Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8573774
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE SKÚSENÉ

Dámske plavky Elise Foamy jednodielne na surf OLAIAN

OLAIAN
4.7/5
4.7/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Navrhli sme túto kombinézu pre skúsené surfistky do každého typu vĺn. Jednodielne plavky, ktoré spájajú športový vzhľad a ženský štýl. Ramienka a obvod chrbta majú ploché nastavovanie, ktoré sa dokonale prispôsobí tvaru tela.
Decathlon kuriér

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci vo vlnách vyšších ako jeden meter.

Technický popis

Ste skúsená surfistka

Surfujete intenzívne, je to váš obľúbený šport. Pri surfovaní pádlujete až po line up, prejdete cez príboj podplávaním (duck dive), ak ste na shortboarde, alebo obratom na chrbát, ak ste na longboarde. Púšťate sa do vĺn vyšších ako jeden meter. Vaše plavky musia zostať na mieste pri každom z vašich pohybov pri akejkoľvek výške vlny. Vyrobili sme pre vás produktový rad vhodný pre intenzívne surfovanie a každý typ postavy.

TYP POSTAVY

Pre surfistky, ktoré zdolávajú vlny vyššie ako meter, je dobré držanie plaviek základom. Nikto nechce premeškať vlnu kvôli tomu, že sa musí sústrediť na padajúce plavky. Preto sme pre vás vytvorili jednodielne nastaviteľné plavky Elise. Vďaka plochému nastavovaniu na ramienkach a obvode chrbta sa plavky dokonale prispôsobia vášmu telu, voda prúdi cez perforované časti plaviek a prispieva tak k dobrému držaniu.

Testy držania vo vlnách

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

OLAIAN, ZNAČKA SPOLOČNOSTI DECATHLON PRE SURFOVANIE

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje. Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Podšívka
100% polyester
Všitý diel
76% polyamid, 24% elastan
Vrchná časť - hlavný materiál
82% polyester, 18% elastan
Tipy na údržbu Pred prvým použitím vyperte. Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie