Kód : 8513664
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
OBLEČENIE A DOPLNKY DO CHLADNÉHO POČASIA

Pánska hrejivá cyklistická bunda do dažďa 900 čierna BTWIN

BTWIN
4.7/5
4.7/5
Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Hľadáte účinnú ochranu pred chladom a dažďom počas bicyklovania? Neváhajte, táto bunda je vytvorená pre mestských cyklistov. Zostaňte v teple vďaka tejto vetranej bunde, ktorá vám pomôže čeliť zlému počasiu počas bicyklovania.

Výhody

Hrejivosť Zostaňte v teple vďaka syntetickej vatovej vypchávke pre teploty >0°.
Nepremokavosť Bicyklujte sa v suchu počas 1 hod vďaka nepremokavej látke a kapucni.
Odvetrávanie Perforáciu pod pazuchami zabezpečujú vetranie.
Kompatibilita Zažiarte v noci vďaka možnosti osvetlenia na zadnom vrecku.
Možnosť nastavenia Prispôsobte si kapucňu: systém uťahovacej šnúrky a pás na suchý zips.

Technický popis

Strih

Bunda je prispôsobená pozícii cyklistu. Vďaka svojmu strihu pokryje počas jazdy spodok chrbta, ramená, krk a zápästia, a zaistí tak vynikajúcu ochranu. V podpazuší sa nachádzajú bočné otvory s cieľom umožniť dobrú ventiláciu. Možnosť nosenia prilby pod kapucňou. Má 2 vrecká na ruky a vrecko na hrudi na zips pre väčšiu bezpečnosť.

Nepremokavosť materiálu

Nepremokavosť zaručujú 100% nepriepustné švy a materiálu so záterom. Odolnosť látky na tlak vody je meraná výškou vodného stĺpca v milimetroch (test podľa normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tým viac je látka nepremokavá. Materiál s hodnotou nepriepustnosti 2000 mm teda dokáže odolať tlaku 2000 mm vody (približne 2-hodinový dážď, t. j. 6 až 12 cm vody počas 1 až 2 hodín).

Kompatibilita s osvetlením.

Výrobok má miesto na záklopke zadného vrecka, ktoré je vymyslené pre osvetlenie bicykla na klips.

Priedušnosť materiálu

Hydrofilný záter (RET=12): znižuje kondenzáciu v odeve. Na zistenie priedušnosti látky sa meria jej odolnosť voči vyparovaniu (test na základe normy ISO 11092). Čím je odolnosť nižšia, tým lepšie látka umožňuje odvod vodnej pary, ktorú telo produkuje počas aktivity, a tým je priedušnejšia. Napríklad: RET < 9 = mimoriadne priedušná látka / 9 < RET < 12 = veľmi priedušná látka / 12 < RET < 20 = priedušná látka / RET > 20 = málo priedušná alebo nepriedušná látka.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie je vypočítaný z hľadiska jeho celého životného cyklu použitím rôznych ukazovateľov.
Výrobku je pridelená celková známka ABCDE. Porovnaním výrobkov rovnakého typu medzi sebou (tričká, nohavice, batohy atď.) ľahko zistíte, ktoré sú najohľaduplnejšie voči životnému prostrediu.
Decathlon je dobrovoľným aktérom v tomto prístupe označovania v oblasti životného prostredia. Viac sa dozviete na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Podšívka
100% polyester
Hlavná tkanina
30% polyuretán, 70% polyamid
Výplň
100% polyester
Manžeta
91% polyester, 9% elastan
Tipy na údržbu Perte obrátené naruby.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - bežný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Tipy na skladovanie Pred uložením sa vždy uistite, že nepriepustné ochranné oblečenie je úplne suché. Skladujte na vešiaku na čistom a suchom mieste.
Obmedzenie v používaní Bundu nepoužívajte na lyžovanie.

Naše záväzky

Schválil Náš tím vývojárov sídli v centre francúzskeho mesta Lille (Francúzsko), kde sa počasie v priebehu dňa veľmi rýchlo mení. Po celý rok navrhujeme a vyvíjame nové výrobky, ktorých cieľom je uľahčiť život všetkým milovníkom jazdy na bicykli. Preto každý výrobok testujeme v teréne, v skutočných podmienkach a pred ich uvedením do predaja na reprezentatívnej vzorke používateľov, čo nám umožňuje naše produkty skúšať a neustále zlepšovať.
Testovanie výrobku Tento odev bol testovaný v dažďovej komore pod 60 l vody / m2 / hod. počas 2 hodín. Tento test simuluje priemerné podmienky prudkého lejaka.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie