Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.
Kód : 8393577
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VYBAVENIE NA TRAILOVÝ BEH

Bežecký hydrovak na trail 1 l modrý KALENJI

KALENJI
3.8/5
3.8/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 09/12/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 09/12/2021 2.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 09/12/2021 3.99
Náš tím s nadšením pre trailový beh vytvoril tento hydrovak s objemom jeden liter na jednoduchú hydratáciu počas krátkych a stredných trailov. Ušetrite čas pri doplňovaní paliva! Vďaka širokému otvoru sa hydrovak ľahko plní a zatvára. Objem 1 liter vystačí na 2-hodinový trail.
Decathlon kuriér

Výhody

Objem Dostatok vody na 2 hodiny vďaka objemu hydrovaku 1 liter.
Jednoduchá údržba Vďaka posuvnému otvoru hydrovak ľahko naplníte a vyčistíte.
Podpora hydratácie Hydrovak nepreteká vďaka zatváraniu On/Off na náustku.
Pohodlie v ústach Behávajte pohodlne vďaka prístupnému a príjemnému silikónovému náustku.

Technický popis

Hydrovak určený na osvieženie sa počas trailu.

Hydrovak s objemom 1 liter vystačí v priemere na 2 hodiny. Navyše je to často minimálny požadovaný objem počas trailových pretekov. Vďaka širokému otvoru ho môžete rýchlo naplniť počas pauzy na občerstvenie. Aby sa zaistila vodotesnosť, musíte pri zatváraní cítiť, že lišta zapadla na svoje miesto. Hydrovak je kompatibilný s trailovými batohmi s objemom 5 l, 10 l a 15 l.

Nastaviteľná hadička a náustok pre väčšie pohodlie

Hadičku hydrovaku môžete odrezať a prispôsobiť ju dĺžke, ktorá vám vyhovuje. Aby ste to dosiahli, vyberte náustok, vložte hadičku do horúcej vody, aby ste ju zmäkčili, odrežte na správnu dĺžku a náustok znovu nasaďte. Náustok má zatváranie On/Off, aby sa zabránilo pretekaniu pri prenose. Pri behu nepreteká, ani keď je náustok otvorený. Pre dobrý tok pri pití zovrite náustok ústami a sajte.

Zloženie, rozmery a údržba hydrovaku

V súlade s platnými francúzskymi nariadeniami materiál hydrovaku neobsahuje BPA (bisfenol A). Rozmery sú 31 × 16 cm a hadička má dĺžku 100 cm.
Na zvýšenie životnosti hydrovaku odporúčame, aby ste ho neohýbali, nenapĺňali ho horúcimi tekutinami a nenosili ho hore nohami ani za hadičku.

Ako dostať vzduch z vášho hydrovaku?

Aby vás počas behu nerušil hluk špliechajúcej vody v hydrovaku, odporúčame vám z neho pred štartom vyprázdniť vzduch. Po naplnení stačí len hydrovak otočiť, nasmerovať vzduchové bubliny smerom k prívodu hadičky a následne ich vysať. To je všetko. Pri behu si už môžete užívať len ticho.

Niekoľko rád na čistenie hydrovaku

Aby ste sa vyhli chuti plastu pri pití, odporúčame vám hydrovak pred prvým použitím trikrát vypláchnuť. Po každom čistení nezabudnite hydrovak dobre vysušiť a nechajte ho otvorený. Ak chuť plastu pretrváva, môžete suchý hydrovak vložiť cez noc do mrazničky.

Ako testujeme hydrovak?

Na zaistenie kvality 1-litrového hydrovaku požiadal náš dizajnérsky tím 12 bežcov, aby ho používali počas behu na bežeckom páse. Pri behu na páse ste vo väčšom pokoji, než na trailovom chodníku a môžete sa tak lepšie sústrediť na tok z náustku, nepretekanie vody, pohodlie pri používaní náustka, pohyby hydrovaku a jednoduchosť používania. Spätná väzba od našich testerov nám umožnila navrhnúť produkt vhodný na trail.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Vrstva
30% polyetylén, 70% EVA (etylénvinylacetát)
Kábel
100% termoplastický polyuretán
Rúčka
100% akrylonitril butadién styrén
Vodiaca tyč
30% polyetylén, 70% EVA (etylénvinylacetát)
Spojka
30% polyetylén, 70% EVA (etylénvinylacetát)
Spojka s ventilom
100% polypropylén
Systém zapínania a vypínania
100% polypropylén
Náustok
100% silikón
Tipy na skladovanie Pred uskladnením hydrovak umyte a vysušte. Uprednostnite skladovanie na čistom a suchom mieste. Hydrovak môžete tiež skladovať v mrazničke, aby ste zabránili tvorbe plesní.
Obmedzenie v používaní Voda od -20 °C do +40 °C. Nevhodné: mlieko, alkohol, mikrovlnka.
inštrukcie Viac informácií o tomto výrobku nájdete v návode
Poznámka Bez bisfenolu A.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Všetky naše výrobky a materiály zodpovedajú platným normám pre kontakt s potravinami a neobsahujú bisfenol A (BPA).
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie