NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

Aktuálne informácie o doručovaní objednávok.


Vážení zákazníci.

Spoločnosť Decathlon Slovensko sa riadi opatrením Úradu verejného zdravotníctva SR. Preto naše predajne zostávajú zatvorené, avšak stále môžete objaviť naše produkty na E-shope www.decathlon.sk.

Naším cieľom je poskytnúť Vám možnosť športovať a zabaviť sa v pohodlí domova. Pre zníženie rizika šírenia nákazy sme však pri online objednávkach museli prijať nasledovné opatrenia:


  • Objednávky je možné zaplatiť kartou vopred a na dobierku. Avšak dobierkové objednávky sa môžu momentálne hradiť iba pomocou platobnej karty cez platobný terminál kuriéra SPS.

  • Objednávky je možné vytvárať iba s doručením na adresu domov. Doručovací spôsob "Klikni a vyzdvihni" a "Objednávky s doručením na výdajne miesto" sú dočasne pozastavené.

  • Objednávky "Klikni a vyzdvihni", ktoré Vás už čakajú na našich predajniach Vás tam počkajú až do otvorenia predajní. Avšak v prípade, že chcete svoju objednávku skôr, odporúčame Vám urobiť si novú objednávku s doručením domov na adresu. Následne môžete kontaktovať naše zákaznícke centrum, ktoré pôvodnú objednávku zruší a peniaze Vám budú vrátené.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie na predajni, momentálne nie je možné.


Odporúčania pri preberaní vašej objednávky od kuriéra:

  • Odporúčame nasadiť si rúško alebo inú alternatívu, s ktorou si viete zakryť ústa a nos (šatka, nákrčník, šál, atď... )

  • Pokiaľ máte k dispozícií, zoberte si aj rukavice

  • V prípade ak by bolo nutné niečo podpisovať, odporúčame vziať si vlastné pero.

  • Odporúčame, dohodnúť sa s kuriérom, akým spôsobom si objednávku prevezmete (balík pred dverami, osobne, atď... )

  • Po prevzatí zásielky odporúčame si dôkladne umyť ruky.

  • Ak ste v povinnej karanténe, dajte vedieť kuriérovi vopred.


Ohľadom objednávok, ktoré sa doručili medzičasom na výdajne miesto, vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis prostredníctvom emailu alebo telefónu.


Výmena alebo vrátenie produktov

Z dôvodu uzatvorenie našich predajní, momentálne nie je možné vymeniť alebo vrátiť produkt na predajni. Produkty, nakúpené cez eshop, môžete vrátiť našim štandardným spôsobom cez doručovaciu spoločnosť SPS. Viac informácií nájdete na stránke Výmena a vrátenie tovaru.


V prípade otázok kontaktujte naše zákaznícke centrum, na telefónnom čísle +421 2 212 00 666 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.