Kód : 8357415
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE ZAČIATOČNÍČKY

Jednodielne dámske plavky Dora s efektom plochého bruška čierne OLAIAN

OLAIAN
4/5
4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/08/2022 3.95
Navrhli sme tieto plavky pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene. Tieto jednodielne dámske plavky s veľmi zoštíhľujúcim efektom vďaka podšívke 360°, riasením na bruchu, integrovanou podprsenkou a rovnými a širokými ramienkami pre dobré držanie.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci v celkom malých vlnách (pena).
Zoštíhľujúci efekt Zoštíhľujúca podšívka 360° je na bruchu nariasená pre efekt plochého bruška.
Detail výrobku
Detail výrobku

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Často počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a váš typ postavy.

Typ postavy

Jednoduchý a veľmi ženský strih, rovný výstrih vpredu aj na chrbte. Plavky Dora sú krásne predovšetkým vďaka elegantným záhybom na bruchu, ktoré vytvárajú dojem plochého bruška. A k tomu ešte pridajte zoštíhľujúcu podšívku 360°, ktorá elegantne tvaruje a zvýrazňuje postavu. Koncepcia plaviek bola zameraná na to, aby pri nosení dobre držali na tele a boli oporou pre poprsie. Plavky sa prispôsobia všetkým typom postáv.

Test držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Testy majú za cieľ reprodukovať podmienky surfistiek vo vlnách. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Čo sú vystužené košíčky?

Košíčky, ktoré sú súčasťou plaviek, zvýraznia vaše krivky. Na rozdiel od lepenej a šitej peny košíčky ladne vytvarujú poprsie a bez švov nehrozí podráždenie pokožky. Olaian myslí na vaše pohodlie, preto dáva prednosť používaniu košíčkov vo väčšine svojich modelov plaviek.

Spevnenie a efekt plochého bruška

Vďaka podšívke tieto plavky elegantne zakryjú nedostatky postavy. Pohodlne upravia niektoré časti tela a vaša postava nadobudne úplne nový tvar.

Výber veľkosti

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih, aby aj vo vode perfektne sedeli. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní v kabínke. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie a bodyboarding. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a následne ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách.

Poznámka o vplyve výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný na základe rôznych faktorov. Celosvetové hodnotenie ABCDE je určené na ľahké identifikovanie výrobkov s najekologickejšími vlastnosťami spomedzi výrobkov rovnakého druhu (tričká, nohavice, batohy, ...). Decathlon je jedným z výrobcov, ktorí toto označenie na výrobky umiestňujú. Viac informácii na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
78% polyamid, 22% elastan
Podšívka
76% polyamid, 24% elastan
Druhá podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v rukách
Perte v rukách
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie