Kód : 8485449
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Jazd.čižmy do manéže

Jazdecká obuv 500 - perká hnedá FOUGANZA

FOUGANZA
4.3/5
4.3/5

Farba : GAŠTANOVÁ

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 21/08/2022 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 22/08/2022 2.95
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 22/08/2022 3.95
Náš tím nadšencov navrhol tieto syntetické, pružné a odolné perká, aby ste si vylepšili svoj vzhľad pri jazde na koni. Hľadáte štýlovú a pohodlnú obuv na pravidelné jazdenie? Jazdecká obuv 500, ktorá sa perfektne hodí k minichapsom 500 pre skutočný efekt čižmy, je vyrobená pre vás.

Výhody

Pohodlie Prepracovaný tvar s odlievanou podrážkou sa ideálne prispôsobí chodidlu!
Odolnosť Syntetický, veľmi odolný materiál a podrážka s bočným šitím.
Držanie na nohe Elastické časti po bokoch pre optimálne prispôsobenie!
Jednoduché použitie Bočné gumičky a jazyk vzadu uľahčujú nazúvanie.

Technický popis

Jednoduchá údržba

Vašu jazdeckú obuv nesporne často zašpiníte, namočíte a niekedy jej pripravíte ťažké chvíľky. Napriek tomu nebudete musieť strácať čas jej údržbou. Keďže sa skladá zo syntetického materiálu, mikrovlákna so záterom, obuv si nevyžaduje čistiace prostriedky ani krém. Mierne prekefovanie a vlhká špongia budú dokonale stačiť!
Odnímateľná stielka sa prispôsobí všetkým typom vložiek a zjednodušuje sušenie.

Doplnok k minichapsom 500

Ľahšie, veľmi pohodlné a štýlové perká 500 navyše vynikajúco dopĺňajú minichapsy 500 vytvorené z rovnakých materiálov. Perká a minichapsy vám vďaka novým vlastnostiam, ktoré vytvorili naši návrhári, poskytujú možnosť nosiť súpravu, ktorá vyzerá ako jednoliaty celok, ideálny na tréningy a súťaže!

Optimálne pohodlie

Máte pred očami obraz veľkej jazdeckej obuvi, ktorá je tvrdá a nie veľmi príjemná na nosenie? Rýchlo ho zmažte a radšej si obujte perká 500! Návrhári prepracovali tvar chodidla, aby sa v nich jazdec cítil pohodlne. Odlievaná a odnímateľná stielka ešte zväčšuje tento pocit pohodlia. Obuv tak poskytuje vynikajúce spevnenie bez stláčania chodidla a jazdec sa cíti ako v papučiach.

Pružná jazdecká obuv

Pretože jazdec je predovšetkým športovec, potrebuje istú voľnosť pohybu. Keďže pri jazde na koni sa členkový kĺb mimoriadne namáha, perká 500 vďaka svojmu zloženiu z mikrovlákna poskytujú výhodu mimoriadnej pružnosti. Už nemáte výhovorku na to, že ste neprešľapli päty! Vonkajšia textúra a vnútorná podšívka, vyrobené z kvalitných syntetických materiálov, kopírujú pohyby jazdca.

Odolnosť pri používaní

Nebudeme si nič tajiť. Jazdci často svoju obuv nešetria. Pešo, na koni, v piesku, tráve, v mlákach vody alebo blata, obuv hrá všetkými farbami. Návrhári obuvi 500 toto všetko zohľadnili: Syntetické zloženie obuvi a tiež lepenej a šitej podrážky poskytujú skutočnú odolnosť proti oderu a vlhkosti. Keďže majú na vonkajšej strane záter, prispôsobia sa všetkým podmienkam!

A navyše ľahkosť

Je nutné podotknúť, že nosenie ťažkej jazdeckej obuvi vôbec nezlepšuje výkony. A ani na strmeňoch sa necítite dokonale v rovnováhe. Náš tím nadšencov si preto lámal hlavu, ako by obuv 500 odľahčil. Vďaka ich práci na optimalizovanej gumenej podrážke je táto jazdecká obuv o niekoľko desiatok gramov ľahšia! Uznajte, je to príjemné...

Prepracovaný vzhľad

Máte radšej gumičky? Šnúrky? Radšej čierne, alebo hnedé? Jazdecká obuv 500 je v predaji v dvoch verziách. Naši dizajnéri jej dali štýlový vzhľad, ktorý je prepracovaný a optimálne sa prispôsobí chodidlu jazdca. Nepomýľte sa - nie je kožená, ale syntetický materiál jej poskytuje rovnakú odolnosť, pružnosť a ešte jednoduchšiu údržbu. Je vyrobená v Portugalsku a ponúka technické výhody bez zníženia estetickej kvality.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podošva:
100% kaučuk
Zvršok:
60% polyuretán, 40% polyamid
Podšívka:
50% polyuretán, 50% polyamid
Odporúčanie pri praní
Neperte
Neperte
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Skladujte mimo dosahu vlhkosti a hlavne na vetranom mieste. V žiadnom prípade sa neodporúča sušenie v blízkosti tepelných zdrojov. Otočte hore podrážkou pre ľahšie sušenie.

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie