praktickým testom (Statická, dynamická a biomechanická analýza), ktoré vyhotovil DAN Europe* ako nezávislý špecialista a konzultant.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie