Kód : 8172130
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DÁMSKE PLAVKY NA SURFOVANIE PRE ZAČIATOČNÍČKY

Dámske jednodielne plavky Cloe s ramienkami v tvare X alebo U čierne OLAIAN

OLAIAN
4.4/5
4.4/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 11/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 11/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 11/08/2022 3.95
Navrhli sme tieto plavky pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene. Jednodielne dámske plavky majú hlboký výstrih a tenké rovné ramienka, ktoré sa dajú na chrbte zviazať do tvaru X alebo U. Odhalený chrbát.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar a strih plaviek dobre prilieha k telu.
Detail výrobku
Detail výrobku

Technický popis

Ste začínajúca surfistka

Začínate so surfovaním alebo surfujete len párkrát do roka počas prázdnin. Nohy máte ponorené v malých vlnách alebo pene. Surfujete pre radosť, ktoré vám surfing prináša. Častokrát počas surfovania padáte, ale len do malých vĺn. Zostavili sme pre vás široký výber plaviek vhodných na príležitostné použitie a vašu postavu.

Typ postavy

Plavky sú určené ženám, ktoré si prajú jednoduché, pohodlné a ženské plavky. Navrhli sme jednodielne plavky s odhaleným chrbtom v tvare U alebo X. Vďaka zaväzovaniu na chrbte zostávajú ramienka na svojom mieste, plavky tak lepšie spevňujú poprsie. Okrúhly a jemný výstrih s miernym držaním je vhodný skôr na menšie poprsie. Stredne veľké vykrojenie na stehnách. Ľahko sa obliekajú.

Testy držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich na vzorke surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Veľkosť v suchom a mokrom stave

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih za sucha, aby aj vo vode výborne sedeli. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky musia dobre priliehať už pri skúšaní. Musíte cítiť spevnenie. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje.
Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Podšívka
100% polyester
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Tento výrobok bol testovaný v Hendaye. Podstúpil niekoľko laboratórnych testov s cieľom zaručiť jeho optimálnu kvalitu pri používaní, na ktoré je určený. Tieto testy sa týkali vlastností, ako je elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní, trení, odolnosť voči slanej a chlórovanej vode, odolnosť voči slnečnému žiareniu, atď.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie